FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96, to musi jeszcze rozlozyc karty
2
@Transu96, dla Ciebie wersja z obrazkami hahahah
3
@s0nar11, mordo idź spać, bo rano do szkoły
1
@Khajio, przydałby się taki piłkarz w Barcelonie
35
Nie możemy wyciągać wniosków na temat gry Atletico, bo na tle Realu Madryt wiele drużyn prezentuje sie lepiej. Dostaną przeciwnika z wyższej półki, a nie ligowego średniaka to będzie można oceniać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real dzisiaj odklepie minimum pięć razy
0
@Transu96, jeszcze trzy dni i można kończyć grę :D
1
@Encore, on nie ma buntowniczego charakteru tylko na boisku zachowuje się jak pipa
0
@Encore, to żeś sobie znalazł idola XD
1
@Encore, a Ty nie jesteś za United?
Czy już Ci się znudziło kibicowanie tym nieudacznikom i wolisz Barcelonę?
5
@Antajbandaj, jak zwykle nieobecny kiedy go potrzebują
1
@Medium, oj byłoby pięknie gdyby Atletico chociaż zremisowało
0
@Kubsoleon, nie ma co wrzucać każdego do jednego wora, bo to głupie, ale takie pieprzenie jest tak irytujące, ze ciśnienie się automatycznie podnosi. Typ obserwuje mecz na Flashscore i udaje najmądrzejszego
1
@4drian0, oglądasz mecz czy tak tylko pieprzysz?
0
Arsenal dziś gra lipę
1
@Rust_Cohle, jadą tak mocno, ze już sami się pogubili
0
Arsenal top XD Cudowny klub
2
@Worny, w końcu ta drużyna ma trochę charakteru, którego jeszcze niedawno bardzo brakowało
0
@Transu96 jak tam składzik? Już jakieś nowości?
0
@TR3YWAY, Pan kapitan niech jak najrzadziej będzie na boisku. Oby Kounde, Araujo, Christensen, Balde i Cancelo byli zdrowi… Inigo również ma jakość i doświadczenie
0
@kiper09, masz artykuł na głównej przecież
0
@ROBSSSON, taka sama sprawiedliwość jak na La Rambli
1
@MesQueUnClub_87, kiedyś istniało takie forum, fifanet.PL z tego co kojarzę. Tam każdy mógł się zapisać jako zespół, była prowadzona liga, każdy zaczynał z tego samego budżetu i bardzo podobnego składu. Za to jakie osiągał wyniki w lidze mógł sobie potem robić transfery, które polegały na licytacjach. Grało się w to zdecydowanie lepiej niż to co aktualnie oferuje EA, przede wszystkim nie trzeba było poświęcać kilku godzin dziennie dla głupiej gry żeby mieć skład, którym możesz rywalizować. Aktualnie musisz rozegrać minimalną ilość meczów żeby dostać jakieś tam nagrody, spędzać czas na handlowaniu kartami lub kupować FP. W złą stronę poszła ta gra, ale na naiwniakach są w stanie swoje zarobić
0
@Transu96, niesamowite jest to jak EA znalazło sposób na to żeby przyciągać tłumy do niemalże tej samej gry żeby ze sobą rywalizować w kwestii zebranych kart :D
1
@Transu96, zajebiście XD
1
@hayek, w końcu zaczynasz pisać sensownie…
1
@KamQiX, jedyne co mi Barcelona dała za darmo to plakat pierwszej drużyny kiedy do nich napisałem na maila ;)
0
@AdiKingu96, Vamos PiS? Nie musisz tego zakrywać, za to nie banują
4
Tak jak w Polsce tylko PiS, tak w Hiszpanii tylko Barcelona. Vamos PiS, Vamos Barcelona!