0

@zodiak_10, hehehe zabawny jesteś jak świnia w trampkach

0

Dzień dobry, dzień zaczynamy od trafienia małej sarenki na drodze. Lepiej się zacząć nie mogło, ku*wa.

1

Nie ma co roztrząsać, ale Xavi mógłby się nieco opamiętać ze swoimi komentarzami, bo nie wpływa to dobrze na drużynę i jej kibiców raczej.

0

@TaughtMule, gość zapomniał, ze nie jedzie osobówką. Co za debil

1

@marcin62, ależ trzeba mieć nawalone we łbie

0

@bartas97, żeby być w grupie LM musza przejść Karabach i potem jeszcze dwie czy jedna runda?

0

@nabial, no ale to jest robione głównie dla pieniędzy. Grając sparingi ze średnimi lub słabymi nikt tyle nie zapłaci

0

@VegetaPolska, zejdź na ziemię, chłop ma 30 lat, chcesz opierać kadrę na zawodnikach, którzy powoli myślą o emeryturze? Ponadto co Cię do niego przekonuje? Jedna bramka strzelona wczoraj?

2

@VegetaPolska, ja widzę, że Ty to ogólnie jesteś odklejony, nie tylko jeśli chodzi o kobiety

0

@DonAndrzejos, zgadzam się Karol

0

@Faro, to dzwon do Laporty

2

Wtedy kiedy pół La Rambli wkurza się, że Barcelona przegrała z Arsenalem to @AlexDark00 nie może przetrawić kolejnej bramki Roberta Lewandowskiego

0

@Faro, to zrozum, że w piłce nożnej nie da się być na topie przez cały czas i przestań się aż tak mocno denerwować

1

@Faro, może warto zmienić kibicowanie Barcelonie na Manchester City?

3

@Kessie, ja mogę z Tobą ubić @MesQueUnClub96

0

@Bobo25, to już jest koniec, w Barcelonie powiedzieli, że na rewanż to oni nawet sił nie mają

1

@bari_94, a ja się nie muszę przejmować, bo mnie sparingi w ogóle nie interesują. To są mecze dla trenera, które mają dać efekt w lidze i lidze mistrzów, we właściwym sezonie. Musiałbym mieć nierówno pod sufitem żeby brać na poważnie te mecze. Zwłaszcza, że to nie był sparing z byle jaką drużyną, która po prostu jest w jako takim rytmie meczowym, ale z Arsenalem, który w zeszłym sezonie był drugą najlepszą drużyną w Anglii.

1

@Aragorn33, ciężko będzie opierać się cały sezon na Balde po lewej stronie, bo na dobrą sprawę on jest jeszcze dzieckiem. Kounde nawet jeśli starszy i bardziej doświadczony to również może mieć gorsze chwile w sezonie, ciężko się nie zgodzić z tym, że potrzebujemy bocznych obrońców. Roberto i Alonso już tak wiele razy udowodnili swój brak klasy, że najchętniej nie oglądałbym ich wcale

0

@Faro, ale to już z niektórymi coś nie tak jeśli sparing w presezonie ich denerwuje :D

1

@barcu$, ale my jesteśmy mistrzem, Polska mistrzem Polski

6

@Aragorn33, sprzedać wszystkich, kupić wszystkich, a @MesQueUnClub96 niech w końcu usunie konto i świat będzie piękny

30

Kibice Barcelony przejmujący się pierwszym sparingiem w sezonie w momencie kiedy dla Arsenalu to był już piąty mecz. Wy to jesteście jednak udani

1

Szybciutko, jakbym ogladal reprezentacje Polski :)

0

Dobra Balboa weź się trochę do roboty i szybciutko brameczka na 3:1

0

@Sulimo, a który to troll według Ciebie?

1

@Sulimo, dziękuje, bałem się, że tylko dla mnie to tak wygląda.

Niby w ocenianiu Lewandowskiego zupełnie się różnią, ale za to są tak samo odklejeni

5

Dwie maskotki La Rambli @MesQueUnClub96 i @AlexDark00. Takie mam spostrzeżenia po dzisiejszym dniu

0

@Sysia11, okej, ale Ty bądź spokojna lepiej

0

@Sysia11 co Ty znowu za dymy tutaj robisz?

0

@DaPidejpi, dokładnie, zapie*dalać trzeba umieć ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?