FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FutbolFan, nie ma aktualnie nikogo w Europie, kto byłby w stanie tak bawić się piłką. Nawet w samej Brazylii nie ma już tej magii, z której kiedyś byli znani
0
@barteq, No to tylko pokazuje poziom społeczeństwa niestety
13
@Uukasz_93, na głupocie. Nie na tym powinien bazować kanał „sportowy”
0
@VamosGirl, powinieneś się dowiedzieć jakie opony zaleca producent do tego auta, wtedy będziesz wszystko wiedzieć
0
@FcPortoFan1999, lubie właśnie to sędziowanie, ogólnie temat kartek jest bardzo ciekawy. Ciekawe czy kiedyś uda się to ustandaryzować
2
I połowa meczu Górnik - Ruch ponad 20 fauli, zero kartek :D Sędzia zapomniał wziąć ze sobą czy o co chodzi?
0
@JimMorrisonFCB, w sumie racja, przez takich ludzi jeszcze bana dostać…
0
@JimMorrisonFCB, chyba użyłbym innego słowa, niż kiepskie :/
0
@marSON, 40zł miesięcznie to jeszcze w miarę normalna cena za wszystkie mecze Barcelony, zjadliwa
0
@fart, a La Rambla?
3
@FcPortoFan1999, podobno Santos jest wolny
0
@Herato, Hajto Tomasz
0
@Herato, Frankowski
0
Francja nie stawia oporu, zapowiada się szybkie 3:0
2
@jacobFCB, to jest tak wysoki poziom siatkówki, ze wygra ten kto będzie miał lepszy dzień. Obyśmy to byli my
0
@MesQueUnClub96, masz zbyt dużą łatwość w użalaniu się nad sobą
12
Messi byłby najlepszym siatkarzem na świecie gdyby mu pod siatką położyli trampolinę
0
No i jak zwykle mecz ze Słowenia i jedziemy do domu…
0
@Medium, nie no co Ty, po co wymieniać przegub kiedy jest sprawny? :D
2
@Medium, kiedyś oddałem auto w Krakowie do mechanika na odpowietrzenie układu hamulcowego + regulacja ręcznego. Zaczęli ściągać zaciski, jarzma, tarcze i klocki, nie wiadomo po co. Ostatecznie tak wszystko poskładali, ze węże gumowe od układu hamulcowego dotykały innych węży. Mogło to oczywiście w przyszłości spowodować przetarcie się takiego węża + wyciek. Uwielbiam mechaników.
Narzeczonej wymieniali osłonę przegubu wewnętrznego, tak wymieniali, ze już trzy razy byliśmy na reklamacji, bo cieknie. Do tej pory nie jest zrobiona dobrze XD
0
@Katalończyk 99, mogę tylko współczuć jeśli kobieta, z która jesteś traktuje seks jak pokutę :D
0
@Roobo, dobrze Ci napisali wyżej, uszkodzenia mogą być pod spodem.
2
@bartekvisca , żadna zmiana trenera nie pomoże, oni i tak cały czas będą się kopać po czole
0
@Herato, najlepszy piłkarz na świecie, Robert Lewandowski
3
@Hosh, 95 rocznik, aktualnie 28 lat. Wiek na pewno miał znaczenie, dlatego też jego wpis nie jest raczej na poważnie
7
@okiemtypera_lucaxx95, kocham PiS ponad wszystko
26
@TR3YWAY, znaczy to akurat pokazuje tylko poziom Twojego kolegi, bo to nie jest tak, ze nie gryzie się w język. Jest po prostu głupim prostakiem i kiedyś trafi na osobę, która obije mu łeb
1
@bartas97, miało być chyba MN, Marcin Najman
4
@_barti, a moderacja za Ciebie
7
@MNSbEstEver, ogólnie bardzo ciężko będzie pójść na wybory i oddać głos którego naprawdę jestem pewny. Ciężki wybór.