2

@ViscaElBarca98, jak Ci ciężko chodzić to będziesz jeździć na rolkach

4

@Rust_Cohle, osoba, która to napisała jest kobietą, Ty damski bokserze

55

@Nano22, zabierz ją na kebaba i będzie wniebowzięta. Dobry kebab na pewno będzie jej smakował, a kolczyki, które Ty wybierzesz mogą jej się nie podobać. Nie ryzykuj

1

@Zoker, no, tez mnie to bawi już od jakiegoś czasu XD

4

@lucca87, a potem się obudziłeś, bo na dzień dzisiejszy żaden z Twoich wpisów w tym stylu się nie sprawdził :D

5

@escarabajo, to tym bardziej kretyn, bo to nie miejsce na tego typu zabawy. Chciał się z nim podroczyć to nie na drodze publicznej gdzie są również inni ludzie

7

@Kidd, ten który się podjął wyprzedzenia w taki sposób to kretyn, ale osoba, która wyprzedzała tak długo te ciężarówkę również nie błysnęła inteligencją

2

@BordowyPtak, wszystko zależy od sytuacji i warunków w pracy jakie są żeby chociażby wziąć prysznic. Pracując przy maszynach CNC w robocie się przecierałem w ubrania, które służyły mi głównie na dojazdy i powroty z pracy, ale nie myłem się, bo oprócz tego, że prysznic był jeden to jeszcze był w średnim stanie, a wiec nie zachęcało to do kąpieli. Wolałem wrócić do domu/mieszkania i umyć się w normalnych warunkach, ale przebierając się w świeże ciuchy ;)

No i przede wszystkim zawsze wracałem własnym autem lub z ludźmi, którymi pracowałem, a oni również bez prysznica, ale po prostu byli przebrani ;)

2

@mariosss20, tylko Vegeta może tu coś doradzić

0

@BordowyPtak, znając tego typu miejsca pracy to zarobki wygórowane nie są, wiec może poucz się czegoś co w przyszłości da Ci lepszą robotę?

2

@draxidox, Vegeta na razie jest na etapie próby wymiany zdań, a nie śliny

0

@whoocash19841, Złotoryja tak samo dziurawa jak ta Legnica, jedyne co u was dobre to cena LPG ;p

2

@macio_944, a daj Ty spokój z tą Legnicą i jej dziurawymi drogami ;)

0

@esem91, z języczkiem było?

0

@kiper09, Ciebie wpuścimy na boisko

Trzyma Cię jeszcze po świecie ceramiki w Boleslawcu?

0

@kiper09, ile razy mam Ci powtarzać gdzie masz się udać żebyś w końcu tam poszedł?

2

Djoko nie dość, ze podpuścił młodego to jeszcze zyskał dodatkowy czas żeby słońce mogło pokryć prawie cały kort. Zero przypadku w tym zagraniu

3

@Rl9k1nG, hejtują go głównie na La Rambli znając życie :D Trzeba dać mu czas, oby w reszcie sezonu był decydujący

17

@Rewolucja123, przede wszystkim Oriol biega i odbiera piłki przeciwnikowi, a Busquets kiedy przychodziło bronić to oglądał akcje biegnąc z tylu za wszystkimi

1

@FcPortoFan1999, wiadomo, musza to obaj niesamowicie odczuwać, oby dali radę

0

@FcPortoFan1999, komentator przed chwila informował, ze wilgotność to tylko 35%

1

@messi33, a Ty szukasz kogoś na piwko czy randkę, ze takie wymagania względem wieku? ;p

1

@Encore, Hubert tez kreci fajne liczby, nie może raczej narzekać na zawód/zarobki

0

@Encore, ogromne to są sumy, no ale talent to niesamowity

0

@Encore, Djoko chyba około 170 mln $, pokaźne sumy

0

@mekston, i z ławki powinien wchodzić po powrocie Raphinhi, bo wieku nie oszukamy i należy go naprawdę wprowadzać ostrożnie. Trzeba bardzo uważać żeby przez głupotę nie zmarnować tak dużego talentu.

0

@mekston, powrót Raphinhi nie powinien sprawić, ze Yamal nie będzie grał, bo na ten moment Młody gra lepiej już Brazylijczyk…

6

@mekston, już dzisiaj był bliziutko, mam nadzieje, ze pierwsza brameczka to kwestia czasu ;)

0

@abram3k, przez tydzień bana dostałem jedną odpowiedz na moje odwołanie :D

2

Kapitan walczy jak lew, nie ma straconych piłek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?