FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh, to była wystrzałowa randka
12
@JimMorrisonFCB, właśnie wypaliły
2
@barcanawieki, a dokąd oni tak wszyscy się spiesza?
0
@Bobo25, jesteś pewny, że nie trzeba przykładać tej samej karty, która się płaciło?
8
@MesQueUnClub96, przecież Ciebie na świecie jeszcze nie było jak on grał w Barcelonie
1
@Crystal37, a jeśli płaciłeś kartą to nie powinni zwrócić na kartę?
1
@Bartek_VEB, niemożliwe, musiałbyś być choć trochę inteligentny
0
@gumaz, pokaz mi te masę sytuacji
2
@bari_94, ciężko uwierzyć, że coś takiego się w ogóle wydarzyło. Facet, który zabił miał chyba ogromny problem żeby poradzić sobie z tym, że jego była jest z kimś innym
0
@Barcanajlepszyteam, i zdecydowanie wolałem taki mecz gdzie Djoko się męczył z Hubertem niż sytuacje w której każdego po kolei rozbija
1
@Encore, lepiej żeby sobie radził serwisem niż odpadał tak jak reszta jego przeciwników. Przynajmniej się postawił, a nie jak Carlos 6:1 w pierwszym secie
0
@Krzysztof1987, Barcelonie, w dupie mam polską piłkę klubową. Nie porównuj reprezentacji do klubów
0
@Artysta9, większość 11stki to byli wychowankowie, ale w kluczowych meczach 11 wychowanków?
1
@nexxo, nie wiem czy da się kibicować dla dwóch klubów tak mocno żeby przy takim meczu cokolwiek musieć wybierać. Jednak byli już odklejency, którzy w meczu Argentyna - Polska woleli kibicować Argentyńczykom, więc w sumie wszystko możliwe.
2
U was też są takie jaja, że jak policjant na motocyklu uderzy w poprzedzające go auto i nie zachowa szczególnej ostrożności to mówi się, że pies mu wyskoczył? XD
0
@AduŚ07, szybciej trzeba zap*erdalac
19
@RomanHoffer, chłopie idź do lekarza i przestań sobie robić żarty
5
@Krystian1588, ktoś tu ma ewidentnie problem. Usuwanie czegokolwiek bez podania żadnej przyczyny to posrane podejście.
0
@bartekvisca , na ten moment Circle K ma najlepszą promocje w weekendy. LPG można u nich zatankować w naprawdę bardzo dobrej cenie po promocji :)
5
@Medium, niektórym się odrobine w głowach poprzewracało
2
Super, że Neymar przychodzi. Będzie mógł zagrać jako defensywny pomocnik? Busi też miał świetny drybling i dobre podania
0
@MesQueUnClub96, jeśli masz rzeczywiście 16 lat to chyba tylko wtedy kiedy założysz konto na @jowita
1
@wasacz, ciekawe czy się nauczył naszego języka lepiej niż Ty ;p kłóci…
5
@VegetaPolska, nie wiem czy powinieneś się z niego śmiać ;p
0
@Ukasz, przykre, bo przy tankowaniu co tydzień 45l to naprawdę spora różnica :/ Szkoda, że nigdy nikt tego nie ukróci
0
@Medium, a co może według Ciebie wskazywać, że w niektórych miejscowościach jest tyle drożej? Co takiego w sobie mają? U mnie jedynym wytłumaczeniem jest to, że tam gdzie drożej jest 50-35km do granicy z Niemcami :D
0
@Mario96w, obawiam się, ze to ja z nas obu jestem bardziej podrośnięty ;p
0
Czy u was w okolicy również możecie znaleźć duże różnice jeśli chodzi o cenę LPG porównując te same stacje? Biorąc pod uwagę np. Orlen czy Circle K u mnie w dwóch miastach w okolicy LPG kosztuje 3,09gr, a jadąc około 20km dalej już 2,59zł. Tam gdzie drożej 6-10k mieszkańców, tam gdzie taniej 15k mieszkańców. Zrozumiałbym gdyby gdzieś było 10gr drożej, ale 50gr to już dosyć sporo.
2
@MesQueUnClub_87, najgorsze, że teraz jeszcze więcej ludzi się tym cieszy niż tym prawdziwym cyrkiem
3
@BordowyPtak, co XD co lubi?