0

@Emhyr, bądź grzeczny, bo Cię Laporta zje

0

@Emhyr, gapisz się mu na bebech?

0

Jutro rano: „Arda Guler bliżej Barcelony, zawodnik wybrał Blaugranę”

0

@Tomo1989, po czym?

1

@tristan87, chciałbym mieć takie zdrowe kolano

Lewy miał kiedyś jakieś operacje z kolanem związane? Wie ktoś coś?

1

@Tomo1989, no niestety, ale jak ktoś burak to tak jest.

0

@Sysia11, Messiego niech nowego wydadzą

0

@Rust_Cohle, Lewy to drewno

@MesQueUnClub96

0

@Tomo1989, No ale oznaczyła to dosyć jednoznacznie, przekrzykują się dla zasięgów i pieniędzy. Wiedzą doskonale, ze to się klika

0

@tristan87, a to nie ona pisała, ze jest już w Barcelonie?

0

Co jak co, ale pooglądałbym w Barcelonie kogoś kto potrafi coś więcej niż przyjąć i podać. Nie ma na dzień dzisiejszy w Blaugranie magika, który swoją grą czarowałby jak Neymar czy Ronaldinho. Tęsknie za tymi czasami mocno

0

@barcanawieki, Gerard ufam Tobie

1

@Bocheno1, a to sorka, następnym razem się poprawię

3

@draxidox, mam nadzieję, że przygotują też takie większe szafki żeby upchnąć takiego bydlaka kaszojada jak Ty hehe

4

Komentarz usunięty

0

@Emhyr, Romero ostatnio dużo mówi

0

@BartqRKO, wiadomo dlaczego jego powrót do zdrowia trwa tak długo?

2

@Albatros, zapomniałem dopisać

2

@HighestInTheRoom, 5:0 dla RB Salzburg

4

@Dzieniu, Prime Ferrana w Barcelonie

0

@DaPidejpi, ogólnie co by nie było to nawet jeśli te kluby przekładają sobie mecze i tak się kończy źle w europejskich rozgrywkach :p

0

@FcPortoFan1999, a to z jakiego powodu?

1

@tadzik447, z tego co pamietam to Pan jest bezrobotny. W pośredniaku byłeś?

3

@MESSIah16, zajebiście, że idą w świat, szkoda tylko, że kosztem obywateli

1

Coś czuje, ze jutro Guler tez będzie podejmował jeszcze decyzje

0

@SkN, mnie to najbardziej irytuje to, że w klubie nie ma żadnych konkretnych informacji na temat transferów z klubu… Smutne to jest, że za żadnego piłkarza, którego Barcelona nie potrzebuje nie pojawia się żadna oferta :/

0

@SkN, Erica Garci i Marcosa Alonso nie wymieniaj nawet w gronie środkowych obrońców. Jeden i drugi to gwarancja kłopotów dla klubu w którym występują

2

@Przemek2323, 100% racji, również odniosłem takie wrażenie przechodząc w tamtym miejscu

0

@DragonxNF, i normalnego prezesa

2

@DaPidejpi, to miał być projekt, który te LM miał wygrać, a nie tylko być w finałach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?