FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr, bądź grzeczny, bo Cię Laporta zje
0
@Emhyr, gapisz się mu na bebech?
0
Jutro rano: „Arda Guler bliżej Barcelony, zawodnik wybrał Blaugranę”
0
@Tomo1989, po czym?
1
@tristan87, chciałbym mieć takie zdrowe kolano
Lewy miał kiedyś jakieś operacje z kolanem związane? Wie ktoś coś?
1
@Tomo1989, no niestety, ale jak ktoś burak to tak jest.
0
@Sysia11, Messiego niech nowego wydadzą
0
@Rust_Cohle, Lewy to drewno
@MesQueUnClub96
0
@Tomo1989, No ale oznaczyła to dosyć jednoznacznie, przekrzykują się dla zasięgów i pieniędzy. Wiedzą doskonale, ze to się klika
0
@tristan87, a to nie ona pisała, ze jest już w Barcelonie?
0
Co jak co, ale pooglądałbym w Barcelonie kogoś kto potrafi coś więcej niż przyjąć i podać. Nie ma na dzień dzisiejszy w Blaugranie magika, który swoją grą czarowałby jak Neymar czy Ronaldinho. Tęsknie za tymi czasami mocno
0
@barcanawieki, Gerard ufam Tobie
1
@Bocheno1, a to sorka, następnym razem się poprawię
3
@draxidox, mam nadzieję, że przygotują też takie większe szafki żeby upchnąć takiego bydlaka kaszojada jak Ty hehe
4
Komentarz usunięty
0
@Emhyr, Romero ostatnio dużo mówi
0
@BartqRKO, wiadomo dlaczego jego powrót do zdrowia trwa tak długo?
2
@Albatros, zapomniałem dopisać
2
@HighestInTheRoom, 5:0 dla RB Salzburg
4
@Dzieniu, Prime Ferrana w Barcelonie
0
@DaPidejpi, ogólnie co by nie było to nawet jeśli te kluby przekładają sobie mecze i tak się kończy źle w europejskich rozgrywkach :p
0
@FcPortoFan1999, a to z jakiego powodu?
1
@tadzik447, z tego co pamietam to Pan jest bezrobotny. W pośredniaku byłeś?
3
@MESSIah16, zajebiście, że idą w świat, szkoda tylko, że kosztem obywateli
1
Coś czuje, ze jutro Guler tez będzie podejmował jeszcze decyzje
0
@SkN, mnie to najbardziej irytuje to, że w klubie nie ma żadnych konkretnych informacji na temat transferów z klubu… Smutne to jest, że za żadnego piłkarza, którego Barcelona nie potrzebuje nie pojawia się żadna oferta :/
0
@SkN, Erica Garci i Marcosa Alonso nie wymieniaj nawet w gronie środkowych obrońców. Jeden i drugi to gwarancja kłopotów dla klubu w którym występują
2
@Przemek2323, 100% racji, również odniosłem takie wrażenie przechodząc w tamtym miejscu
0
@DragonxNF, i normalnego prezesa
2
@DaPidejpi, to miał być projekt, który te LM miał wygrać, a nie tylko być w finałach :D