FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96, miejmy nadzieję, że @MesQueUnClub96, @Bartek_VEB usuną konto i La Rambla będzie szczęśliwa i wszystko wróci do normy
7
@mrboom, bardzo dobra decyzja. Największe podwyżki również dostawałem w momencie kiedy składałem wypowiedzenie ;)
0
@Bartek_VEB, ustaw sobie jaki miałeś wcześniej nick i przestań oszukiwać ludzi ;)
3
@Medium, jeszcze sobie ustawił Puiga na awatar żeby być bardziej wiarygodny XD
1
@Kinginiesta, tak to jest jak ludzie myślą, że depresja to stan w którym po prostu jest Ci tylko smutno :D
26
@TheNekro94, całkiem możliwe, że po ostatnich wydarzeniach poszli na dno
0
@Sysia11, dziękujemy za opinię, czekałem na Twój wpis
6
Felix - Lewandowski - Messi
Linia ataku Barcelony nie wyglada źle na przyszły sezon
0
@kamilos1214, mam tak od dobrych kilku lat, ale nie mam dla Ciebie innej rady poza nauką czegoś nowego co Cię interesuje lub rozwijaniem czegoś własnego na „boku”. Jedna i druga opcja nie jest łatwa niestety. Możesz również zmienić prace i liczyć na to, że w innym miejscu perspektywy będą większe
4
@tribo, podobno wszystkie mają być
2
@FioletoweOczy, jak wszędzie :)
3
Super, oby radził sobie tam jak najlepiej i jego pewność siebie z każdym meczem rosła. Girona w zeszłym sezonie grała naprawdę super, jeśli tylko Torre się tam odnajdzie to Barcelona może mieć kawał dobrego piłkarza
0
@MOLESTA, chyba zapomniał, że z Atletico łączy go jeszcze kontakt i klub wciąż mu płaci
1
@SenseiFCB, nie dziwie się, ze nikt się nie chce podjąć. Mało kto zajmuje się trenowaniem lisów
8
Wychodzisz sobie z domu, tylko na ulicę i jakiś ku*as sprawia, że już nigdy do niego nie wrócisz. Brak słów żeby opisać to jakimi ludzie są kretynami
„W środę (19 lipca) w Legnicy doszło do tragicznego wypadku na osiedlu domów jednorodzinnych. Śmiertelnie została potrącona 21-letnia kobieta. Kierowca samochodu, obywatel Ukrainy, był pijany i uciekał przed policją.”
0
@ToWinaSedziego, @Medium kto debil?
0
@TheNekro94, ale to jakieś potwierdzone info?
3
@Comentateiro, kierowca debil, ale osoba na wózku zachowała się tak jakby chciała wjechać pod pojazd. Nie odniosłeś takiego wrażenia?
Oczywiście w żaden sposób nie tłumaczy to kierowcy, popełnił błąd i powinien ponieść za to jak największe konsekwencje
0
@Maciek069, nie mamy o czym gadać nawet, wypowiadasz się jak zbuntowana 13 latka
0
@LionelM95, nie podobno, ale na 100%
0
@Maciek069, Ty to na poważnie?
0
@okiemtypera_lucaxx95, i co się dziwisz, że matka trójki dzieci bierze urlop, wychowawcze czy wolne dni? Jak mąż w robocie to z kim ma zostawić te dzieci jak są np chore? Same?
0
@avanes, Ivan wspaniały pomocnik, takich ludzi jak on w Barcelonie potrzeba
1
@Rust_Cohle, 50, ale milionów
12
@VegetaPolska, bo tam Cię jeszcze nie znają i stąd zainteresowanie
0
@DLFCB, nie jestem taki żeby się cieszyć, że komuś utną rękę, ale mam nadzieję, że przed kolejnymi akcjami więcej takich osób przemyśli czy aby na pewno warto cokolwiek organizować.
0
Nie wyglądał na chorego, kłamczuszek
0
@AlexDark00, dobijasz to Ty ludzi, którzy czytają Twoje komentarze
2
@Deviler, z takimi, że jeśli trafisz na kretynów to musisz mieć twardy charakter
1
@Emhyr, kwestia czasu i nasz Książę znowu wyleci, a potem wróci i znowu będzie pisał, że La Ramble przeglądał całe życie, ale dopiero niedawno odważył się kliknąć przycisk „rejestracja”