0

@FutbolFan, nie ma aktualnie nikogo w Europie, kto byłby w stanie tak bawić się piłką. Nawet w samej Brazylii nie ma już tej magii, z której kiedyś byli znani

0

@barteq, No to tylko pokazuje poziom społeczeństwa niestety

13

@Uukasz_93, na głupocie. Nie na tym powinien bazować kanał „sportowy”

0

@VamosGirl, powinieneś się dowiedzieć jakie opony zaleca producent do tego auta, wtedy będziesz wszystko wiedzieć

0

@FcPortoFan1999, lubie właśnie to sędziowanie, ogólnie temat kartek jest bardzo ciekawy. Ciekawe czy kiedyś uda się to ustandaryzować

2

I połowa meczu Górnik - Ruch ponad 20 fauli, zero kartek :D Sędzia zapomniał wziąć ze sobą czy o co chodzi?

0

@JimMorrisonFCB, w sumie racja, przez takich ludzi jeszcze bana dostać…

0

@JimMorrisonFCB, chyba użyłbym innego słowa, niż kiepskie :/

0

@marSON, 40zł miesięcznie to jeszcze w miarę normalna cena za wszystkie mecze Barcelony, zjadliwa

0

@fart, a La Rambla?

3

@FcPortoFan1999, podobno Santos jest wolny

0

@Herato, Hajto Tomasz

0

@Herato, Frankowski

0

Francja nie stawia oporu, zapowiada się szybkie 3:0

2

@jacobFCB, to jest tak wysoki poziom siatkówki, ze wygra ten kto będzie miał lepszy dzień. Obyśmy to byli my

0

@MesQueUnClub96, masz zbyt dużą łatwość w użalaniu się nad sobą

12

Messi byłby najlepszym siatkarzem na świecie gdyby mu pod siatką położyli trampolinę

0

No i jak zwykle mecz ze Słowenia i jedziemy do domu…

0

@Medium, nie no co Ty, po co wymieniać przegub kiedy jest sprawny? :D

2

@Medium, kiedyś oddałem auto w Krakowie do mechanika na odpowietrzenie układu hamulcowego + regulacja ręcznego. Zaczęli ściągać zaciski, jarzma, tarcze i klocki, nie wiadomo po co. Ostatecznie tak wszystko poskładali, ze węże gumowe od układu hamulcowego dotykały innych węży. Mogło to oczywiście w przyszłości spowodować przetarcie się takiego węża + wyciek. Uwielbiam mechaników.

Narzeczonej wymieniali osłonę przegubu wewnętrznego, tak wymieniali, ze już trzy razy byliśmy na reklamacji, bo cieknie. Do tej pory nie jest zrobiona dobrze XD

0

@Katalończyk 99, mogę tylko współczuć jeśli kobieta, z która jesteś traktuje seks jak pokutę :D

0

@Roobo, dobrze Ci napisali wyżej, uszkodzenia mogą być pod spodem.

2

@bartekvisca , żadna zmiana trenera nie pomoże, oni i tak cały czas będą się kopać po czole

0

@Herato, najlepszy piłkarz na świecie, Robert Lewandowski

3

@Hosh, 95 rocznik, aktualnie 28 lat. Wiek na pewno miał znaczenie, dlatego też jego wpis nie jest raczej na poważnie

7

@okiemtypera_lucaxx95, kocham PiS ponad wszystko

26

@TR3YWAY, znaczy to akurat pokazuje tylko poziom Twojego kolegi, bo to nie jest tak, ze nie gryzie się w język. Jest po prostu głupim prostakiem i kiedyś trafi na osobę, która obije mu łeb

1

@bartas97, miało być chyba MN, Marcin Najman

4

@_barti, a moderacja za Ciebie

7

@MNSbEstEver, ogólnie bardzo ciężko będzie pójść na wybory i oddać głos którego naprawdę jestem pewny. Ciężki wybór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?