FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom, usuń lepiej
0
@Koorsik, polecam Savicki, moja zadowolona
0
Polska 1:1 Holandia
Oby tylko udało się opuścić stadion
3
@Kamiloza91, oszczędzają go, bo podejrzewają, ze przyda się do tego żeby opuścić stadion
0
@Mezocyklon87, napisałem to po pierwszym secie, drugi na szczęście wygrany. Forma rzeczywiście nieco gorsza, ale na Holandię raczej wystarczy
4
Holandia nas bije już nie tylko po mordach…
2
@Bocheno1, zawsze są problemy jak sobota pracująca na wulkanizacji, a Ty chcesz sobie zrobić jakiś urlop
1
@Lionel_Messi10, cudowna wiadomość
0
Polska - Holandia dzisiaj rewanż za czwartkową noc
0
@gumaz łatwo przyszło, szybko poszło
0
@gumaz, Dodi właśnie szuka na jakim kanale jest mecz
1
@Striker, pytanie czy aktualny zespół jakoś go nie przekona do tego żeby u nich został, bo jakby nie patrzeć ich projekt również jest ciekawy
0
@Popitek12, pytanie czy wtedy nie byłoby tam zbyt dużo potencjału i umiejętności w jednej ekipie. Mogliby się nie pogodzić z tym, ze któryś jest numerem dwa
0
@Gwyn, jego ojciec tez ma coś z tym wspólnego?
0
@jeonek, a jak mężczyzna to tylko ten, który jest łobuzem, bo jak wiadomo - łobuz kocha najbardziej
2
Jak sobota to tylko do Lidla, a jak głosować to tylko na PiS
2
@xVENUMx, zazwyczaj odjeżdżam po tankowaniu żeby nikomu nie przeszkadzać jeśli coś będę jeszcze zamawiać na stacji
0
@agaFCB, czasem tak bywa jak się jeździ Rolls Roycem
0
@michaelson8, Ty gogusiu
0
@Lionel_Messi10, świetna wiadomość
0
@Luciano99, gdyby ktoś tak żartował na Twojej wulkanizacji to by dostał w łeb
1
@SirBobby, ohydna patola
1
@Encore, siedzi w wiezieniu
3
@jaras121, od dzisiaj również ja
0
@Trojanek23, tak jak mówię, nie oceniam sytuacji i nie obstaje za żadną ze stron, bo nie mam pojęcia co tam się wydarzyło. Polaków, których poznałem Holendrzy traktowali z należytym szacunkiem, tak samo jak Polacy Holendrów.
1
@LjakRoberciik, tak było, nie ściemniam
0
@Saviola88, no mam to w dupie i mnie to nie interesuje. Nie znam szczegółów sprawy, wiec nie zamierzam kogokolwiek oceniać :)
1
@Trojanek23, gówno mnie to interesuje, bo jak byłem dwa miesiące w Holandii to nikt mnie nie bił i każdy traktował z szacunkiem. Co mnie interesuje co z nimi zrobili? Skąd mam wiedzieć czy nie mieli powodu?
2
@Patrykl145, krążą pogłoski, że on tez brał w tym udział, dlatego siedzi cicho
0
@Rust_Cohle, hahahhha „komentarz usunięty”