FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zodiak_10, hehehe zabawny jesteś jak świnia w trampkach
0
Dzień dobry, dzień zaczynamy od trafienia małej sarenki na drodze. Lepiej się zacząć nie mogło, ku*wa.
1
Nie ma co roztrząsać, ale Xavi mógłby się nieco opamiętać ze swoimi komentarzami, bo nie wpływa to dobrze na drużynę i jej kibiców raczej.
0
@TaughtMule, gość zapomniał, ze nie jedzie osobówką. Co za debil
1
@marcin62, ależ trzeba mieć nawalone we łbie
0
@bartas97, żeby być w grupie LM musza przejść Karabach i potem jeszcze dwie czy jedna runda?
0
@nabial, no ale to jest robione głównie dla pieniędzy. Grając sparingi ze średnimi lub słabymi nikt tyle nie zapłaci
0
@VegetaPolska, zejdź na ziemię, chłop ma 30 lat, chcesz opierać kadrę na zawodnikach, którzy powoli myślą o emeryturze? Ponadto co Cię do niego przekonuje? Jedna bramka strzelona wczoraj?
2
@VegetaPolska, ja widzę, że Ty to ogólnie jesteś odklejony, nie tylko jeśli chodzi o kobiety
0
@DonAndrzejos, zgadzam się Karol
0
@Faro, to dzwon do Laporty
2
Wtedy kiedy pół La Rambli wkurza się, że Barcelona przegrała z Arsenalem to @AlexDark00 nie może przetrawić kolejnej bramki Roberta Lewandowskiego
0
@Faro, to zrozum, że w piłce nożnej nie da się być na topie przez cały czas i przestań się aż tak mocno denerwować
1
@Faro, może warto zmienić kibicowanie Barcelonie na Manchester City?
3
@Kessie, ja mogę z Tobą ubić @MesQueUnClub96
0
@Bobo25, to już jest koniec, w Barcelonie powiedzieli, że na rewanż to oni nawet sił nie mają
1
@bari_94, a ja się nie muszę przejmować, bo mnie sparingi w ogóle nie interesują. To są mecze dla trenera, które mają dać efekt w lidze i lidze mistrzów, we właściwym sezonie. Musiałbym mieć nierówno pod sufitem żeby brać na poważnie te mecze. Zwłaszcza, że to nie był sparing z byle jaką drużyną, która po prostu jest w jako takim rytmie meczowym, ale z Arsenalem, który w zeszłym sezonie był drugą najlepszą drużyną w Anglii.
1
@Aragorn33, ciężko będzie opierać się cały sezon na Balde po lewej stronie, bo na dobrą sprawę on jest jeszcze dzieckiem. Kounde nawet jeśli starszy i bardziej doświadczony to również może mieć gorsze chwile w sezonie, ciężko się nie zgodzić z tym, że potrzebujemy bocznych obrońców. Roberto i Alonso już tak wiele razy udowodnili swój brak klasy, że najchętniej nie oglądałbym ich wcale
0
@Faro, ale to już z niektórymi coś nie tak jeśli sparing w presezonie ich denerwuje :D
1
@barcu$, ale my jesteśmy mistrzem, Polska mistrzem Polski
6
@Aragorn33, sprzedać wszystkich, kupić wszystkich, a @MesQueUnClub96 niech w końcu usunie konto i świat będzie piękny
30
Kibice Barcelony przejmujący się pierwszym sparingiem w sezonie w momencie kiedy dla Arsenalu to był już piąty mecz. Wy to jesteście jednak udani
1
Szybciutko, jakbym ogladal reprezentacje Polski :)
0
Dobra Balboa weź się trochę do roboty i szybciutko brameczka na 3:1
0
@Sulimo, a który to troll według Ciebie?
1
@Sulimo, dziękuje, bałem się, że tylko dla mnie to tak wygląda.
Niby w ocenianiu Lewandowskiego zupełnie się różnią, ale za to są tak samo odklejeni
5
Dwie maskotki La Rambli @MesQueUnClub96 i @AlexDark00. Takie mam spostrzeżenia po dzisiejszym dniu
0
@Sysia11, okej, ale Ty bądź spokojna lepiej
0
@Sysia11 co Ty znowu za dymy tutaj robisz?
0
@DaPidejpi, dokładnie, zapie*dalać trzeba umieć ;)