FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar, Puig od zawsze był beznadziejny i nigdy nie był gotowy na grę w Barcelonie
5
@kynio302, ależ oni w tym TVP Info mają naje*ane
7
Wszystkiego dobrego i niech idzie chorować gdzie indziej. W najważniejszych momentach Barcelona i tak nie mogła na niego liczyć odkąd został jej piłkarzem.
1
@sokot, jak to co, rozwala szatnie przecież było mówione juz
5
@KrychaFCB, zamiast doliczać czas za opóźnianie gry niech systematycznie wyciągają karteczki dla takich piłkarzy to przedłużania gry będzie mniej :)
5
@Jarek92Barca, miał coś z plecami. Przecież z dnia na dzień Xavi nie odsunie go od składu
5
@Barcelonka070, dokładnie, Kowalczyk nie powinien się wypowiadać już od kilku lat
7
@kiper09, mamy tutaj komentarz specjalisty ds. przygotowania fizycznego zawodników na najwyższym szczeblu piłkarskim?
0
@FrankliN7, jakoś to będzie, trzeba mieć nadzieję.
1
@JimMorrisonFCB, już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu.
0
@Transu96, @Pawlak1992, tak, przecież mówi się, że zagra na PO i LO. Gdzieś popełniłem błąd?
0
ter Stegen - Cancelo - Araujo - Kounde - Cancelo - Romeo - de Jong - Pedri - Gavi - Fati - Lewandowski - Messi. Całkiem przyjemnie się ten skład prezentuje, jest szansa zajść daleko w Europie. Na temat Ligi Hiszpańskiej się nie wypowiadam, bo już pokazaliśmy ostatnio, że Real nie ma szans.
0
@Janas11224, zgwalcili pod wieża to następnym razem zrobią to w innym miejscu. Za jakiś czas będą chcieli zamknąć całą Francję na noc
1
@Kessie, nie wiem na co typ liczył? Myślał, że autobus się skurczy?
0
@MarcepanowyKsiaze, XD nie rozśmieszaj, bo obaj wiemy jak jest ;) Zresztą z tego co obserwuje to coraz więcej osób to zauważyło :D
0
@MarcepanowyKsiaze, popatrz, niektórzy użytkownicy również są toksyczni, dostają bana, a mimo wszystko FCBarca pozwala im założyć drugie konto.
Wszystko wskazuje na to, że każdy zasługuje na drugą szansę
0
@AlexDark00, zgadzam się. Podobny transfer do Lewandowskiego, top zawodnik, zajebista cena, gwarancja sukcesu ;)
2
@Gaucho, z tymi waszymi pomysłami to już lepiej niech zarząd i Xavi się zajmują transferami :D
5
@AlexDark00, Ty się nie śmiej, bo jak Ty na trzeźwo piszesz tutaj tyle bzdur to strach myśleć co Ty byś pisał po alkoholu
0
@Michal03, może się nadmiernie grzeje. Nie ma tutaj jednego rozwiązania, to trzeba zdiagnozować
0
@escarabajo, kiedyś zrozumiesz
2
@Gracek10, bardzo niefortunnie spadł mu na nogę Marcelo, stąd chyba taki efekt. Brzydko to wygląda niestety :/
0
@Popitek12, Wisła Kraków o krok od awansu
0
@tristan87, dla mnie aktorka
7
@tristan87, Krzysztof Stanowski
1
@JimMorrisonFCB, fakt, nie przemyślałem tego. Masz racje
2
@stickie, z jednej strony nie ma się czym na razie martwić, bo ma jeszcze trochę kontraktu, a jeśli będzie chciał odejść za dobrą kasę to nie ma co trzymać na siłę. Mimo wszystko lepiej żeby został, bo jest solidnym obrońcą
4
@PartidarioCatalan, i doznał kontuzji
1
@Kidd, sytuacja nagle stała się klarowna
0
@AllBundy, skąd takie wnioski?