FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87, Grzegorz Rasiak
0
@Gappeq, kocham PiS ponad wszystko
1
@MesQueUnClub_87, gorzej jeśli przy szlifowaniu zaczną wychodzić np. dziury. Przemyśl czy nie warto bramy zdemontować i zawieźć do piaskowania, wtedy malowanie i powinien być spokój na lata
Jeśli chodzi o szlifowanie to bez problemów możesz szlifować papierem wodnym, od grubszych do drobniejszych gradacji
1
@MesQueUnClub_87, wszystko będzie dobrze, trzymam za was kciuki
0
@MarcepanowyKsiaze, oczywiście, że się nie nadawał i nie nadaje. Teraz tym bardziej jeśli ma swoje lata i nie trenuje żadnego zespołu. Jeśli Xavi nie ogarnie to w Barcelonie jest potrzebny ktoś inny, a na pewno nie jest to Wenger
0
@FelixFelicis, wystarczy popatrzeć na to jakie bramki strzelało wczoraj Atletico, piłkarze Rayo zostawili im autostradę i ten mecz nie jest żadnym wyznacznikiem
0
@MarcepanowyKsiaze, co Ty za brednie w ogóle tutaj głosisz? Jeszcze jeden, który się nie nadaje do trenowania Barcelony, świetny pomysł
0
@Firestone, no nie wiem, wczoraj to Vallecano grało beznadziejnie i żadnych wniosków po tym meczu bym nie wyciągał.
0
@MesQueUnClub96, odpisałbym Ci tak żebyś mnie zrozumiał, ale potem poskarżysz się moderacji i dostanę bana, więc odpuszczę sobie wszelkie komentarze ;)
Miłego dnia, nie zmieniaj się
0
@MesQueUnClub96, przecież doskonale wiesz dlaczego ktokolwiek zauważyłby to, że stad zniknąłeś. Wiesz o tym?
0
@MesQueUnClub96, jesteś taki zaje*isty, co La Rambla by bez Ciebie zrobiła?
0
@MesQueUnClub96, to i tak więcej niż 99% użytkowników
1
@Kessie, przyjeżdżaj
0
@Barceloniarz0, Ty już dawno upadłeś tworząc kolejne konto
1
@Emhyr, szkoda, że nie dodzwonił się tam gdzie miał być Messi
11
@Marcelinho99, nie rozpłacz sie
0
@tbas, a to Ci Mariolka
0
@tbas, chcesz mi powiedzieć, że jakaś Mariola stanęła na drodze transferu Cancelo do Barcelony?
13
@Fenelon, miód na moje oczy.
0
@takisobiektos, nie napisałem tego na serio oczywiście, moim zdaniem ten facet powinien wylecieć i nie ma przesady w tym jak reagują. Zirytowało mnie trochę to co kolega Bobo napisał wyżej na temat tych reakcji kobiet, stad komentarz
0
@Bobo25, jeśli dla Ciebie odbiór tego pocałunku przez kobiety z reprezentacji jest przesadzony to ja nie wiem jak to można inaczej skomentować
0
Komentarz usunięty
0
Hahahaha, był Alonso i Roberto, a będzie jeszcze Eric Garcia, niezłe trio
2
@macio_944, Cancelo na lewą, Cancelo na prawą
0
Tak samo jak szybko strzelili tak samo szybko stracili. Roberto, Alonso i Lewy top
1
@Lola120, gdyby nie był średni to by grał w Barcelonie za darmo i nigdy nie wyjechałby do Stanów żeby jeszcze bardziej się nachapać i teraz kopać piłkę z pasterzami
4
@GeneralXavi, Sorka nie grałem w to gówno nigdy :/
4
@Transu96, to jakieś narkotyki?
1
@Lola120, nie ma co oglądać, bo Leo od kilku lat jest po prostu średnim piłkarzem i raczej nie ma się tu czym zachwycać już
3
@Roobo, dokładnie, kiedyś Barcelona pudrowała trupa, potem Argentyna kiedy zdobywała Copa America, a teraz Inter Miami, który świetnie rozgrywa piłeczkę, w Messi tylko dobija na pustą bramkę. Leo już dawno się skończył i gdyby nie to, że zespoły, w których występuje, świetnie grają to nikt by o nim nie słyszał od kilku lat. Za to Ronaldo, Ronaldo to jest GOAT, a wyjeżdżając do Arabii i zdobywając tam kolejne trofea pokazał wyższość nad Messim.