24

@DaPidejpi, od początku tylko Barcelona i żaden inny klub mnie nie interesował jakoś zbytnio

3

@DLFCB, zgadzam się, nawet dla kogoś kto oglądał ten mecz i teraz musi czekać kij wie do której na rozstrzygnięcie to irytujące, a co dopiero dla samych zawodników :D

5

@QQL5, chciałbym żebyś mi wyjaśnił dlaczego według Ciebie zarząd jest nieudolny i co Ty byś zrobił na ich miejscu

0

@molibden, za każdy sezon w Barcelonie taką dostawał ;p

2

Dembele, który połowę sezonu siedzi w szpitalu kapitanem? Trzymajcie mnie.

0

@GeneralXavi, wzruszyłem się

0

Oj brakuje Hurkaczowi do Djokovicia, bardzo daleko za nim jest w najważniejszych momentach

0

@Bartek_VEB, przyjdzie taki dzień, że wejdę na Twój profil i będzie tam już napisane „użytkownik zbanowany”, bo moderacja się połapie ;)

1

@MesQueUnClub96, przecież to jasne, że typ niedawno dostał bana za swoją głupotę i teraz wrócił z kolejnym kontem i kolejną…

1

@Bartek_VEB , zabawny komentarz „jak zawsze” kiedy masz konto od 9 dni XD jaki miałeś wcześniej nick?

0

Komentarz usunięty

2

@VegetaPolska, specjalista się ku*wa znalazł

0

@Medium, czym się różni tenisista, który wyszedł na poważnie na mecz od tego który wyglada jakby wyszedł na trening?

0

Ależ go leje Hubert

1

@Sulimo, oby Polak zaskoczył niedowiarkow

0

@Sulimo, będzie gorzej?

6

Hurkacza oglądam pierwszy raz, ale już zrobił na mnie ogromne wrażenie

1

@Smixu, Rublev tez dziś chyba grał w zegarku, albo jego przeciwnik

21

@Janas11224, kobiety są słabsze, ale chcą równouprawnienia tylko tam gdzie wyjdą na tym lepiej. Nie wiedziałeś wcześniej?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Striker, czyli jeśli nie ogarnęła tego przed meczem to oznacza, że celowo chciała pokazać stópki na wizji

2

Znowu stópki, co tu się dzieje

8

@ranger3120, hhahah dałeś się złapać na wędkę

1

Bublik w szoku chyba

3

@kamilos1214, pies rozumie, ze to jest dziecko i jak tylko się dowie od razu zaczyna planować kogo zaprosić na chrzest tego dziecka

1

@FcPortoFan1999, 0:40 i on nie kończy przełamania. Ciężko będzie mu ugrać chociaż seta niestety

0

@Kozinho., myślą, nie wiem z jakimi kobietami się w życiu spotykasz, ale moja narzeczona myśli ;p Tylko czasem za duzo

3

@Kengo, z tego co zdążyłem w życiu zauważyć to kobiety często myślą o tym o czym nie ma potrzeby, może tak było w przypadku tej pani również

1

@Tomo1989, ja od samego początku napisałem, że w nosie mam to jak kto parkuje i tego nie oceniam. W sytuacji parkowania najważniejsze jest dla mnie to jak sam zostawiam auto, reszta mnie nie obchodzi.

Jedyne co oceniłem to to w jaki sposób ludzie podchodzą do cudzej własności, jak obojętne im jest czy zrobią coś złego dla przedmiotu, który nie jest ich czy nie ;)

0

@stone80, nawet Ci nie będę odpisywać, bo jeśli odpisze to co myśle to dostanę bana ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?