0

@Czajka90, o kim mowa?

0

@DLFCB, najlepszy piłkarz jaki kiedykolwiek występował w Barcelonie. Duma z Polaka

5

@Rust_Cohle, trzeba było mówić, ze Dodiego przyjechałeś odebrać to od razu wszystko byłoby jasne

https://zapodaj.net/plik-Ff4vvUmFTU

0

@Transu96, nie gram w te grę, to po pierwsze :(

A po drugie nie obrażaj

0

@Transu96, Ty to jesteś taki sprytny

2

@Popitek12, Zajebiscie jej to imponuje, na pewno

3

@Culer_1906, kasa jest tam ogromna, ale wciąż między zespołami z Anglii, a resztą nie ma tak dużej różnicy jak mogłyby na to wskazywać pieniądze wydawane na transfery.

Barcelona ma kadrę na wysokim poziomie i oby było coraz lepiej, a Real to kwestia czasu i wzmocni się na pewno, bo z całym szacunkiem do Joselu to… raczej nie będzie podstawowym napastnikiem.

1

Raków dzisiaj jak nie Raków, zero gry do przodu

1

Martinez i cała obrona AV to jakiś żart dziś

1

@Tom0VeB, na beznadziejnym poziomie co udowodnił w Barcelonie

11

@Zoker, bardzo duża jest różnica miedzy nimi

0

@Sulimo, wąchanie formy?

11

@arsenallondyn0, obróć monitor

0

@Shiver, zdziwiłbym się gdyby tak nie było, pozdrawiam

1

Bayern Monachium 5:0 Manchester United, minimum

2

Ja też, bo z Dembele nigdy nie wiadomo jaki mecz się wylosuje

1

@Luciano99, nie, nie. Z każdym z osobna, bez żadnych trójkątów oczywiście. Ty taki dojrzały facet, zarządzający wielką wulkanizacją pieprzysz takie głupoty?

0

Popełniłem z narzeczoną oraz kuzynem zakład, że Barcelona zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie. Oby mnie nie zawiedli. Będę naprawdę w szoku jeśli ten sezon skończy się inaczej niż mistrzostwem Dumy Katalonii

4

Gdyby to piłkarz Realu faulował kartki by nie było. Nie lubię klubów z Madrytu

0

Moim zdaniem będziemy mistrzami świata, dajesz Barcelona

0

@Rewolucja123, nie każdy nie potrafi sobie poradzić w Polsce. Ponadto u siebie to zawsze u siebie

1

@P33ck, cieszę się, ze można tu jeszcze znaleźć rozsądnych użytkowników

10

Minimum 10:0 biorę w ciemno

9

@Rust_Cohle, pełna zgoda. Oni na początku będą odpoczywać, a potem będą się martwić o awans XD

2

@escarabajo, potem się dziwić dlaczego Premier League tak odjeżdża

0

@fc20barca, oj tam grosze, należy im się

3

@hayek, prawda, ceny mieszkań poszły bardzo mocno do góry. Kraków stał się również bardzo drogi

23

@tomek8756, zawsze ładuje do 100% w nocy i nie mam zamiaru się cackać z baterią. To telefon ma mi służyć, a nie ja jemu

0

@SeWo77, nie rozumiesz, po prostu każdy z nas jeżdżąc autem łamie przepisy. Byleby jeździć z głową i nie pozwolić nigdy na to żeby ktoś osób, które mijamy na drodze skończył zjarany w aucie

1

@JimMorrisonFCB, przecież on nie pisał na serio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?