1

@MarcepanowyKsiaze, i zbanować wszystkich, którzy mają multikonta!

0

@Bulbulator, coś nie coś potrafi

1

@MesQueUnClub96, a Ty razem z nim

1

@AdrianJaniak, tak jak napisał kolega @Objectivo, nie ma innego wyjścia.

7

@Objectivo, zamknąć biuro, nie odbierać telefonów, nie odczytywać maili. Wyłączyć prąd w całej Katalonii

0

@szkutnik91, jak kiedyś napisałem, że życzę jednemu czarnoskóremu zawodnikowi połamania nóg to dostałem bana XD Możesz zgadywać o jakiego piłkarza chodzi :D

3

@Fenelon, jeszcze Messi, zapomniałeś o Messim

2

@Sysia11, kto to jest Gagi?

2

@MesQueUnClub96 nie ma o czym bo jak zwykle pieprzysz głupoty, dziękuje za uwagę

1

@dynamite, tak, oczywiście

0

@eckov, Oriol bardzo solidny mecz, nie można na niego narzekać. Oprócz dobrego przecinania gry i rozgrywania piłki był bardzo blisko strzelenia bramki, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

Za to Gundogan dopóki grał to wszystko było w porządku, za szybko zszedł niestety

0

I to wszystko bez Messiego na boisku. Ktoś wie dlaczego Xavi nie wpuścił go chociaż na 15min drugiej połowy? Obraził się czy co?

1

Po wczorajszym meczu przynajmniej już wiemy, że w kolejnym sezonie Liga Hiszpańska zostanie w rękach Barcelony. Bardzo dobry mecz drużyny z Katalonii i potwierdzenie dominacji.

5

Super, o to właśnie chodzi. Uwielbiam kiedy widzę przegrywający Real, a triumfującą Blaugranę. Można iść uśmiechniętym spać.

Dobranoc wszystkim ;)

Oprócz madrytczoków

0

@Barca1922, gdzie niby?

0

Czarno widzę ten sezon Królewskich

2

@Medium, zrobiło się tam gęsto ;p

0

Ciekawe czy Vinicius nawet w towarzyskim będzie odklejony ;p

1

@Nazio_87, bardzo dużo jak za oglądanie sportu niestety

1

@Jakchcesz, nie polecę Ci nic, przepraszam.

Chciałem tylko napisać, że cena za oglądanie Barcelony w porównaniu z innymi Państwami to dosyć wygórowana kwota… Zawsze można się z kimś konkretnym dogadać na temat Canal+ w razie co ;)

1

Skład całkiem przyzwoity, na drugą połowę wejdzie Messi gdyby wynik nie był na naszą korzyść. Vamos Barca!

0

W tym kraju nie ma niestety opozycji, która byłaby wartościowa. Zakłamany Tusk czy Mentzen, który bezczelnie odpowiada dziennikarzowi kiedy tylko zaczynają się schody to żadna opozycja. Niesamowite jest to na jakim jesteśmy dnie jeśli chodzi o polityków w tym kraju pięknym

0

@Tomcio, nie trzeba być jej fanem żeby zauważyć, że Stanowski jest dwulicowy i fałszywy :)

1

@BorzyKrzys, zazdrość, zawiść i ch*j wie co jeszcze

0

@mrboom, szkoda, że przeżyła, ale lepiej żeby się nie męczyła. To akurat prawda

1

Oby jak najszybciej, tego mu życzę.

Nam zresztą również

0

@mrboom, nie wygrasz z tym niestety, może gdyby łbem nie uderzyła to jeszcze by żyła, a tak niestety. Dwie biegły, jednej się udało, druga nie dała rady

1

@mrboom, fakt, poza zabudowanym i przed uderzeniem na pewno miałem około 90, ale zanim do tego doszło to zdążyłem zwolnić do dużo mniejszej prędkości. Nawet nigdzie nie odleciała, wpadła mi pod podwozie. Wydaje mi się, że to bardziej to, że to była naprawdę mała sarenka, a nie prędkość

0

@BordowyPtak, @mrboom trup na miejscu

0

@zodiak_10, XD hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?