5

@BorzyKrzys, no, to myśle, że niejednego byś znalazł do zapięcia w kaftan

3

@barcanawieki, jedyne co im pozostało w Madrycie, bo w większości meczów to Araujo był górą

0

@kondzik47, byleby tylko dobrą nogę zoperowali, bo zdarzały się już sytuacje kiedy ktoś wychodził ze szpitala z dwiema zepsutymi, bo ktoś pomylił nogi

0

@szkutnik91, Ty niestety również nie napisałeś nic wartosciowego

1

@Encore, bardzo ciężko Ci się przyznać, ze napisałeś to odrobine niejasno. Każdemu się zdarza, nie bój się

0

@Kessie, mi też ciagle coś usuwają, a jestem najgrzeczniejszy na La Rambli

0

Komentarz usunięty

7

Komentarz usunięty

0

@Untouchable, dziwi mnie, że Lewemu nie udało się zdobyć żadnej bramki z rzutu wolnego. Również potrafił nieraz dobrze uderzyć w Bayernie

1

@Sysia11, chyba nie. Najpierw Światek, potem Djoko na Centralnym

8

@shahman, te parawany i sposób korzystania z nich przez ludzi to najgorsze zjawisko nad morzem :D

3

@Ukasz, a z czym chodzisz do fryzjera? Z włosami na jajach?

3

@LS, to ile Ty nie ścinałeś włosów? Dziesięć lat?

1

@Medium, nalicza tylko za kilka dni, także luz

1

@The_Man, pewno łąkotka albo więzadła. Ewentualnie jedno i drugie

0

To już Hurkacz zagrał lepiej z Djoko niż ten Włoch z Hiszpanem

1

@Kuba_1, i nawet jeśli to zajebiscie, że będą mieszkać obok siebie, zarabiać dobre pieniądze, żyć w pięknym mieście i klepać piłeczką bez takiej presji jaką mieli w Barcelonie. Piłkarze, którzy zrobili dla tego klubu bardzo dużo mają się tłumaczyć ze swoich decyzji? Zejdźcie na ziemie, przestańcie się tak interesować życiem piłkarzy to może będzie wam lżej

2

@Kuba_1, a ja im się nie dziwie. To, że są piłkarzami nie znaczy, że się mają każdemu zwierzać ze swoich decyzji. Sami dziennikarze i kibice sprawiają, że piłkarze wolą kłamać żeby mieć święty spokój.

2

@Medium, napatrzyła się na Ankę

0

@Firestone, Borussia po ostatnim sezonie to ogromne przegrywy, patrząc na konkurencje Tottenhamu i BVB to chyba Ci drudzy są na pierwszym miejscu

1

@AFA90, a to zgadzam się, ale sam wiele razy te filmy traktowałem jako naukę na przyszłość, a nie powód do nerwów ;)

Wielu kierowców na naszych drogach już dawno nie powinno mieć prawa jazdy, ciężko się nie zgodzić

0

@AFA90, a dlaczego ciśnienie Ci się podnosi jak widzisz niektóre sytuacje?

1

@AFA90, gonić kogoś i samemu doprowadzić do wypadku, właśnie o to w życiu chodzi

0

@bart_azz, tez bym obejrzał i nie widzę gdzie można to zobaczyć

1

@xVENUMx, ja tez kiedyś dostałem, ale nie zapłaciłem ;p Prędkość?

1

Hurkacz daje fajny mecz z Djoko, a i tak będą na niego narzekać. Przykre jest to, że niektórzy nie potrafią docenić tego co na międzynarodowej scenie robią inni Polacy w jednym z najważniejszych turniejów i z jednym najlepszych tenisistów na świecie

0

Hurkacz chyba cała noc wczoraj czytał La Ramble, bo dziś to jest z niego tygrys

0

@Rust_Cohle, a ja muszę przyznać, że dobrze mi się oglądało Hurkacza i jak na mecz z jednym z najlepszych tenisistów na świecie to prezentował się przyzwoicie. Oczywiście głupie błędy również popełnił, ale doprowadzić do dwóch tie breaków z Serbem to też trzeba umieć ;)

Szkoda, że żadnego z dwóch setów się nie udało wygrać, ale do trzech razy sztuka ;p

8

@masq, czyli Igi byś nie robił, ale resztę już byś robił?

7

@Medium, ależ ich wtedy przekręcili, banda pieprzona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?