1

@Pawci023x, Raków, Lech, Legia

0

Do jakich lig FPL dołączyliście?

2

@MesQueUnClub96, Kimiś niech się kisi w Bayernie, bo Romeo go zjada jeśli chodzi o umiejętności i doświadczenie

0

@pioz123, @juliacicha jeszcze nie dojechała niestety

1

Z tego co widzę to sytuacja w Barcelonie zmienia się dynamicznie, ale dużo wskazuje na to, że skład na mecz z Getafe będzie wyglądał następująco:

ter Stegen - Balde - Araujo - Kounde - Cancelo - Romeo - de Jong - Pedri - Neymar - Lewandowski - Messi

Muszę przyznać, że prezentuje się to bardzo dobrze i są szanse, że zmieciemy przeciwnika z planszy.

1

@Luciano99, oby siedział jak najdłużej

8

@John_Doe, o czymś to świadczy kiedy nawet madrytcioki wolą być tutaj ;p

0

@maroon, popieram Pana ;)

1

@lucca87, skąd Ty możesz wiedzieć co myśli Xavi jeśli opierasz się na tym co mówią dziennikarze, którzy wymyślają różne głupoty?XD

Oceniać plan Xaviego byś mógł kiedy on sam coś powie, a nie wtedy kiedy Ty bazujesz na plotkach.

0

@Sysia11, widzisz, idziesz w zaparte nawet wtedy kiedy znasz się jak świnia na gwiazdach

0

@Essos, również niezła karuzela. Jeszcze wczoraj miał zostać w Kogutach :D

1

@Kidd, dzień dobry.

Mistrz kraju: Manchester City
Największe rozczarowanie (zespół): Liverpool
Największe rozczarowanie (piłkarz): Nunez
Największe pozytywne zaskoczenie (zespół): Aston Villa
Największe pozytywne zaskoczenie (piłkarz): Nie wiem
Króla strzelców: Norweg z City

9

@Sysia11, przecież jeśli w kraju zabrakłoby gazu również by Cię to dotknęło. Nie musisz z czegoś korzystać w domu żeby jego brak Cię dotknął ;)

1

@cules100pro, potwierdzam. Miałem szytą łąkotkę w październiku 2022, do tej pory nie jestem w stanie wrócić do pracy, która polegała na staniu/chodzeniu cały dzień :D

1

@Destroyer_of_Worlds, świetny pomysł, gratulacje

0

@Hasszz, nie używa się żadnych środków do uszczelniania silnika, jeśli gdzieś cieknie to znaczy, że coś trzeba wymienić, a nie wlewać jakiś płyn do środka ;)

1

@MesQueUnClub96, naucz się czytać ze zrozumieniem to prościej będzie Ci dyskutować z innymi ludźmi

1

Dzień dobry, świetnie, że dziś zaczyna się trochę lepsza pogoda, bo tylko i wyłącznie deszczowe lato to jakieś nieporozumienie. Nie lubię upałów, ale całymi dniami padający deszcz to jakaś pomyłka

0

@Kubix93, @MesQueUnClub96 nie opuszcza domu, a i tak popełnia wiele błędów, które odbijają się na użytkownikach La Rambli niestety

2

@Emhyr, dobrze, że nawet nie wiem kto to jest

0

@PatrychoO, nawet @MesQueUnClub96 Cie wyjaśnił, a to dosyć rzadkie zjawisko

1

@barcanawieki, jedna z tych statystyk, która nie powinna tak wyglądać niestety

21

@AmigoBlancos, tez jestem zdania, ze jeśli coś puszczać ze schodów to tylko madrytcioków

0

Gwałt na TVP SPORT

1

@Comentateiro, nie czuje się jakby mnie ktoś odzierał

0

@Worny, przykre, że to Raphinha może oglądać akcje młodego z ławki rezerwowych, a sam nic nie potrafi pokazać

0

@DaPidejpi, odnoszę zupełnie inne wrażenie, ale co by nie było to sezon zweryfikuje :)

2

@DaPidejpi, odważna opinia, że szykuje im się 10 cienkich lat w momencie kiedy najlepszych udało się zatrzymać, sprzedać tylko Tonaliego, a do klubu przyszli kolejni zawodnicy :D

1

@kiper09, ależ Ty przeżywasz wszystko, ochłoń trochę albo udaj się na aleje Tysiąclecia w tym swoim Bolesławcu ;p

0

@Rewolucja123, no ale dla Raphinhi nikt nie zmienił pozycji i występuje na tej gdzie występował w Leeds?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?