FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tabaluga37, gorzej jeśli to tylko on wziął to za randkę, a ona widziała go pierwszy raz i to jeszcze dopadł ją gdzieś w autobusie
3
@VegetaPolska, ku*wa jeśli Ty nie kręcisz sobie beki to jesteś naprawdę wyjątkowym użytkownikiem na tej stronie, a może i nawet w całym internecie
2
@VegetaPolska, kwiaty dla kobiety na pierwszej randce? Czy Ty do reszty oszalałeś? Teraz to się chyba ajfony kupuje dla tych gwiazdeczek
2
@Pawel13sz, gdyby to był Lewy to byłby piękny ech
19
@DonCarletto, niesamowitymi pizdeczkami są aktualni piłkarze. Sędziowie powinni się zająć takimi rzeczami, bo to obrzydza oglądanie piłki nożnej
1
@MesQueUnClub_87, zbyt często ludzie maja problemy żołądkowe po takich festynach wiec na pewno nie ;p
1
@VegetaPolska, jak na razie to Ty masz skończoną karierę
1
Baena symulka na najwyższym poziomie
1
@FcPortoFan1999, jak na razie to Ukraińcy beznadziejni w obronie
3
Nie wiem na co liczył ten Ukrainiec, który nie chciał wybić piłki
1
@Comentateiro, jak zwykle w punkt
0
@Artysta9, ale z Ciebie artysta haha
9
@bartas97, Ty to na serio?
5
Brawo siatkarze ;)
0
Dziwnie się zachowywał ten chłopaczek w TV
0
@OskP, Guller Arda
4
Wspaniale, jest 2:1, znając naszych siatkarzy można liczyć na to, że to spotkanie zakończy się szczęśliwie ;)
6
@Survier, umiesz czytać? Nie ma połączeń żeby tym autobusem jechać XD
9
@bartas97, ludzie to nieodpowiedzialni kretyni, nigdy żaden człowiek nie powinien tak się zachowywać wobec zwierzęcia. Co poniektórzy chyba zapominają, że to tylko pies i w ciągu chwili może zareagować. O tragedię nie jest trudno.
0
@against_modern_football, a ja olewam, nawet nie próbuje wchodzić w dyskusje z tym człowiekiem. Z żadnym, który takie coś na awatar ustawia swiadomie
1
@Zoker, czymś się trzeba wyróżniać, nie?
0
@DamianBarcaCule, ja tez nie zazdroszczę sobie ;p robiłeś kiedyś??
4
@tbas, Brawo Polska, brawo Andrzej, brawo Jarosław. Kocham PiS ponad wszystko! Mamy co świętować!
0
Wymieniał ktoś kiedyś nagrzewnicę w swojej furze?
0
@doc, żal cokolwiek wrzucać w jego sprawie do oficjalnych informacji. Przecież Ci dziennikarze są niepoważni
1
@tbas, nie znam go, ale to musi być świetny człowiek
0
@karolszymek, nie zrezygnowałbyś.
7
No ale tak na dobrą sprawę to ten Guler jeszcze nigdzie nie poszedł. Dziennikarze się miedzy sobą przekrzykują czy było coś oficjalnego?
@arda nie wygłupiaj się mordo, nie idź do Realu
0
@RosjaninBut, nigdy nie chciałbym piłkarza typu Vinicius w Barcelonie, niech ten typek gra w Realu, tam bardziej pasuje do całego klubu i społeczności
0
@RosjaninBut, och biedna Barcelona, co ona teraz zrobi