FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@DaPidejpi, od początku tylko Barcelona i żaden inny klub mnie nie interesował jakoś zbytnio
3
@DLFCB, zgadzam się, nawet dla kogoś kto oglądał ten mecz i teraz musi czekać kij wie do której na rozstrzygnięcie to irytujące, a co dopiero dla samych zawodników :D
5
@QQL5, chciałbym żebyś mi wyjaśnił dlaczego według Ciebie zarząd jest nieudolny i co Ty byś zrobił na ich miejscu
0
@molibden, za każdy sezon w Barcelonie taką dostawał ;p
2
Dembele, który połowę sezonu siedzi w szpitalu kapitanem? Trzymajcie mnie.
0
@GeneralXavi, wzruszyłem się
0
Oj brakuje Hurkaczowi do Djokovicia, bardzo daleko za nim jest w najważniejszych momentach
0
@Bartek_VEB, przyjdzie taki dzień, że wejdę na Twój profil i będzie tam już napisane „użytkownik zbanowany”, bo moderacja się połapie ;)
1
@MesQueUnClub96, przecież to jasne, że typ niedawno dostał bana za swoją głupotę i teraz wrócił z kolejnym kontem i kolejną…
1
@Bartek_VEB , zabawny komentarz „jak zawsze” kiedy masz konto od 9 dni XD jaki miałeś wcześniej nick?
0
Komentarz usunięty
2
@VegetaPolska, specjalista się ku*wa znalazł
0
@Medium, czym się różni tenisista, który wyszedł na poważnie na mecz od tego który wyglada jakby wyszedł na trening?
0
Ależ go leje Hubert
1
@Sulimo, oby Polak zaskoczył niedowiarkow
0
@Sulimo, będzie gorzej?
6
Hurkacza oglądam pierwszy raz, ale już zrobił na mnie ogromne wrażenie
1
@Smixu, Rublev tez dziś chyba grał w zegarku, albo jego przeciwnik
21
@Janas11224, kobiety są słabsze, ale chcą równouprawnienia tylko tam gdzie wyjdą na tym lepiej. Nie wiedziałeś wcześniej?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Striker, czyli jeśli nie ogarnęła tego przed meczem to oznacza, że celowo chciała pokazać stópki na wizji
2
Znowu stópki, co tu się dzieje
8
@ranger3120, hhahah dałeś się złapać na wędkę
1
Bublik w szoku chyba
3
@kamilos1214, pies rozumie, ze to jest dziecko i jak tylko się dowie od razu zaczyna planować kogo zaprosić na chrzest tego dziecka
1
@FcPortoFan1999, 0:40 i on nie kończy przełamania. Ciężko będzie mu ugrać chociaż seta niestety
0
@Kozinho., myślą, nie wiem z jakimi kobietami się w życiu spotykasz, ale moja narzeczona myśli ;p Tylko czasem za duzo
3
@Kengo, z tego co zdążyłem w życiu zauważyć to kobiety często myślą o tym o czym nie ma potrzeby, może tak było w przypadku tej pani również
1
@Tomo1989, ja od samego początku napisałem, że w nosie mam to jak kto parkuje i tego nie oceniam. W sytuacji parkowania najważniejsze jest dla mnie to jak sam zostawiam auto, reszta mnie nie obchodzi.
Jedyne co oceniłem to to w jaki sposób ludzie podchodzą do cudzej własności, jak obojętne im jest czy zrobią coś złego dla przedmiotu, który nie jest ich czy nie ;)
0
@stone80, nawet Ci nie będę odpisywać, bo jeśli odpisze to co myśle to dostanę bana ;)