3

@MesQueUnClub96, miejmy nadzieję, że @MesQueUnClub96, @Bartek_VEB usuną konto i La Rambla będzie szczęśliwa i wszystko wróci do normy

7

@mrboom, bardzo dobra decyzja. Największe podwyżki również dostawałem w momencie kiedy składałem wypowiedzenie ;)

0

@Bartek_VEB, ustaw sobie jaki miałeś wcześniej nick i przestań oszukiwać ludzi ;)

3

@Medium, jeszcze sobie ustawił Puiga na awatar żeby być bardziej wiarygodny XD

1

@Kinginiesta, tak to jest jak ludzie myślą, że depresja to stan w którym po prostu jest Ci tylko smutno :D

26

@TheNekro94, całkiem możliwe, że po ostatnich wydarzeniach poszli na dno

0

@Sysia11, dziękujemy za opinię, czekałem na Twój wpis

6

Felix - Lewandowski - Messi

Linia ataku Barcelony nie wyglada źle na przyszły sezon

0

@kamilos1214, mam tak od dobrych kilku lat, ale nie mam dla Ciebie innej rady poza nauką czegoś nowego co Cię interesuje lub rozwijaniem czegoś własnego na „boku”. Jedna i druga opcja nie jest łatwa niestety. Możesz również zmienić prace i liczyć na to, że w innym miejscu perspektywy będą większe

4

@tribo, podobno wszystkie mają być

2

@FioletoweOczy, jak wszędzie :)

3

Super, oby radził sobie tam jak najlepiej i jego pewność siebie z każdym meczem rosła. Girona w zeszłym sezonie grała naprawdę super, jeśli tylko Torre się tam odnajdzie to Barcelona może mieć kawał dobrego piłkarza

0

@MOLESTA, chyba zapomniał, że z Atletico łączy go jeszcze kontakt i klub wciąż mu płaci

1

@SenseiFCB, nie dziwie się, ze nikt się nie chce podjąć. Mało kto zajmuje się trenowaniem lisów

8

Wychodzisz sobie z domu, tylko na ulicę i jakiś ku*as sprawia, że już nigdy do niego nie wrócisz. Brak słów żeby opisać to jakimi ludzie są kretynami

„W środę (19 lipca) w Legnicy doszło do tragicznego wypadku na osiedlu domów jednorodzinnych. Śmiertelnie została potrącona 21-letnia kobieta. Kierowca samochodu, obywatel Ukrainy, był pijany i uciekał przed policją.”

0

@ToWinaSedziego, @Medium kto debil?

0

@TheNekro94, ale to jakieś potwierdzone info?

3

@Comentateiro, kierowca debil, ale osoba na wózku zachowała się tak jakby chciała wjechać pod pojazd. Nie odniosłeś takiego wrażenia?

Oczywiście w żaden sposób nie tłumaczy to kierowcy, popełnił błąd i powinien ponieść za to jak największe konsekwencje

0

@Maciek069, nie mamy o czym gadać nawet, wypowiadasz się jak zbuntowana 13 latka

0

@LionelM95, nie podobno, ale na 100%

0

@Maciek069, Ty to na poważnie?

0

@okiemtypera_lucaxx95, i co się dziwisz, że matka trójki dzieci bierze urlop, wychowawcze czy wolne dni? Jak mąż w robocie to z kim ma zostawić te dzieci jak są np chore? Same?

0

@avanes, Ivan wspaniały pomocnik, takich ludzi jak on w Barcelonie potrzeba

1

@Rust_Cohle, 50, ale milionów

12

@VegetaPolska, bo tam Cię jeszcze nie znają i stąd zainteresowanie

0

@DLFCB, nie jestem taki żeby się cieszyć, że komuś utną rękę, ale mam nadzieję, że przed kolejnymi akcjami więcej takich osób przemyśli czy aby na pewno warto cokolwiek organizować.

0

Nie wyglądał na chorego, kłamczuszek

0

@AlexDark00, dobijasz to Ty ludzi, którzy czytają Twoje komentarze

2

@Deviler, z takimi, że jeśli trafisz na kretynów to musisz mieć twardy charakter

1

@Emhyr, kwestia czasu i nasz Książę znowu wyleci, a potem wróci i znowu będzie pisał, że La Ramble przeglądał całe życie, ale dopiero niedawno odważył się kliknąć przycisk „rejestracja”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?