FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie, przyjechałem zobaczyć jak fachowcy zmieniają opony
4
Dzień dobry, witamy w Japonii
1
@hayek, Leo może sobie kopać w piłkę tylko z dziećmi w ogrodzie, a i tak na dzień dzisiejszy nie ma wciąż lepszego piłkarza na świecie niż on
9
@_barti, może @Danny Gaucho ma w statystykach tango?
0
@hayek, najlepszy na świecie to jest Messi. Patrząc na grę Haalanda to poziomu Leo nigdy nie przeskoczy.
0
@mekston, moim zdaniem bardziej przeszkadzanie bramkarzowi, niż spalony. Ewentualnie jedno i drugie :D
0
@Kgorecki2500, tak, ja sam pisałem, ze Cancelo mu pozazdrościł
0
@KrychaFCB, No ale dzisiaj nie było żadnych liczb Raphinhi
1
Ależ pięknie Panowie w Barcelonie zamknęli buzie tym, którzy w trakcie meczu bardzo mocno na nich narzekali :D
Piękna końcówka, bardzo ważne zwycięstwo
0
Pozazdrościł Roberto hehe
0
Yamal na boisku jest przez cała druga polowe, a nie dotknął piłki więcej niż dwa razy :D
2
Balde obowiązkowo powinien pojawić się na boisku, Felix to nie jest żaden skrzydłowy i obecność Balde dawała mu więcej miejsca, bo przy Alonso to obrońcy Celty nawet nie muszą się za bardzo starać żeby go zatrzymać. Ferran również powinien zaliczyć zjazd do bazy, bo aktualnie atak nie istnieje.
1
@barcelonaLM, na ten moment to on zablokował dwa groźne strzały w polu karnym. Gdyby nie on mogło być zdecydowanie gorzej
3
@SinMistico, zaczyna się XD
0
W City był Rodri, oby w Barcelonie nie było Gaviego
2
@Ojciec5tkidzieci, Pan z Ranczo?
0
City - Forest, kartek jakby to była La Liga
1
@MesQueUnClub_87, poxipol
0
@Omoziu, napisałeś, że wprowadzają. To już pewne?
0
@Omoziu, w którym miejscu przekraczałeś granice, ze Cię kontrolowali?
0
@Omoziu, no dobrze, ale na czym polegają, co sprawdzają?
2
Komentarz usunięty
1
@Omoziu, o jakich kontrolach mówisz?
1
@AlphaNumeric, Lewandowski
0
@Lola120, będziesz się bawić z @VegetaPolska
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
2
@Rewolucja123, baw się w FM gdzie indziej, bo to co napisałeś i tak nie będzie miało przełożenia na rzeczywistość
9
@Rewolucja123, wspaniały pomysł, dobrze, że te Twoje pomysły się nigdy nie sprawdzają
0
Komentarz usunięty