FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS, te kwestię jeszcze sam nie wiem jak rozegrać…
6
Mamy tutaj aktualnie zachowania na poziomie przedszkola, oby ktoś nad tym jak najszybciej zapanował zanim będzie za późno. @wpwelement sami nakręcacie takie rzeczy przyzwalając na to żeby jeden czy drugi wrzucał na awatar jakieś głupoty, które w żaden sposób nie pasują do strony, która zajmuje się FC Barceloną
9
@Emhyr, tak właśnie załatwiają sprawę normalni, poważni ludzie
0
@Kozinho., ciesz się ze zawsze możesz się od niego odszyć
0
@Kozinho., a Ty jesteś jego drugim ojcem czy o co chodzi?
7
@MesQueUnClub96, Ciebie do łóżka
1
@Matheu12, jeżdżę na gazie już ponad 100kkm, nawet nie chce liczyć ile mniej wydałem pieniędzy na paliwo :D
1
@koksik2700, nie wiem co ten gość tu jeszcze robi kiedy to jest ewidentne multi
9
@Worny, złoty chłopak, oby odniósł ogromny sukces w Blaugranie
3
@Rust_Cohle, no nie błyszczy kolega niestety
2
@_barti, mam nadzieje ze znikniesz tak szybko jak się pojawiłeś
5
@_barti, masz trzy dni w serwisie i już takie opinie głosisz? Kim naprawdę jesteś?
0
@Blantozaur, mi wszystko działa
1
Czyli w przyszłym roku w Barcelonie będzie trio Neymar - Mbappe - Messi? Dobrze rozumiem to?
0
@BordowyPtak, niedawno hamowałem lewą jak prawą miałem po artroskopii kolana i nie mogłem jej szybko przerzucać z gazu na hamulec :D Wtedy mimo automatu lepiej bylo hamować lewą niż wcale
7
@MesQueUnClub96, idź już się położyć spać, bo jutro do szkoły. Daj nam choć wieczorem odpocząć
0
@FcPortoFan1999, jak na razie to dostaje solidne lanie
0
@FCB24, z tego co kojarzę to ten Pan miał już szanse, lepiej żeby go nigdy więcej nie było w Barcelonie
4
@IrekPOL, i tez wtedy ktoś po tej scence poszedł na policję?
0
@Ryse, jak tam zarobki na tego typu stanowisku? Dostałeś się również po znajomosci jak większość ludzi pracujących tam czy akurat w inny sposób?
5
W Madrycie czują, że dupa się pali i wiedzą doskonale, że na dzień dzisiejszy Barcelona jakościowo ma lepszą kadrę i tutaj nie ma nawet z czym dyskutować. Będą się chwytać wszystkiego żeby tylko w kolejnym sezonie nie przegrać mistrzostwa z chwiejącym się bankrutem z Katalonii
8
O Realu Madryt to szkoda cokolwiek mówić, wystarczy popatrzeć na niektórych madrytcioków na La Rambli
0
@FcPortoFan1999, dlaczego kibicujesz słabym zawodnikom?
0
@DLFCB, ona dostaje za to kasę?
1
@kuz, to nie jest koncert życzeń. Uważaj z kim fruwasz ;) Pomyliła Ci się odwaga z odważnikiem wyskakując do kogoś takiego jak @Luciano99
0
@FutbolFan, on żyje?
0
@Deviler, mam nadzieje, że Lewy poczeka sobie na tego zgreda na parkingu. Nie lubie typa
0
@reloaded, moim zdaniem za dużo w tym wszystkim kreacji i taki skład by nie wypalił na mocnych przeciwników. Jeśli chodzi o kogoś słabszego to jasne, można spróbować, ale Real, City czy Bayern to byłby oklep
0
@Inko, wspaniały pomysł, ale to zadziała chyba tylko w FIFA, a nie na najwyższym szczeblu rozgrywek Europejskich
0
@reloaded, świetny skład tylko kto tu będzie bronić?