FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo, bo to jest wrzucone tylko w jednym celu
61
@AlexDark00, my tak widzimy Ciebie na co dzień
0
@TR3YWAY, „nie mogę o tym gadać, bo @TR3YWAY będzie się ze mnie śmiał.”
Tak miał odpowiedzieć?
0
@mekston, ale głupie pytanie
4
@FireBarca1899, nasza piękna, cudowna, patologia
1
@partymaker, przy nim nawet najlepszy psychiatra rozłoży ręce z bezradności
1
@SenseiFCB, ja jestem Team LPG. Elektryki to trochę oszukiwanie samych siebie względem ekologii
3
@macio_944, tak jak kolega wyżej napisał, teraz już wiele telefonów nie ma ładowarki. Tłumacza się ekologią, a zbijają na tym hajs
0
@SenseiFCB, nie ma żadnej podstawy prawnej, która zabraniałaby autom z LPG wjechać na parking, wiec i tak każdy będzie miał to w nosie. Podobnie będzie z elektrykami
0
@SenseiFCB, a myślisz, że ktokolwiek posiadając LPG trzyma się tego zakazu?
1
@TheNekro94, ostatnio sobie wyjeżdżam na rondo, jestem już na tym rondzie i tuż przed moją maską przejechał z sporą prędkością jakiś facet starszy. Zupełnie nie zareagował, że w ogóle wjeżdża na rondo. Gdybym nie zahamował to uderzenie w przednie koło również mogłoby narobić sporo szkód, a biorąc pod uwagę, że auto ma już 24 latka pewnie byłaby całka :D
Po prostu się zapatrzyłeś czy coś jeszcze wpłynęło na całą sytuację?
2
@kynio302, jeśli Guler wyglądał dobrze na kompilacjach to co powiedzieć o Gavim?
1
@ranger3120, wejdź w ustawienia, na samej górze powinieneś mieć info czy jesteś zalogowany do iCloud. Inaczej Apple ID
1
@BordowyPtak, migracja wszystkich danych z iPhone na iPhone to najprostsze co może być, wystarczy włączyć drugi telefon, skonfigurować go na nowo i będzie opcja żeby wszystko przenieść. To, że kolega wyżej nie wie jak to się robi, bo tego jeszcze nie robił nie oznacza, ze to jakiś kłopot ;)
0
@szkutnik91, dosłownie jeden post niżej jest to samo wrzucone
1
@tomek8756, nie ma opcji, tylko naturalna pisia
0
@Barcasub, pie*dol, pie*dol
0
@Barcasub, a Ty jaki miałeś wcześniej nick?
8
@mekston, na pewno nie Lewy, bo on się posrał jeszcze przed startem
27
Deco poleci do Paryża negocjować transfer Mbappe podobnie jak to zrobił z Gulerem w Turcji. Po wszystkim sam podsumuje ten wyjazd:
„Sam nie wiem po co tutaj właściwie przyleciałem”
2
@VegetaPolska, jeszcze Ci mało kobiet, które Ci nie odpisują?
3
@VegetaPolska, to jakaś kolejna, do której tym razem będziesz podbijał?
0
@Herato, a kto jest tą 9 w Barcelonie?
2
@MesQueUnClub96, tak samo mi ich szkoda jak Ciebie kiedy codziennie nabijają na Tobie zielone
2
Japonia odżyła solidnie w tie breaku, Włosi ograni. Dobry mecz
4
@MesQueUnClub96, szkoda, że nie usunąłeś konta wtedy kiedy o tym mówiłeś
5
@Ojciec5tkidzieci, mogą nie mieć tatuaży, a to i tak nie zmieni tego, ze Polska Policja w większości jest beznadziejna
2
@tomek8756, Podkarpacie jest piękne
2
@mrboom, tylko, że to się raczej prędko nie zmieni, bo przecież sami siebie od władzy i pieniędzy nie odciągną. Również jestem zdania, że tych wszystkich pijawek jest zdecydowanie za dużo ;)
2
@Medium, komentarz usunięty przez użytkownika