FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989, przestań chłopie weź się w garść. Barcelona nie odpowiada za to co udostępniają dziennikarze.
1
@ArcziArtt, Ronaldo tez zawsze zarabiał zdecydowanie więcej niż reszta i sobie z tym radzili
1
@Tomo1989, a co takiego klub wyprawia?
0
@Janas11224, udowodnij, że to Twoja dziewczyna.
W karalucha tez nie wierze.
10
@FcPortoFan1999, Dodi jak zwykle odpalił swoje mądrości
6
@Bocheno1, co Twoja kobieta o tym sądzi?
4
@Kessie, przecież to jakiś typek, który niedawno wyleciał z banem za pisanie głupot. Jeszcze trochę i znowu wyleci
1
@MesQueUnClub96, dziękuje bardzo
1
@MesQueUnClub96, jest to gdzieś transmitowane?
0
@Aragorn33, nie ma tutaj co dodawać. Niech co poniektórzy w końcu zaczną myśleć
1
@Faro, no nie zgodzę się z Tobą. Real musiał dużo rzeczy zmienić, bo ktoś w końcu zrozumiał, że obecna kadra więcej nie osiągnie. Barcelona w swoim zespole ma więcej ogniw, które są w odpowiednim wieku dla piłkarza, wiec po co mieliby robić rewolucje? Laporta i Alemany musza sprawić żeby do klubu doszli odpowiedni piłkarze, ale żadnej rewolucji jak w Realu Madryt nie będzie. Przede wszystkim dlatego, że nie ma na to pieniędzy. Ten odgrzewany kotlet wygrał z wspaniałym Realem La Ligę ze sporą przewagą.
0
@MesQueUnClub96, jaki krecz?
6
@JimMorrisonFCB, dziękuje, to by się zgadzało
0
@DonCarletto, poszukam, spakuje i wyśle je na RM.PL
Wam się bardziej przydadzą
1
@DonCarletto, nie wiem co to za głupie pytanie, przecież od dawna wiadomo, że ludzie kibicujący Realowi Madryt są gorsi
1
@Kessie, dziękuje, odezwę się do Ciebie w sierpniu po pomoc
0
@DonCarletto, szukam opinii innych ludzi, którzy mają alergię i stosują leki, które im pomagają. W aptece już wziąłem jeden lek na receptę, drugi bez i w tym roku średnio mi cokolwiek pomaga, madrytczoku
0
@Compadre, tak, niepotrzebnie. Tutaj rozmawiamy szczerze o wszystkim
0
@Compadre, ja tez nie mogę, swojej od pół godziny próbuje wysłać fotkę siurka i nie idzie coś
0
@david89, już szukam, dzięki mordo
0
Najlepszy lek na alergię bez recepty to?
0
@Borneo, no przecież z własnych pieniędzy nie zapłacą, bogatym krajem jesteśmy, nie ma się czym przejmować
7
@Marcelinho99, porażka z City, porażka z Barceloną w lidze. Zabolało ;)
4
@tbas, nawet jeśli grał to nie był jakiś wyjątkowo mocny w Milanie
0
@kejdzi, a mogłoby być tylko lepiej gdyby nie to, ze mamy rząd jaki mamy
4
@IronSanHybrid, jeśli dwa filmy rano były tak udane to co będzie dalej?
9
@IronSanHybrid, selekcja naturalna, takie filmy najbardziej lubie
4
@mekston, na zdjęciu jest widoczny sprzęt najwyższej klasy na którym @MesQueUnClub96 na pewno odpali strumyk
5
@Tomo1989, tak, jazda po pijanemu to normalne w Polsce. Sam w ciągu tygodnia minimum trzy razy wyjeżdżam na drogi publiczne po alkoholu żeby tradycji stało się zadość
3
@Kessie, już działa, pozdrawiam