0

@koziar, Puig od zawsze był beznadziejny i nigdy nie był gotowy na grę w Barcelonie

5

@kynio302, ależ oni w tym TVP Info mają naje*ane

7

Wszystkiego dobrego i niech idzie chorować gdzie indziej. W najważniejszych momentach Barcelona i tak nie mogła na niego liczyć odkąd został jej piłkarzem.

1

@sokot, jak to co, rozwala szatnie przecież było mówione juz

5

@KrychaFCB, zamiast doliczać czas za opóźnianie gry niech systematycznie wyciągają karteczki dla takich piłkarzy to przedłużania gry będzie mniej :)

5

@Jarek92Barca, miał coś z plecami. Przecież z dnia na dzień Xavi nie odsunie go od składu

5

@Barcelonka070, dokładnie, Kowalczyk nie powinien się wypowiadać już od kilku lat

7

@kiper09, mamy tutaj komentarz specjalisty ds. przygotowania fizycznego zawodników na najwyższym szczeblu piłkarskim?

0

@FrankliN7, jakoś to będzie, trzeba mieć nadzieję.

1

@JimMorrisonFCB, już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu.

0

@Transu96, @Pawlak1992, tak, przecież mówi się, że zagra na PO i LO. Gdzieś popełniłem błąd?

0

ter Stegen - Cancelo - Araujo - Kounde - Cancelo - Romeo - de Jong - Pedri - Gavi - Fati - Lewandowski - Messi. Całkiem przyjemnie się ten skład prezentuje, jest szansa zajść daleko w Europie. Na temat Ligi Hiszpańskiej się nie wypowiadam, bo już pokazaliśmy ostatnio, że Real nie ma szans.

0

@Janas11224, zgwalcili pod wieża to następnym razem zrobią to w innym miejscu. Za jakiś czas będą chcieli zamknąć całą Francję na noc

1

@Kessie, nie wiem na co typ liczył? Myślał, że autobus się skurczy?

0

@MarcepanowyKsiaze, XD nie rozśmieszaj, bo obaj wiemy jak jest ;) Zresztą z tego co obserwuje to coraz więcej osób to zauważyło :D

0

@MarcepanowyKsiaze, popatrz, niektórzy użytkownicy również są toksyczni, dostają bana, a mimo wszystko FCBarca pozwala im założyć drugie konto.

Wszystko wskazuje na to, że każdy zasługuje na drugą szansę

0

@AlexDark00, zgadzam się. Podobny transfer do Lewandowskiego, top zawodnik, zajebista cena, gwarancja sukcesu ;)

2

@Gaucho, z tymi waszymi pomysłami to już lepiej niech zarząd i Xavi się zajmują transferami :D

5

@AlexDark00, Ty się nie śmiej, bo jak Ty na trzeźwo piszesz tutaj tyle bzdur to strach myśleć co Ty byś pisał po alkoholu

0

@Michal03, może się nadmiernie grzeje. Nie ma tutaj jednego rozwiązania, to trzeba zdiagnozować

0

@escarabajo, kiedyś zrozumiesz

2

@Gracek10, bardzo niefortunnie spadł mu na nogę Marcelo, stąd chyba taki efekt. Brzydko to wygląda niestety :/

0

@Popitek12, Wisła Kraków o krok od awansu

0

@tristan87, dla mnie aktorka

7

@tristan87, Krzysztof Stanowski

1

@JimMorrisonFCB, fakt, nie przemyślałem tego. Masz racje

2

@stickie, z jednej strony nie ma się czym na razie martwić, bo ma jeszcze trochę kontraktu, a jeśli będzie chciał odejść za dobrą kasę to nie ma co trzymać na siłę. Mimo wszystko lepiej żeby został, bo jest solidnym obrońcą

4

@PartidarioCatalan, i doznał kontuzji

1

@Kidd, sytuacja nagle stała się klarowna

0

@AllBundy, skąd takie wnioski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?