0

@LS, te kwestię jeszcze sam nie wiem jak rozegrać…

6

Mamy tutaj aktualnie zachowania na poziomie przedszkola, oby ktoś nad tym jak najszybciej zapanował zanim będzie za późno. @wpwelement sami nakręcacie takie rzeczy przyzwalając na to żeby jeden czy drugi wrzucał na awatar jakieś głupoty, które w żaden sposób nie pasują do strony, która zajmuje się FC Barceloną

9

@Emhyr, tak właśnie załatwiają sprawę normalni, poważni ludzie

0

@Kozinho., ciesz się ze zawsze możesz się od niego odszyć

0

@Kozinho., a Ty jesteś jego drugim ojcem czy o co chodzi?

7

@MesQueUnClub96, Ciebie do łóżka

1

@Matheu12, jeżdżę na gazie już ponad 100kkm, nawet nie chce liczyć ile mniej wydałem pieniędzy na paliwo :D

1

@koksik2700, nie wiem co ten gość tu jeszcze robi kiedy to jest ewidentne multi

9

@Worny, złoty chłopak, oby odniósł ogromny sukces w Blaugranie

3

@Rust_Cohle, no nie błyszczy kolega niestety

2

@_barti, mam nadzieje ze znikniesz tak szybko jak się pojawiłeś

5

@_barti, masz trzy dni w serwisie i już takie opinie głosisz? Kim naprawdę jesteś?

0

@Blantozaur, mi wszystko działa

1

Czyli w przyszłym roku w Barcelonie będzie trio Neymar - Mbappe - Messi? Dobrze rozumiem to?

0

@BordowyPtak, niedawno hamowałem lewą jak prawą miałem po artroskopii kolana i nie mogłem jej szybko przerzucać z gazu na hamulec :D Wtedy mimo automatu lepiej bylo hamować lewą niż wcale

7

@MesQueUnClub96, idź już się położyć spać, bo jutro do szkoły. Daj nam choć wieczorem odpocząć

0

@FcPortoFan1999, jak na razie to dostaje solidne lanie

0

@FCB24, z tego co kojarzę to ten Pan miał już szanse, lepiej żeby go nigdy więcej nie było w Barcelonie

4

@IrekPOL, i tez wtedy ktoś po tej scence poszedł na policję?

0

@Ryse, jak tam zarobki na tego typu stanowisku? Dostałeś się również po znajomosci jak większość ludzi pracujących tam czy akurat w inny sposób?

5

W Madrycie czują, że dupa się pali i wiedzą doskonale, że na dzień dzisiejszy Barcelona jakościowo ma lepszą kadrę i tutaj nie ma nawet z czym dyskutować. Będą się chwytać wszystkiego żeby tylko w kolejnym sezonie nie przegrać mistrzostwa z chwiejącym się bankrutem z Katalonii

8

O Realu Madryt to szkoda cokolwiek mówić, wystarczy popatrzeć na niektórych madrytcioków na La Rambli

0

@FcPortoFan1999, dlaczego kibicujesz słabym zawodnikom?

0

@DLFCB, ona dostaje za to kasę?

1

@kuz, to nie jest koncert życzeń. Uważaj z kim fruwasz ;) Pomyliła Ci się odwaga z odważnikiem wyskakując do kogoś takiego jak @Luciano99

0

@FutbolFan, on żyje?

0

@Deviler, mam nadzieje, że Lewy poczeka sobie na tego zgreda na parkingu. Nie lubie typa

0

@reloaded, moim zdaniem za dużo w tym wszystkim kreacji i taki skład by nie wypalił na mocnych przeciwników. Jeśli chodzi o kogoś słabszego to jasne, można spróbować, ale Real, City czy Bayern to byłby oklep

0

@Inko, wspaniały pomysł, ale to zadziała chyba tylko w FIFA, a nie na najwyższym szczeblu rozgrywek Europejskich

0

@reloaded, świetny skład tylko kto tu będzie bronić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?