1

@FutbolFan, co ta Anka znowu odwala

0

@Firestone, bardziej bym się martwił o tego gościa na Twoim awatarze

2

@Firestone, oszczędza się na LM w Barcelonie

0

@Emhyr, hehe, Ty byś tylko o tych wargach

0

@BordowyPtak, Leo Messi

0

@Emhyr, zajebisty dialog, na pewno tak do siebie mówią piłkarze

1

@Pawci023x, już padły trzy

1

@marcin62, zarobił kasę, przyjechał rządzić i narządził hhahahah

0

Armenia w piłkę gra lepiej niż reprezentacja Polski, przerażajace

0

@KamQiX, No bo to subiektywna lista Dodiego?

2

@KamQiX, to nie jest porównanie ich ze sobą tylko najlepsi sportowcy biorąc pod uwagę różne dyscypliny :/

0

@Cule1234, ten to ich na pewno uratuje.

0

@TheNekro94, ucieczka z miejsca zdarzenia, spory będzie mandacik

29

@DLFCB, takich to się powinno w klatkach przewozić, a nie na fotelu. Buraki bez żadnej klasy przesiąknięci nienawiścią. Jestem czasem w stanie zrozumieć, że ktoś się unosi, ale co im zrobił ten człowiek, który przyjechał uczciwie pracować? Mam nadzieje, ze to się skończy źle dla tych dwóch buraków

0

@Popitek12, Hubert przynajmniej swoje podanie potrafił utrzymać, a Med jak przyszło co do czego nawet seta nie wyszarpał

1

@Damiano27psk, możesz się zarejestrować jako bezrobotny i będziesz mieć ubezpieczenie, przy okazji może Ci zaproponują jakąś robotę

0

@BordowyPtak, takie zasady odnośnie finansów są gdzieś wprowadzone w jakimś kraju gdzie sukcesy kadry są na wysokim poziomie?

0

Te gadki i tłumaczenia piłkarzy reprezentacji Polski to trochę tak jakbym słyszał zawodników i trenera Barcelony. To samo pieprzenie słyszymy na co dzień

0

@agaFCB, gdzie umiera, bo średnio to widać

3

Lepiej żeby nie jechali na żadne ME, po cholerę tam jechać i się kompromitować. Temu Santosowi to powinniśmy podziękować, że nie trzeba będzie się wstydzić

0

@mkord, 500 lat temu. To nie oznacza, ze ma mieszać z błotem innych ludzi, bo nic mu nie daje takiego prawa

3

@macio_944, w sumie nasz naród to w wielu tematach tak się wypowiada

1

@require, akurat ten burak to powinien zacząć od mieszania samego siebie

0

@Popitek12, dajesz gwarancje, ze wygra drugiego?

0

@lntrowertyk, najpierw bym chyba spróbował rozmowa uratować życie jego i innych osób. Może jak z nim szczerze pogadasz to coś dotrze do tego pustego łba

0

Ja bym mu dał czerwoną

3

Dania z Finlandią, cóż za beznadziejne spotkanie

12

@Luciano99, bardzo dobra decyzja Lucek, wole zapie*dalać za mniejsze pieniądze, ale w jasnych warunkach i uczciwie niż podpisywać jakieś umowy

3

@Emhyr, nie doinformujesz się i głupio komentujesz, po co?

5

@Rust_Cohle, mam nadzieje, ze gdyby jego żona/kobieta zobaczyła takie coś to wystawiłaby mu walizki przed dom. Normalna rodzina chłopak i dziewczyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?