FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO, chyba niepotrzebnie się doszukujesz, ja sobie trochę robie jaja z niektórych użytkowników. Dla mnie Argentyna to świetna drużyna i bardzo się cieszę, że Leo zgarnął w końcu MŚ ;)
77
@michal26, śmieszni ludzie, którzy są idolami innych niestety
11
@Ptasior, on chyba zapomniał ile szemranych i interesów robił za swojej kadencji
1
@MesQueUnClub_87, wiem, całe życie tak dźwigałem jak to opisujesz, ale odkąd mam problemy z kolanem to nie mogę kucnąć w odpowiedni sposób i stąd dźwiganie na prostych nogach. Wyszło bardzo szybko, że tak się nie robi :D
4
@Joe_Pesci, ja tam słyszę nasze słowo na „k”?
0
@Androchem, @AlexDark00 co nam o tym powiesz?
0
@Joe_Pesci, strzeliło trochę jak schyliłem się opuszczając podmurówkę ogrodzeniową. Problem był z schylaniem się i prostowaniem, ale już jest trochę lepiej. Jednak masz racje, zbadać by się przydało i pewnie wzmocnić trochę mięśnie pleców
0
Dzień dobry, jak wam podczas dźwigania czegoś strzeli w plecach, okolice lędźwi to jak sobie radzicie? Liczę na konkretne odpowiedzi, pozdrawiam
1
@Lionel_Messi10, Ty i @Sysia11 to już dawno się pogubiliście w tym co mówicie ;p
0
Komentarz usunięty
1
@Lionel_Messi10, XD to tylko pokazuje jak żałosne jest Twoje gadanie na temat tych dwóch piłkarzy
1
@Lionel_Messi10, no i nic to Twoje gadanie nie wnosi, bo Ty nie podajesz żadnych argumentów poza swoimi subiektywnymi odczuciami na temat gry jednego i drugiego :D
0
@Sysia11, @Lionel_Messi10 na dzień dzisiejszy to obaj są na bardzo podobnym poziomie i tylko sympatia do któregokolwiek z nich pozwala stwierdzić, który jest lepszy :D
0
@Pawci023x, chłopie co Ty mi wyskakujesz z mundialem w sprawie porównania obu tych piłkarzy? To tak jakbyś mi napisał, że ŻIRU jest lepszy niż Lewy, bo widziałeś mundial?
1
@Sysia11, po czym twierdzisz, ze Alvarez jest lepszy niż Nunez? Bo jest Argentyńczykiem?
0
@MarcepanowyKsiaze, Tobie mógłbym zasugerować coś innego, ale kiedy to napisze to na pewno wyłapie bana :D
1
Komentarz usunięty
15
@BorzyKrzys, obrzydliwe. Nie wiem jak facet może pozwolić sobie na to żeby się tak ubrać
2
@Kessie, znowu urlop?
1
@shahman, gdzie ujęcie kiedy go zjadł?
1
@AlexDark00, oby ta kobieta Cię nawróciła
0
@Lionel_Messi10, no, ale go zaorał, dziennikarz się chyba nie pozbiera. Gdyby wypowiedział się tak, że wybrzmiałoby to negatywnie w stosunku do Leo to inaczej byś tu śpiewał
1
@Medium, tak, pozdrawiam
0
@against_modern_football, i to jest najlepsza możliwa opcja cena/jakość
0
@Archie, o nic bym go nie zapytał, bo wszystko co potrzebuje znajdę na La Rambli
0
@Firestone, już szkoda w ogóle czytać co oni tam pieprzą. Każdy sezon to więcej kontrowersyjnych sytuacji w ich meczach, a oni wciąż mają czelność mówić coś o sędziowaniu. Nie dają rady na boisku to będą pieprzyć poza nim. Beznadziejny klub, a tfu
3
@Rust_Cohle, kibice Tottenhamu się jeszcze nie nauczyli, ze niezależnie jak się układa sezon to jest wielka szansa, ze to z nich się będą śmiać?
10
@tbas, i przegrał, a to dla nas najważniejsze
3
@Kessie, jak na prace u @Luciano99 w wulkanizacji całkiem sporo możesz podróżować. Bardzo dużo fotek z wielu miejsc na świecie wrzucasz
0
@Transu96, to musi jeszcze rozlozyc karty