FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BorzyKrzys, no, to myśle, że niejednego byś znalazł do zapięcia w kaftan
3
@barcanawieki, jedyne co im pozostało w Madrycie, bo w większości meczów to Araujo był górą
0
@kondzik47, byleby tylko dobrą nogę zoperowali, bo zdarzały się już sytuacje kiedy ktoś wychodził ze szpitala z dwiema zepsutymi, bo ktoś pomylił nogi
0
@szkutnik91, Ty niestety również nie napisałeś nic wartosciowego
1
@Encore, bardzo ciężko Ci się przyznać, ze napisałeś to odrobine niejasno. Każdemu się zdarza, nie bój się
0
@Kessie, mi też ciagle coś usuwają, a jestem najgrzeczniejszy na La Rambli
0
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty
0
@Untouchable, dziwi mnie, że Lewemu nie udało się zdobyć żadnej bramki z rzutu wolnego. Również potrafił nieraz dobrze uderzyć w Bayernie
1
@Sysia11, chyba nie. Najpierw Światek, potem Djoko na Centralnym
8
@shahman, te parawany i sposób korzystania z nich przez ludzi to najgorsze zjawisko nad morzem :D
3
@Ukasz, a z czym chodzisz do fryzjera? Z włosami na jajach?
3
@LS, to ile Ty nie ścinałeś włosów? Dziesięć lat?
1
@Medium, nalicza tylko za kilka dni, także luz
1
@The_Man, pewno łąkotka albo więzadła. Ewentualnie jedno i drugie
0
To już Hurkacz zagrał lepiej z Djoko niż ten Włoch z Hiszpanem
1
@Kuba_1, i nawet jeśli to zajebiscie, że będą mieszkać obok siebie, zarabiać dobre pieniądze, żyć w pięknym mieście i klepać piłeczką bez takiej presji jaką mieli w Barcelonie. Piłkarze, którzy zrobili dla tego klubu bardzo dużo mają się tłumaczyć ze swoich decyzji? Zejdźcie na ziemie, przestańcie się tak interesować życiem piłkarzy to może będzie wam lżej
2
@Kuba_1, a ja im się nie dziwie. To, że są piłkarzami nie znaczy, że się mają każdemu zwierzać ze swoich decyzji. Sami dziennikarze i kibice sprawiają, że piłkarze wolą kłamać żeby mieć święty spokój.
2
@Medium, napatrzyła się na Ankę
0
@Firestone, Borussia po ostatnim sezonie to ogromne przegrywy, patrząc na konkurencje Tottenhamu i BVB to chyba Ci drudzy są na pierwszym miejscu
1
@AFA90, a to zgadzam się, ale sam wiele razy te filmy traktowałem jako naukę na przyszłość, a nie powód do nerwów ;)
Wielu kierowców na naszych drogach już dawno nie powinno mieć prawa jazdy, ciężko się nie zgodzić
0
@AFA90, a dlaczego ciśnienie Ci się podnosi jak widzisz niektóre sytuacje?
1
@AFA90, gonić kogoś i samemu doprowadzić do wypadku, właśnie o to w życiu chodzi
0
@bart_azz, tez bym obejrzał i nie widzę gdzie można to zobaczyć
1
@xVENUMx, ja tez kiedyś dostałem, ale nie zapłaciłem ;p Prędkość?
1
Hurkacz daje fajny mecz z Djoko, a i tak będą na niego narzekać. Przykre jest to, że niektórzy nie potrafią docenić tego co na międzynarodowej scenie robią inni Polacy w jednym z najważniejszych turniejów i z jednym najlepszych tenisistów na świecie
0
Hurkacz chyba cała noc wczoraj czytał La Ramble, bo dziś to jest z niego tygrys
0
@Rust_Cohle, a ja muszę przyznać, że dobrze mi się oglądało Hurkacza i jak na mecz z jednym z najlepszych tenisistów na świecie to prezentował się przyzwoicie. Oczywiście głupie błędy również popełnił, ale doprowadzić do dwóch tie breaków z Serbem to też trzeba umieć ;)
Szkoda, że żadnego z dwóch setów się nie udało wygrać, ale do trzech razy sztuka ;p
8
@masq, czyli Igi byś nie robił, ale resztę już byś robił?
7
@Medium, ależ ich wtedy przekręcili, banda pieprzona