0

@Tomo1989, ciekawe czy mówiłbyś to samo gdyby Ci ktoś regularnie niszczył auto za pół miliona złotych :D

0

@Tomo1989, nie, nie parkuje tak. Odjeżdżam zazwyczaj tam gdzie jest mniejszy tłok. Gdyby ludzie potrafili poszanować czyjaś własność nie byłoby takich zachowań, to prostactwo ludzi prowokuje osoby, które mają auta bardzo drogie do takich rzeczy.

9

@boss000, @fart, przestańcie reagować, przecież to zwykły prowokator. Wystarczy spojrzeć na to jak długo istnieje jego konto. Dziw bierze, że moderacja nic nie robi z multikontami zakładanymi przez niektórych ludzi

5

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96, piękny to był poranek kiedy Ciebie nie było

0

@Szklaner, u nas leciał na otwartej przestrzeni przez wioskę, nie miał prawa na nic trafić. Ewentualnie jastrząb lub jakaś choroba, ale tak mocno uderzył o ziemie, że na całym podwórku było słychać ;p

0

Martwy gołąb spadł prosto do naszego ogródka przed chwilą, pierwszy raz się z czymś takim spotykam w życiu żeby w ogródku wylądował gołąb, ale martwy

4

@Nieznajomy, mieszkałem w Krakowie 3 lata, parkując zawsze auto prawidłowo. Po tych trzech latach z każdej strony mam rysy, wgniecenia.

Ludzie próbują temu facetowi wyżej przekazać żeby parkował auto normalnie i je traktował jako środek transportu, a nie przejmował się rysami czy wgnieceniami, a to głupie podejście, bo nasze społeczeństwo jest tak głupie, że nie dba czyjaś własność. Stąd tez zachowanie tego faceta. Nie oceniam czy dobre czy złe, bo w zasadzie mam to w dupie

6

@Tomo1989, nie rozumiem ludzi, którzy piszą w komentarz żeby traktował swój pojazd jako coś co się po prostu używa i eksploatuje. Jeśli tak by traktował swoje auto to wtedy jest przyzwolenie na to żeby obcy ludzie je obijali i rysowali?

6

@DonCarletto, musi być bardzo ciekawa

38

@PatrychoO, ale Ronaldo gra z kontuzjom i jest skszydłowym

1

@escarabajo, @Emhyr, dlatego przeprosiłem, źle zrozumiałem :)

0

@Emhyr, dziwi mnie to, że ktoś nazywa wpisy innych użytkowników o nowym piłkarzu „wysrywami”

Jednak może źle kolegę zrozumiałem i jeśli to ja coś źle ogarnalem to przepraszam i już się zamykam ;)

0

@escarabajo, znowu ktoś pisze wysrywy…

„Dobra, przejrzałem kilka wpisów niżej i ani słowa poza wysrywami i wpisami o Roque.”

4

@Kgorecki2500, zgadzam się, każda wyłowiona ryba powinna od razu zostać zjedzona, wtedy nie będzie musiała niepotrzebnie cierpieć

0

@MesQueUnClub96, a to nie wiedziałem, sorka

0

Organizatorzy w Anglii serio nie mają pogody, która mogłaby im podpowiedzieć kiedy zamknąć dach?

0

@Bartek_VEB, to ile razy już ktoś tak do Ciebie pisał kiedy zakładałeś nowe konto?

1

@SelloutCrowd, a transfery Turków jak się udają?

5

@SelloutCrowd, w czym ten Guler na dzień dzisiejszy lepszy od Vitora?

4

@Rl9k1nG, to od jakiej temperatury zakładasz krótkie spodenki?

1

@Rust_Cohle, tuż za ich plecami jest @Luciano99 i @jowita

0

Moim skromnym, aczkolwiek fachowym okiem muszę stwierdzić, że Japończycy i Włosi prezentują bardzo dobrą siatkówkę. Po trzech setach 2:1 dla Italii

0

@mr Barca, czyli nadal wszystko wskazuje na to, że łobuz kocha najbardziej

3

@tomek8756, to niech ona posprząta, facet nie będzie musiał tego robić za nią i będzie seks, prosta sprawa

23

W meczu Argentyna - USA w siatkówkę czwarty ser zakończył się 43:41, zaskakujący wynik

5

@Luciano99, kto wie, może kiedyś zostanie maskotką w waszej firmie?

0

@MesQueUnClub96, możesz przytoczyć najzabawniejsze słowa, które @AlexDark00 pisał o jednym z najlepszych napastników na świecie?

0

@Tomo1989, chyba musiałbym być niepoważny żeby się przejmować tym wszystkim w jakikolwiek sposób

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?