FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bogan, a Ty co tam robiłeś?
5
@bartas97, mógł go podrzucić.
1
@AlexDark00, może jak Cię Lewy kilka razy trafi piłką gdzie trzeba to trochę zmądrzejesz
42
@tadzik447, z Arsenalem się nie liczy, bo nie pasuje do narracji
3
@Aragorn33, tu się nawet nie ma co sugerować tymi komentarzami, przecież co mecz, niektórzy sprzedają piłkarzy tylko po to żeby w kolejnym spotkaniu ich wychwalać pod niebiosa
0
@TheNekro94, szczegóły
0
Araujo kiedy idzie do ataku jest duża szansa na zagrożenie dla przeciwnika, ogromną jakość ma Urugwajczyk. Podobnie było zawsze z Messim kiedy już chciało mu się wrócić do obrony, bardzo często udawało mu się odbierać piłki, świetnie je wyprowadzać chociaż nigdy nie był obrońcą
3
Zejście z boiska Ferrana, a pojawienie się na nim Lewego jak na razie niewiele zmieniło.
0
Ansu Fati złota piłka 2023/2024
0
@fcbfan1993, wiec albo Ty to chu*owo tłumaczysz albo tylko sam jeden wiesz co masz na myśli :D Podaj mi jakiś link do strony gdzie ktoś mądrzejszy niż Ty napisał o co chodzi to może będzie mi łatwiej :D
3
Kessie oraz Dembele tuż obok siebie, oby to oznaczało, że razem szykują się do opuszczenia klubu
0
@DonMatteo901, ałć, zabolało
0
@fcbfan1993, sorry, ale totalnie Cię nie rozumiem :D
0
@fcbfan1993, a gdzie według Ciebie napisałem coś niepoprawnie?
1
@Nicko, solidnie to odrobinę za dużo powiedziane, ale w sumie nie ma co oczekiwać od niego żeby na tle każdego przeciwnika grał jak @Kessie za swoich najlepszych czasów
0
Czyli skrzydłowego za Dembele już mamy na pokładzie, świetna wiadomość
1
Ferran gdyby nie bramkarz miałby na koncie gola, dobre 45 minut w jego wykonaniu
1
@karolszymek, to chyba nie do mnie
0
@fcbfan1993, nie i nie wiem skąd takie kosmate myśli u Ciebie
0
Oriol rozmawia z Lopezem na temat rozegrania akcji, młody pokornie kiwa głową, a jak Lewy robił tak w zeszłym sezonie to był najgorszy, bo się wymądrzał :p
1
@Irmscher10, od ilu lat?
3
Jeśli Xavi nadal będzie mówił, ze wierzy w Ferrana to jest zaje*iscie naiwny
4
Jak na grę bez Ferrana i Lopeza to i tak całkiem dobrze to wyglada
3
25min Ferrana jak zwykle na boisku nie widać
13
Dla Abde trzeba koniecznie dać szanse, bo umiejętności ma duże. Oby Xavi potrafił zapanować nad jego głową
0
Milan jak na razie nawet w towarzyskim nie może dojść do żadnej sytuacji bramkowej
3
Alonso XD potrzebny on w tej Barcelonie
0
Dzień dobry, smacznej kawusi i dobrego meczu :)
0
@Faro, byłem w Krakowie u lekarza, który zajmował się reprezentacją Polski w piłkę nożną kobiet, inny lekarz ostatnio ocenił jego prace mówiąc, że się napracował przy zabiegu, bo dużo szwów było użytych i sporo pracy musiał włożyć, a i tak po 9 miesiącach od zabiegu słyszę, ze będzie potrzebny kolejny :D
0
Dobry wieczór, miał ktoś sytuacje u siebie lub wśród znajomych czy bliskich, że jedna artroskopia kolana i szycie łąkotki nie przyniosła pożądanego efektu i jest potrzebne kolejne wejście w kolano? Za drugim razem już udało się rozwiązać problem czy do trzech razy sztuka?