FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kidd, nie żeby coś, ale poznałem w życiu inżynierów, którzy mieli większy problem z myśleniem, niż zwykły, szary pracownik szeregowy ;p
0
Dzień dobry, graczami Barcelony interesuje się Betis? Super, szkoda tylko, że oni w kwestii rejestracji piłkarzy i wzmocnienia składu mają podobne problemy co Blaugrana. Nie będzie z tego zbyt wielkich interesów poza wypożyczeniami :/
5
Aż mnie zabolało jak tam krzyknął z bólu na tym korcie, dobrze, że to nic z dawną kontuzją
6
@Bartula, ta, co poniektórzy myślą, ze Laporta celowo robi dla klubu pod górkę ;p objada się pizzą i zastanawia się co tu jeszcze spieprzyc
0
Chyba komuś padła psycha
0
@MesQueUnClub96, oczywiście, że oglądam. Gdybym nie ogladal nie napisałbym nic o tym jak wyglada Murray. Wyglada tak jakby miał prawie 2h gry w nogach i w rękach, ale zajechany nie jest
0
@MesQueUnClub96, gadasz głupoty jak potłuczony, naprawdę czasem lepiej byłoby dla Ciebie i dla nas wszystkich gdybys się powstrzymał od wyrażania opinii
1
@MesQueUnClub96, po czym tak wnosisz? Bo się spocił?
1
@MarcepanowyKsiaze, XD
2
@MarcepanowyKsiaze, niedawno był tu gość który odpisywał dokładnie tak samo jak Ty. Szybko dostał bana. Twoja kariera również zbyt długo nie potrwa :D
3
@MESSIah16, nie wymieniłbym gdybym był za to odpowiedzialny
0
Komentarz usunięty
5
@AFA90, szybka reakcja zapobiegła tragedii
3
@ZwyklyKibicBarcy04, chyba nie wyobrażasz sobie żeby Laporta dopuścił do sytuacji w której braknie pieniędzy na jedzenie?
1
@Striker, @Bartek_VEB, ale przynajmniej pizza dobra
0
Na La Rambli panika, bo wyszedł jakiś nius od dziennikarzy, tymczasem w biurach Barcelony właśnie zajadają się pizzą
0
@Witekk10, tez sobie to pytanie zadaje :D
8
@bartas97, smutno tam musi być u was na RM.PL, że ze wszystkim przychodzicie na stronę Barcelony
1
@MesQueUnClub96, jak Cię wyrzucili z okna życia to chyba nie liczysz, że on Cię wpuści do domu jak w końcu się Ciebie pozbył??
2
@Rust_Cohle Twoje posty znikają z prędkością światła
3
@Zoker, oczywiście, że Lewy. Zdecydowanie lepszy napastnik niż Suarez. Oprócz tego jeszcze Polak
Kocham Cię Robert
0
@bartas97, a co piszą najlepiej poinformowani? Wiadomo coś jak to mogło wyglądać naprawdę?
1
@Antimadridista_WR, gdybym miał wybierać między Ferranem, a Felixem to wybieram tego drugiego, ale obawiam się, że w aktualnej sytuacji Barcelony taki transfer jest niemożliwy, nawet wypożyczenie
0
@Antimadridista_WR, No ale fakt taki, że gdzie on by grał w Barcelonie i po co ktoś taki w klubie? Na dzień dzisiejszy z dobrze zapowiadającego się piłkarza jest wielki flop
1
@MesQueUnClub_87, 15? Chyba z 25
9
@Antimadridista_WR, potrzebny on w Barcelonie jak dziura w moście. Kolejny, który jeszcze zbyt wiele nie pokazał, a uważa się za gwiazdę światowego poziomu
1
@DLFCB, niezła prowokacja
1
@sonek, mówisz tak jakby piłkarze z Barcelony z przyjemnością odchodzili i szukali sobie innych klubów :D
1
@Tabaluga37, on kłamie i łże jak pies. Bukiet kwiatów, który wyglada w miarę przyzwoicie kosztuje około stówki ;p a i tak szału za to nie ma aktualnie
1
@VegetaPolska, bukiet za 50zl? To ile tam było kwiatów? Trzy?