FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rewolucja123, a dlaczego wspomniałeś o Balde na prawej?
0
@Kessie, po przeczytaniu już się bałem, że ten co bym nie chciał żeby wrócił już jest
1
@FcPortoFan1999, a, to masz na myśli :) No dobrze byłoby awansować, niech każda drużyna z Polski pokaże się dobrze
0
@FcPortoFan1999, remis bramkowy i bezbramkowy na wyjeździe znaczy tyle samo przecież :/
0
@kynio302, nie wrzucaj tutaj tego gościa, bo nie da sie go słuchać, a są tu dzieci.
@MesQueUnClub96 nie powinien słuchać takich wulgarnych wypowiedzi.
1
@Faro, przecież on by był na miejscu Yamala i ta akcja skończyłaby się maksymalnie autem dla Barcelony
1
@Nazio_87, nie no, ale opanuj się
2
Lamine Yamal nowy Leo Messi, teraz już wszystko jest jasne
0
Tottenham 7 rzutów rożnych, Barcelona 0. Tam tylko jedna drużyna chyba stara się cokolwiek wykreować
1
Dembele na boisko!!!
0
@kiper09, powinieneś się udać na aleję Tysiąclecia w Boleslawcu, serio.
1
@Emhyr, jedyne co mu pozostało to krytyka klubu, niech szuka szczęścia gdzie indziej. Trzeba mu życzyć jak najlepiej, bo strzelił bramkę Realowi, a jak ktoś strzela bramkę Madrytciokom to ma plusa
1
Komentarz usunięty
0
@KibicBarcy123, Alba mógłby zostać zmiennikiem Balde, ale jeśli to miałoby oznaczać kłopoty finansowe Barcelony to lepiej, że odszedł. Busquets nie dojeżdżał już dawno i również pobierał dużą pensje. Oriol Romeu na ten moment wyglada dobrze i warto mu dać szanse. Wole takie transfery jak te wyżej niż kolejne miliony wydane na piłkarzy takich jak Griezmann, Dembele czy Coutinho.
3
@KibicBarcy123, Alba i Busquets to zawodnicy, którzy już jakiś czas temu powinni odejść, Torre odszedł na wypożyczenie, jeśli odpali to wróci. Dembele w zeszłym roku kiedy był najbardziej potrzebny leżał w szpitalu, jak co rok praktycznie, a @Kessie mimo tego, że miewał przebłyski to i tak nie jest piłkarzem na Barcelonę.
Według mnie zmiany na plus, a kto wie czy coś nas jeszcze nie zaskoczy :)
0
@bari_94, tak, miałem szytą w październiku 2022. Aktualnie niestety nie czuję się dobrze, kiedyś stanie na nogach cały dzień to żaden problem, teraz nie ma na to szans. Nie chce mówić, że lekarz cokolwiek zepsuł, bo inni ortopedzi oceniają sam zabieg jako „facet się napracował”. Sama naprawa mojego kolana niestety była ciężka, ale mimo wszystko spodziewałem się lepszego efektu. Chociaż tego, że będę mógł wrócić normalnie do pracy
0
@Emhyr, Fati miał chyba więcej niż raz artroskopię, ja na razie wolałbym tego uniknąć :/ Zwłaszcza, że wszystko kosztuje pieniądze, a na NFZ czekać trzeba kilka miesięcy
W każdym razie @FatiJr mógłby się wypowiedzieć
0
Dzień dobry, czy są tu osoby, które miały szytą łąkotkę w kolanie i po 8-9 miesiącach od zabiegu kolano nie było w dobrym stanie?
Czy komuś kwas hialuronowy z osoczem rozwiązał problem?
Może ktoś stosował tego typu rzeczy i ma jakieś odczucia. Będę wdzięczny za pomoc ;)
1
@kiper09, o to chodzi żeby gwizdali. Ma chcieć odejść z Barcelony zostawiając w niej jak najwiecej pieniędzy od PSG
2
@Reviven, Xavi out, Laporta out, Alemany out. Dużo osób ma ogromny problem z ocenianiem trenera czy zawodników, kiedy jeszcze sezon się nie zaczął. Nie mam pojęcia skąd się to bierze, ale niektórzy mogliby sobie zrobić małą przerwę od La Rambli
0
@VeB 1899 , bawi mnie, że wszystkie te wpisy dziennikarzy mogą sprawić żeby czepiać się Xaviego XD skąd w ogóle wiesz, że to prawda i Xavi naprawdę tak myśli?
0
@esem91, i nadal nikt nie strzeli jeśli te strzały będą tak wyglądać
0
@Salchent, przecież się wyleczy :D
1
@ArterkHD, z 2k zrobiło mu się 10k?
1
@Varkond, czyli dalsza faza LM już nie jest ważna?
0
@Salchent, przecież Inigo jak się wyleczy to będzie grać, ponadto on jest uzupełnieniem składu, więc na ten moment nie jest nawet potrzebny.
0
@RomanHoffer, na pewno nie należy do zbyt mądrych osób, ale kim ona jest nie mogę napisać, bo dostanę bana
0
Tyle tych plotek, że już nie wiadomo jak ten skład Barcelony rozrysować…
0
@Nazio_87, nie przyjdzie do Barcelony żaden Neymar. Plotka, która ma za zadanie zarobić dla dziennikarzy, którzy to udostępniają
0
@SkilledHydra16, Ferran to inna liga, on jak jest przy piłce to nikt nie wie co się wydarzy