FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włosi zdeptani przez Amerykanów. Nie mieli żadnych szans z USA
2
Ciekawe kiedy matka wsiądzie za kółko swojej fury żeby strzelić sobie rundkę po Krakowie z podobną prędkością co jej syn żeby go uczcić.
Chociaż ona z chyba bardziej woli zapieprzać po autostradzie 270/h
0
Znaleźli w końcu tego pieszego? W końcu ktoś musi wziąć odpowiedzialność za to co się stało, a on jedyny żyje z osób, które brały udział w akcji
2
@barcowy1899, moim zdaniem ludzie, którzy tak mocno oceniają każdego dookoła mają jakiś kompleks + zazdrość. Chłop osiągnął w życiu bardzo dużo, żyje tak jak niejeden chciałby żyć. Zawiść, zazdrość, nic więcej w tym nie ma. Nie rozumiem jak można interesować się kimś i słuchać co mówi tylko po to żeby wytykać mu błędy. Dla mnie szacun za to co w życiu osiągnął, a błędy zdarzają się wszystkim
2
@ViscaelBarca2007, No to bardzo przykre, w takim razie tam musi być jakiś bardzo duży problem chyba :/
0
@ViscaelBarca2007, skąd info?
0
@MesQueUnClub_87, czy tam Koreańczykach ;p
0
@bartekvisca , @pt9, @MesQueUnClub_87, a jak Panowie z korozją w Japończykach?
2
@Luciano99, w przypadku takich ludzi Policja powinna reagować jak najszybciej, bo w tym przypadku wyeliminował siebie i trzech innych kolegów, ale co jeśli wjechałby w grupkę ludzi?
Wystarczy wspomnieć sytuację z dziurawej i brzydkiej Legnicy gdzie Ukrainiec wjechał w niewinną dziewczynę, która po prostu była przed swoim domem obok auta.
Nie powinno być sytuacji w której taki gość wciąż porusza się po drogach. Debil.
0
Jeśli teraz Hiszpania dostanie rzut karny to ktoś jest tam ślepy
6
@Luciano99, a Erling nie miał wtedy 15 lat?
0
@Firestone, a taki był ładny, francuski, szkoda.
1
@Rewolucja123, CIĘŻKI orzech do zgryzienia
3
@s0nar11, czyli najlepiej siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą i bez słowa zgadzać się na oferowane warunki przez pracodawcę?
Sam kiedyś chciałem się zwolnić, dostałem 1k netto podwyżki i potem jeszcze długo pracowałem dopóki nie odszedłem. Przy maszynach CNC jeśli ktoś jest mądry to woli płacić pracownikowi więcej, ale mieć kogoś dobrego i sprawdzonego. Już słyszałem historie gdzie szef rozpaczał, bo jego pracownik, który ogarniał bardzo dużo odchodził, a ten już nie miał możliwości go zatrzymać, bo kto inny rzucił inną ofertą i ją zaakceptował. Są firmy, w których mają w dupie, że ktoś doświadczony odchodzi, ale są też tacy, którzy dbają o pracowników i płacą więcej. Nie zawsze to co piszesz się sprawdza i oby w przypadku @mrboom też tak nie było, a nawet jeśli będą coś kombinować to we Wrocławiu na CNC pracy jest multum ;)
0
@maciar, stare Amady, w których ręcznie trzeba dokręcać wszystkie narzędzia?
0
@bartekvisca , proszę Pana, ja tylko żartuje, nie czepiam się w żaden sposób do Twojego komentarza
4
@bartekvisca , zlikwidować betonowe mury
12
@marcin62, nie wiem jak można takiego człowieka w ogóle próbować bronić. Każdy kto próbuje go jakkolwiek bronić również ma chyba coś nie tak z łbem
1
@Kamiloza91, ciężko żeby się nie wkurzali jak sędziowie ich przekrecili
6
@DLFCB, nie żal ani trochę, niezależnie od tego czy pijany czy trzeźwy. Wystarczy, że głupi i nieodpowiedzialny
1
@Gracek10, luz, ja sam nie wiedziałem stad pytanie
0
@Gracek10, a gdzie on dziś gra?
2
@AdiKingu96, kocham PiS ponad wszystko
1
@maciar, i jak Ci się pracuje w tej branży i na jakich maszynach robisz?
1
@maciar, do czego zmierzasz?
0
@norbi77, no i co my z tym zrobimy?
1
@mrboom, jakiej firmy maszyny macie u siebie i w jakim województwie pracujesz?
1
@Limit_l3ss, do pracy chodzi się dla pieniędzy przede wszystkim i lepszego życia. Nie wiem ile @mrboom zarabia i jak to będzie wyglądało kwotowo, ale podwyżka o 40% z początkiem roku względem tego co ma teraz? Tylko głupi by żałował, że tak zrobił.
Byleby nie wszyscy próbowali takich trików, bo w większości przypadków będzie się to kończyć szukaniem nowej pracy ;p
1
@MesQueUnClub96, po prostu macie podobny iloraz inteligencji i dlatego ustawiłem was obok siebie
3
@MesQueUnClub96, miejmy nadzieję, że @MesQueUnClub96, @Bartek_VEB usuną konto i La Rambla będzie szczęśliwa i wszystko wróci do normy