3

@Kidd, nie żeby coś, ale poznałem w życiu inżynierów, którzy mieli większy problem z myśleniem, niż zwykły, szary pracownik szeregowy ;p

0

Dzień dobry, graczami Barcelony interesuje się Betis? Super, szkoda tylko, że oni w kwestii rejestracji piłkarzy i wzmocnienia składu mają podobne problemy co Blaugrana. Nie będzie z tego zbyt wielkich interesów poza wypożyczeniami :/

5

Aż mnie zabolało jak tam krzyknął z bólu na tym korcie, dobrze, że to nic z dawną kontuzją

6

@Bartula, ta, co poniektórzy myślą, ze Laporta celowo robi dla klubu pod górkę ;p objada się pizzą i zastanawia się co tu jeszcze spieprzyc

0

Chyba komuś padła psycha

0

@MesQueUnClub96, oczywiście, że oglądam. Gdybym nie ogladal nie napisałbym nic o tym jak wyglada Murray. Wyglada tak jakby miał prawie 2h gry w nogach i w rękach, ale zajechany nie jest

0

@MesQueUnClub96, gadasz głupoty jak potłuczony, naprawdę czasem lepiej byłoby dla Ciebie i dla nas wszystkich gdybys się powstrzymał od wyrażania opinii

1

@MesQueUnClub96, po czym tak wnosisz? Bo się spocił?

1

2

@MarcepanowyKsiaze, niedawno był tu gość który odpisywał dokładnie tak samo jak Ty. Szybko dostał bana. Twoja kariera również zbyt długo nie potrwa :D

3

@MESSIah16, nie wymieniłbym gdybym był za to odpowiedzialny

0

Komentarz usunięty

5

@AFA90, szybka reakcja zapobiegła tragedii

3

@ZwyklyKibicBarcy04, chyba nie wyobrażasz sobie żeby Laporta dopuścił do sytuacji w której braknie pieniędzy na jedzenie?

1

@Striker, @Bartek_VEB, ale przynajmniej pizza dobra

0

Na La Rambli panika, bo wyszedł jakiś nius od dziennikarzy, tymczasem w biurach Barcelony właśnie zajadają się pizzą

0

@Witekk10, tez sobie to pytanie zadaje :D

8

@bartas97, smutno tam musi być u was na RM.PL, że ze wszystkim przychodzicie na stronę Barcelony

1

@MesQueUnClub96, jak Cię wyrzucili z okna życia to chyba nie liczysz, że on Cię wpuści do domu jak w końcu się Ciebie pozbył??

2

@Rust_Cohle Twoje posty znikają z prędkością światła

3

@Zoker, oczywiście, że Lewy. Zdecydowanie lepszy napastnik niż Suarez. Oprócz tego jeszcze Polak

Kocham Cię Robert

0

@bartas97, a co piszą najlepiej poinformowani? Wiadomo coś jak to mogło wyglądać naprawdę?

1

@Antimadridista_WR, gdybym miał wybierać między Ferranem, a Felixem to wybieram tego drugiego, ale obawiam się, że w aktualnej sytuacji Barcelony taki transfer jest niemożliwy, nawet wypożyczenie

0

@Antimadridista_WR, No ale fakt taki, że gdzie on by grał w Barcelonie i po co ktoś taki w klubie? Na dzień dzisiejszy z dobrze zapowiadającego się piłkarza jest wielki flop

1

@MesQueUnClub_87, 15? Chyba z 25

9

@Antimadridista_WR, potrzebny on w Barcelonie jak dziura w moście. Kolejny, który jeszcze zbyt wiele nie pokazał, a uważa się za gwiazdę światowego poziomu

1

@DLFCB, niezła prowokacja

1

@sonek, mówisz tak jakby piłkarze z Barcelony z przyjemnością odchodzili i szukali sobie innych klubów :D

1

@Tabaluga37, on kłamie i łże jak pies. Bukiet kwiatów, który wyglada w miarę przyzwoicie kosztuje około stówki ;p a i tak szału za to nie ma aktualnie

1

@VegetaPolska, bukiet za 50zl? To ile tam było kwiatów? Trzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?