FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dertinho, niezbyt wiem jak tego Pana skomentować żeby nie dostać bana od @wpwelement
4
@MesQueUnClub96, Dest nam zamknie twarze tak samo jak Ty kiedyś napiszesz tu coś madrego
0
@jacobFCB, nie, dla normalnych kibiców niczego nie musi niczym zapychać. Byleby w najniższych latach Barcelona odzyskała dobrą sytuacje finansową.
5
@MesQueUnClub96, w końcu
0
@Herato, najlepszy piłkarz meczu finałowego o MŚ?
0
@AmigoBlancos, a zarobi głównie dlatego, ze nikt go nie lubi i dużo osób będzie chciało zobaczyć jak dostaje w ryj
1
@MesQueUnClub96, Ty nie masz prawa głosu
0
Słucham w meczu Anglia - Chiny, że jedna z zawodniczek z Anglii jest lepsza niż niektórzy zawodnicy z Premier League, ciekawe
1
@Sulimo, Dembele ma inteligencje boiskową?
0
@KrychaFCB, XD ale za to na bombelku daja
0
Kolejna telenowela, tym razem z Dembele w roli głównej. Niech jak najszybciej wypłynie oficjalna informacja na temat jego odejścia i żegnamy
1
@gumaz, na @MesQueUnClub96 nie mogę patrzeć, czytać co pisze, a co dopiero go lubić.
0
@gumaz, ja nie jestem żaden malibu
1
@P33ck, ale za to ile byśmy mieli spokoju
0
@MesQueUnClub96, jeszcze mogliby Ciebie dorzucić w gratisie
18
@Kidd, gość go jeszcze podnosi jak najszybciej żeby usunąć z jezdni XD kij tam, że typ być może połamany hahaha
4
@DamianBarcaCule, tylko, że Karaś się przyznał
1
@bartekvisca , da dla nich pieniądze, więc nic się nie zmieni
0
@Tomo1989, na pewno nie wtedy kiedy kaleczą Twój ulubiony sport
7
Ciężko się ogląda piłkę nożną kobiet
2
@Niente, David to był Pan piłkarz
0
Komentarz usunięty
8
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96, przyrodnia?
1
@PatrychoO, ewentualnie będzie o kim czytać, że nieudany transfer, bo trzy pierwsze mecze mu nie wyjdą
0
@MarioVeB!, dużo mi to mówi
1
@MesQueUnClub_87, ktoś tu ma dzisiaj zły humor hehe
1
@wpwelement, a ten komentarz wyżej dlaczego usunąłeś? Co tam Ci przeszkadzało? :D
0
Komentarz usunięty
9
Kiedy ktoś tu w końcu pomyśli i wprowadzi opcję informowania użytkowników dlaczego ich posty są usuwane?
Siedzi sobie ktoś tam przed kompem i usuwa coś według własnego widzimisię, może wypadałoby poinformować użytkownika co w danym komentarzu jest nie tak?