FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran, ta cieszynka hhahah
0
Fati XD dobry strzał
7
Wystarczyło wpuścić Roberto na boisko i od razu piłeczka chodzi, brameczka jest. Mam nadzieje, że w następnym meczu Pan Piłkarz wyjdzie w I składzie
0
@SuperPatsonFCB, damy radę Panowie, damy radę, już wpuszczam Roberto na ratunek
0
I to Lewy powinien robić, przyjąć i jak mu się nie odbije od drewna to podać do innych kolegów, a nie się bawi w rozgrywanie.
1
Przykro się patrzy na Roberta aktualnie, niestety
4
Wychodzą do ataku i tam nikt jakoś sprintem nie rusza żeby chociaż trochę zaskoczyć przeciwnika :D
0
@MesQueUnClub96, to, że de Jong będzie na obronie to najmniejszy problem, kolejny mecz gdzie na skrzydle nie ma skrzydłowego. Xavi się uparł na ustawienie, które nie działa
0
@MesQueUnClub96, wczorajszego drugiego seta przegrał w bardzo słabym stylu i psycha już totalnie siadła. Umiejętności jeśli chodzi o serwis ma bardzo dobre, przy siatce tez potrafi zaskoczyć samego Alcaraza czy Djoko, ale głowa nie funkcjonuje tak jak u tych najlepszych
0
@Patrykl145, one się tam o własne nogi przewracają i większość meczu to zwykła kopanina. Dla samej przyjemności czasem ciężko oglądać męska piłkę, a co dopiero kobiecą
0
@Borneo, a ja nie narzekam, śmieszą mnie te ploty po prostu
0
@Hosh, może jeszcze się wycofają
0
@barcelonaLM, w takim razie mistrz już znany
2
Bawią te wszystkie plotki na temat Barcelony. Już blisko jest zawodnik X, nagle to niemożliwe, ale reaktywujemy opcje Y. Okazuje się, że tego tez nie da się ściągnąć, to idziemy Z. Znowu coś nie wypaliło, wracamy do X. Tak to się kręci ten rynek transferowy wokół Barcelony
1
@SteuerFreiMoney, w Polsce również są takie miejsca
0
Camavinga czy Valverde robią takie błędy, że Modric czy Kroos to się za głowę łapią
1
„Brazylijczyka trzeba często brać we dwóch”
7
@kejdzi, przecież to byłby żart gdyby dostał kartkę, a nie byłoby karnego. Co to w ogóle za interpretacja?
0
@Destroyer_of_Worlds, niezależnie od tego jak go nie lubisz nie powinieneś życzyć tak poważnych kontuzji
1
Już jutro:
Dani Olmo na celowniku Barcelony ;p
2
@Roobo, w takim razie oby Real dziś nie strzelił bramki.
4
@arasz1819, mnie nawet Messi nie przekonał żeby oglądać ich regularnie. Ciekawe co Enrique tam zdziała
0
@michaleu, puchar Gampera przegrali z Barceloną, raczej nic nie wrzuca
0
@Hajny, młody, 33 lata ma
1
@Sapos93, Iniesta z Chelsea, zdecydowanie
1
@Barwindg, w poprzednim meczu 40 fauli, 4 kartki. Sędziowie jeśli chodzi o kartki to według własnego widzimisię
0
Sędzia w meczu Almeria - Rayo zapomniał karteczek. Styl sędziowania widzę się nie zmienia, bo Lopez już powinien wylecieć
1
@DonCarletto, to oby młody poszedł go szukać
1
Komentarz usunięty
0
@DonCarletto, nie porównuj tych obu użytkowników… W żaden sposób…