1

@Comentateiro, nie nabierzesz mnie w taki sposób żeby zebrać kilka herbów

0

@escarabajo, może ma odłożone siano na życie i nie musi się martwić?

1

@Androchem, stracisz dwie poprzednie części, pozdrawiam

3

@Sherem, to tam robił Abde?

13

@Seledynowy, jak piłkarz ma być zajechany kiedy gra raz na tydzień?

0

@Rust_Cohle, od teraz będę Cię informował o wszystkich wydarzeniach na boisku

0

@Medium, no ale Ty jesteś bogaty

10

@QQL5, zgłoś na policję jeśli wiesz kto to jest, policja mu zapłaci znaleźne XD

0

@BARCA1899Messi, Xavi z okładki tez się nieco zmienił

1

@Rust_Cohle, chyba też średnio dziś spałeś :/ @MesQueUnClub96 znowu zmęczył się w nocy i płakał?

10

@hayek, bo nie pasuje xd

9

9

@graco14, we własne gniazdo to sra Orlen i ludzie zarządzający nim, bo to chore, że firma, która zarządza niemal całym rynkiem paliwowym w Polsce rżnie wszystkich Polaków :D

14

@koksik2700, no ja bym to podsumował tak, że ludzie to po prostu głąby, ale to, że Orlen nas dyma na każdym kroku to druga sprawa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@Transu96, nie no, ale ta gra jest naprawdę słaba. Ty już jesteś od tego uzależniony

7

@Barceloniarz0, Polska

0

Na tej ławce Realu również bieda jeśli chodzi o wybór, a Mbappe na boisku kolejny raz niewidoczny

7

Victor Boniface, napastnik Bayeru Leverkusen zapowiada się na świetnego piłkarza. Ktoś kiedyś grube siano za niego wyłoży jeśli nadal tak będzie wyglądać jego gra

1

@Albatros, jestem przeszczesliwy, że udało mi się dobrze trafić

38

@Albatros, Puig?

0

@clyde, w ostatnim okresie plotki na temat Barcelony często są bardzo mocno wyssane z palca i trudno jest to wszystko czytać regularnie :/

7

@AlexDark00, jeszcze bardziej by się zdziwił jakby ktoś mu pokazał i przetłumaczył Twoje posty

3

@Comentateiro, Xavi do grudnia, a potem rusza maszyna. Masz racje

2

@regatta52, Douglas zawsze w sercu

0

@FcPortoFan1999, niestety?

2

@bartas97, nie czepiaj się, bo Real w tym okienku tez sporo wydał na Kane’a czy Mbappe…

1

@VegetaPolska, Ty to jesteś taki przewidujący. Szkoda, że z dziewczynami Ci tak dobrze nie idzie ;p

0

@Kgorecki2500, a co jest dziwnego w toalecie w lokalu?

1

@Deviler, z sześciu to myśle, że minimum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?