1

@PatrychoO, chyba niepotrzebnie się doszukujesz, ja sobie trochę robie jaja z niektórych użytkowników. Dla mnie Argentyna to świetna drużyna i bardzo się cieszę, że Leo zgarnął w końcu MŚ ;)

77

@michal26, śmieszni ludzie, którzy są idolami innych niestety

11

@Ptasior, on chyba zapomniał ile szemranych i interesów robił za swojej kadencji

1

@MesQueUnClub_87, wiem, całe życie tak dźwigałem jak to opisujesz, ale odkąd mam problemy z kolanem to nie mogę kucnąć w odpowiedni sposób i stąd dźwiganie na prostych nogach. Wyszło bardzo szybko, że tak się nie robi :D

4

@Joe_Pesci, ja tam słyszę nasze słowo na „k”?

0

@Androchem, @AlexDark00 co nam o tym powiesz?

0

@Joe_Pesci, strzeliło trochę jak schyliłem się opuszczając podmurówkę ogrodzeniową. Problem był z schylaniem się i prostowaniem, ale już jest trochę lepiej. Jednak masz racje, zbadać by się przydało i pewnie wzmocnić trochę mięśnie pleców

0

Dzień dobry, jak wam podczas dźwigania czegoś strzeli w plecach, okolice lędźwi to jak sobie radzicie? Liczę na konkretne odpowiedzi, pozdrawiam

1

@Lionel_Messi10, Ty i @Sysia11 to już dawno się pogubiliście w tym co mówicie ;p

0

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10, XD to tylko pokazuje jak żałosne jest Twoje gadanie na temat tych dwóch piłkarzy

1

@Lionel_Messi10, no i nic to Twoje gadanie nie wnosi, bo Ty nie podajesz żadnych argumentów poza swoimi subiektywnymi odczuciami na temat gry jednego i drugiego :D

0

@Sysia11, @Lionel_Messi10 na dzień dzisiejszy to obaj są na bardzo podobnym poziomie i tylko sympatia do któregokolwiek z nich pozwala stwierdzić, który jest lepszy :D

0

@Pawci023x, chłopie co Ty mi wyskakujesz z mundialem w sprawie porównania obu tych piłkarzy? To tak jakbyś mi napisał, że ŻIRU jest lepszy niż Lewy, bo widziałeś mundial?

1

@Sysia11, po czym twierdzisz, ze Alvarez jest lepszy niż Nunez? Bo jest Argentyńczykiem?

0

@MarcepanowyKsiaze, Tobie mógłbym zasugerować coś innego, ale kiedy to napisze to na pewno wyłapie bana :D

1

Komentarz usunięty

15

@BorzyKrzys, obrzydliwe. Nie wiem jak facet może pozwolić sobie na to żeby się tak ubrać

2

@Kessie, znowu urlop?

1

@shahman, gdzie ujęcie kiedy go zjadł?

1

@AlexDark00, oby ta kobieta Cię nawróciła

0

@Lionel_Messi10, no, ale go zaorał, dziennikarz się chyba nie pozbiera. Gdyby wypowiedział się tak, że wybrzmiałoby to negatywnie w stosunku do Leo to inaczej byś tu śpiewał

1

@Medium, tak, pozdrawiam

0

@against_modern_football, i to jest najlepsza możliwa opcja cena/jakość

0

@Archie, o nic bym go nie zapytał, bo wszystko co potrzebuje znajdę na La Rambli

0

@Firestone, już szkoda w ogóle czytać co oni tam pieprzą. Każdy sezon to więcej kontrowersyjnych sytuacji w ich meczach, a oni wciąż mają czelność mówić coś o sędziowaniu. Nie dają rady na boisku to będą pieprzyć poza nim. Beznadziejny klub, a tfu

3

@Rust_Cohle, kibice Tottenhamu się jeszcze nie nauczyli, ze niezależnie jak się układa sezon to jest wielka szansa, ze to z nich się będą śmiać?

10

@tbas, i przegrał, a to dla nas najważniejsze

3

@Kessie, jak na prace u @Luciano99 w wulkanizacji całkiem sporo możesz podróżować. Bardzo dużo fotek z wielu miejsc na świecie wrzucasz

0

@Transu96, to musi jeszcze rozlozyc karty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?