FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro, nie nabierzesz mnie w taki sposób żeby zebrać kilka herbów
0
@escarabajo, może ma odłożone siano na życie i nie musi się martwić?
1
@Androchem, stracisz dwie poprzednie części, pozdrawiam
3
@Sherem, to tam robił Abde?
13
@Seledynowy, jak piłkarz ma być zajechany kiedy gra raz na tydzień?
0
@Rust_Cohle, od teraz będę Cię informował o wszystkich wydarzeniach na boisku
0
@Medium, no ale Ty jesteś bogaty
10
@QQL5, zgłoś na policję jeśli wiesz kto to jest, policja mu zapłaci znaleźne XD
0
@BARCA1899Messi, Xavi z okładki tez się nieco zmienił
1
@Rust_Cohle, chyba też średnio dziś spałeś :/ @MesQueUnClub96 znowu zmęczył się w nocy i płakał?
10
@hayek, bo nie pasuje xd
9
Lewandowski i jego życie z Dembele
https://www.instagram.com/reel/CvGQZnwvKkF/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
9
@graco14, we własne gniazdo to sra Orlen i ludzie zarządzający nim, bo to chore, że firma, która zarządza niemal całym rynkiem paliwowym w Polsce rżnie wszystkich Polaków :D
14
@koksik2700, no ja bym to podsumował tak, że ludzie to po prostu głąby, ale to, że Orlen nas dyma na każdym kroku to druga sprawa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Transu96, nie no, ale ta gra jest naprawdę słaba. Ty już jesteś od tego uzależniony
7
@Barceloniarz0, Polska
0
Na tej ławce Realu również bieda jeśli chodzi o wybór, a Mbappe na boisku kolejny raz niewidoczny
7
Victor Boniface, napastnik Bayeru Leverkusen zapowiada się na świetnego piłkarza. Ktoś kiedyś grube siano za niego wyłoży jeśli nadal tak będzie wyglądać jego gra
1
@Albatros, jestem przeszczesliwy, że udało mi się dobrze trafić
38
@Albatros, Puig?
0
@clyde, w ostatnim okresie plotki na temat Barcelony często są bardzo mocno wyssane z palca i trudno jest to wszystko czytać regularnie :/
7
@AlexDark00, jeszcze bardziej by się zdziwił jakby ktoś mu pokazał i przetłumaczył Twoje posty
3
@Comentateiro, Xavi do grudnia, a potem rusza maszyna. Masz racje
2
@regatta52, Douglas zawsze w sercu
0
@FcPortoFan1999, niestety?
2
@bartas97, nie czepiaj się, bo Real w tym okienku tez sporo wydał na Kane’a czy Mbappe…
1
@VegetaPolska, Ty to jesteś taki przewidujący. Szkoda, że z dziewczynami Ci tak dobrze nie idzie ;p
0
@Kgorecki2500, a co jest dziwnego w toalecie w lokalu?
1
@Deviler, z sześciu to myśle, że minimum