FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90, o kim mowa?
0
@DLFCB, najlepszy piłkarz jaki kiedykolwiek występował w Barcelonie. Duma z Polaka
5
@Rust_Cohle, trzeba było mówić, ze Dodiego przyjechałeś odebrać to od razu wszystko byłoby jasne
https://zapodaj.net/plik-Ff4vvUmFTU
0
@Transu96, nie gram w te grę, to po pierwsze :(
A po drugie nie obrażaj
0
@Transu96, Ty to jesteś taki sprytny
2
@Popitek12, Zajebiscie jej to imponuje, na pewno
3
@Culer_1906, kasa jest tam ogromna, ale wciąż między zespołami z Anglii, a resztą nie ma tak dużej różnicy jak mogłyby na to wskazywać pieniądze wydawane na transfery.
Barcelona ma kadrę na wysokim poziomie i oby było coraz lepiej, a Real to kwestia czasu i wzmocni się na pewno, bo z całym szacunkiem do Joselu to… raczej nie będzie podstawowym napastnikiem.
1
Raków dzisiaj jak nie Raków, zero gry do przodu
1
Martinez i cała obrona AV to jakiś żart dziś
1
@Tom0VeB, na beznadziejnym poziomie co udowodnił w Barcelonie
11
@Zoker, bardzo duża jest różnica miedzy nimi
0
@Sulimo, wąchanie formy?
11
@arsenallondyn0, obróć monitor
0
@Shiver, zdziwiłbym się gdyby tak nie było, pozdrawiam
1
Bayern Monachium 5:0 Manchester United, minimum
2
Ja też, bo z Dembele nigdy nie wiadomo jaki mecz się wylosuje
1
@Luciano99, nie, nie. Z każdym z osobna, bez żadnych trójkątów oczywiście. Ty taki dojrzały facet, zarządzający wielką wulkanizacją pieprzysz takie głupoty?
0
Popełniłem z narzeczoną oraz kuzynem zakład, że Barcelona zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie. Oby mnie nie zawiedli. Będę naprawdę w szoku jeśli ten sezon skończy się inaczej niż mistrzostwem Dumy Katalonii
4
Gdyby to piłkarz Realu faulował kartki by nie było. Nie lubię klubów z Madrytu
0
Moim zdaniem będziemy mistrzami świata, dajesz Barcelona
0
@Rewolucja123, nie każdy nie potrafi sobie poradzić w Polsce. Ponadto u siebie to zawsze u siebie
1
@P33ck, cieszę się, ze można tu jeszcze znaleźć rozsądnych użytkowników
10
Minimum 10:0 biorę w ciemno
9
@Rust_Cohle, pełna zgoda. Oni na początku będą odpoczywać, a potem będą się martwić o awans XD
2
@escarabajo, potem się dziwić dlaczego Premier League tak odjeżdża
0
@fc20barca, oj tam grosze, należy im się
3
@hayek, prawda, ceny mieszkań poszły bardzo mocno do góry. Kraków stał się również bardzo drogi
23
@tomek8756, zawsze ładuje do 100% w nocy i nie mam zamiaru się cackać z baterią. To telefon ma mi służyć, a nie ja jemu
0
@SeWo77, nie rozumiesz, po prostu każdy z nas jeżdżąc autem łamie przepisy. Byleby jeździć z głową i nie pozwolić nigdy na to żeby ktoś osób, które mijamy na drodze skończył zjarany w aucie
1
@JimMorrisonFCB, przecież on nie pisał na serio