FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FutbolFan, co ta Anka znowu odwala
0
@Firestone, bardziej bym się martwił o tego gościa na Twoim awatarze
2
@Firestone, oszczędza się na LM w Barcelonie
0
@Emhyr, hehe, Ty byś tylko o tych wargach
0
@BordowyPtak, Leo Messi
0
@Emhyr, zajebisty dialog, na pewno tak do siebie mówią piłkarze
1
@Pawci023x, już padły trzy
1
@marcin62, zarobił kasę, przyjechał rządzić i narządził hhahahah
0
Armenia w piłkę gra lepiej niż reprezentacja Polski, przerażajace
0
@KamQiX, No bo to subiektywna lista Dodiego?
2
@KamQiX, to nie jest porównanie ich ze sobą tylko najlepsi sportowcy biorąc pod uwagę różne dyscypliny :/
0
@Cule1234, ten to ich na pewno uratuje.
0
@TheNekro94, ucieczka z miejsca zdarzenia, spory będzie mandacik
29
@DLFCB, takich to się powinno w klatkach przewozić, a nie na fotelu. Buraki bez żadnej klasy przesiąknięci nienawiścią. Jestem czasem w stanie zrozumieć, że ktoś się unosi, ale co im zrobił ten człowiek, który przyjechał uczciwie pracować? Mam nadzieje, ze to się skończy źle dla tych dwóch buraków
0
@Popitek12, Hubert przynajmniej swoje podanie potrafił utrzymać, a Med jak przyszło co do czego nawet seta nie wyszarpał
1
@Damiano27psk, możesz się zarejestrować jako bezrobotny i będziesz mieć ubezpieczenie, przy okazji może Ci zaproponują jakąś robotę
0
@BordowyPtak, takie zasady odnośnie finansów są gdzieś wprowadzone w jakimś kraju gdzie sukcesy kadry są na wysokim poziomie?
0
Te gadki i tłumaczenia piłkarzy reprezentacji Polski to trochę tak jakbym słyszał zawodników i trenera Barcelony. To samo pieprzenie słyszymy na co dzień
0
@agaFCB, gdzie umiera, bo średnio to widać
3
Lepiej żeby nie jechali na żadne ME, po cholerę tam jechać i się kompromitować. Temu Santosowi to powinniśmy podziękować, że nie trzeba będzie się wstydzić
0
@mkord, 500 lat temu. To nie oznacza, ze ma mieszać z błotem innych ludzi, bo nic mu nie daje takiego prawa
3
@macio_944, w sumie nasz naród to w wielu tematach tak się wypowiada
1
@require, akurat ten burak to powinien zacząć od mieszania samego siebie
0
@Popitek12, dajesz gwarancje, ze wygra drugiego?
0
@lntrowertyk, najpierw bym chyba spróbował rozmowa uratować życie jego i innych osób. Może jak z nim szczerze pogadasz to coś dotrze do tego pustego łba
0
Ja bym mu dał czerwoną
3
Dania z Finlandią, cóż za beznadziejne spotkanie
12
@Luciano99, bardzo dobra decyzja Lucek, wole zapie*dalać za mniejsze pieniądze, ale w jasnych warunkach i uczciwie niż podpisywać jakieś umowy
3
@Emhyr, nie doinformujesz się i głupio komentujesz, po co?
5
@Rust_Cohle, mam nadzieje, ze gdyby jego żona/kobieta zobaczyła takie coś to wystawiłaby mu walizki przed dom. Normalna rodzina chłopak i dziewczyna