1

@escarabajo, bo to jest wrzucone tylko w jednym celu

61

@AlexDark00, my tak widzimy Ciebie na co dzień

0

@TR3YWAY, „nie mogę o tym gadać, bo @TR3YWAY będzie się ze mnie śmiał.”


Tak miał odpowiedzieć?

0

@mekston, ale głupie pytanie

4

@FireBarca1899, nasza piękna, cudowna, patologia

1

@partymaker, przy nim nawet najlepszy psychiatra rozłoży ręce z bezradności

1

@SenseiFCB, ja jestem Team LPG. Elektryki to trochę oszukiwanie samych siebie względem ekologii

3

@macio_944, tak jak kolega wyżej napisał, teraz już wiele telefonów nie ma ładowarki. Tłumacza się ekologią, a zbijają na tym hajs

0

@SenseiFCB, nie ma żadnej podstawy prawnej, która zabraniałaby autom z LPG wjechać na parking, wiec i tak każdy będzie miał to w nosie. Podobnie będzie z elektrykami

0

@SenseiFCB, a myślisz, że ktokolwiek posiadając LPG trzyma się tego zakazu?

1

@TheNekro94, ostatnio sobie wyjeżdżam na rondo, jestem już na tym rondzie i tuż przed moją maską przejechał z sporą prędkością jakiś facet starszy. Zupełnie nie zareagował, że w ogóle wjeżdża na rondo. Gdybym nie zahamował to uderzenie w przednie koło również mogłoby narobić sporo szkód, a biorąc pod uwagę, że auto ma już 24 latka pewnie byłaby całka :D

Po prostu się zapatrzyłeś czy coś jeszcze wpłynęło na całą sytuację?

2

@kynio302, jeśli Guler wyglądał dobrze na kompilacjach to co powiedzieć o Gavim?

1

@ranger3120, wejdź w ustawienia, na samej górze powinieneś mieć info czy jesteś zalogowany do iCloud. Inaczej Apple ID

1

@BordowyPtak, migracja wszystkich danych z iPhone na iPhone to najprostsze co może być, wystarczy włączyć drugi telefon, skonfigurować go na nowo i będzie opcja żeby wszystko przenieść. To, że kolega wyżej nie wie jak to się robi, bo tego jeszcze nie robił nie oznacza, ze to jakiś kłopot ;)

0

@szkutnik91, dosłownie jeden post niżej jest to samo wrzucone

1

@tomek8756, nie ma opcji, tylko naturalna pisia

0

@Barcasub, pie*dol, pie*dol

0

@Barcasub, a Ty jaki miałeś wcześniej nick?

8

@mekston, na pewno nie Lewy, bo on się posrał jeszcze przed startem

27

Deco poleci do Paryża negocjować transfer Mbappe podobnie jak to zrobił z Gulerem w Turcji. Po wszystkim sam podsumuje ten wyjazd:

„Sam nie wiem po co tutaj właściwie przyleciałem”

2

@VegetaPolska, jeszcze Ci mało kobiet, które Ci nie odpisują?

3

@VegetaPolska, to jakaś kolejna, do której tym razem będziesz podbijał?

0

@Herato, a kto jest tą 9 w Barcelonie?

2

@MesQueUnClub96, tak samo mi ich szkoda jak Ciebie kiedy codziennie nabijają na Tobie zielone

2

Japonia odżyła solidnie w tie breaku, Włosi ograni. Dobry mecz

4

@MesQueUnClub96, szkoda, że nie usunąłeś konta wtedy kiedy o tym mówiłeś

5

@Ojciec5tkidzieci, mogą nie mieć tatuaży, a to i tak nie zmieni tego, ze Polska Policja w większości jest beznadziejna

2

@tomek8756, Podkarpacie jest piękne

2

@mrboom, tylko, że to się raczej prędko nie zmieni, bo przecież sami siebie od władzy i pieniędzy nie odciągną. Również jestem zdania, że tych wszystkich pijawek jest zdecydowanie za dużo ;)

2

@Medium, komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?