0

@HighestInTheRoom, usuń lepiej

0

@Koorsik, polecam Savicki, moja zadowolona

0

Polska 1:1 Holandia

Oby tylko udało się opuścić stadion

3

@Kamiloza91, oszczędzają go, bo podejrzewają, ze przyda się do tego żeby opuścić stadion

0

@Mezocyklon87, napisałem to po pierwszym secie, drugi na szczęście wygrany. Forma rzeczywiście nieco gorsza, ale na Holandię raczej wystarczy

4

Holandia nas bije już nie tylko po mordach…

2

@Bocheno1, zawsze są problemy jak sobota pracująca na wulkanizacji, a Ty chcesz sobie zrobić jakiś urlop

1

@Lionel_Messi10, cudowna wiadomość

0

Polska - Holandia dzisiaj rewanż za czwartkową noc

0

@gumaz łatwo przyszło, szybko poszło

0

@gumaz, Dodi właśnie szuka na jakim kanale jest mecz

1

@Striker, pytanie czy aktualny zespół jakoś go nie przekona do tego żeby u nich został, bo jakby nie patrzeć ich projekt również jest ciekawy

0

@Popitek12, pytanie czy wtedy nie byłoby tam zbyt dużo potencjału i umiejętności w jednej ekipie. Mogliby się nie pogodzić z tym, ze któryś jest numerem dwa

0

@Gwyn, jego ojciec tez ma coś z tym wspólnego?

0

@jeonek, a jak mężczyzna to tylko ten, który jest łobuzem, bo jak wiadomo - łobuz kocha najbardziej

2

Jak sobota to tylko do Lidla, a jak głosować to tylko na PiS

2

@xVENUMx, zazwyczaj odjeżdżam po tankowaniu żeby nikomu nie przeszkadzać jeśli coś będę jeszcze zamawiać na stacji

0

@agaFCB, czasem tak bywa jak się jeździ Rolls Roycem

0

@michaelson8, Ty gogusiu

0

@Lionel_Messi10, świetna wiadomość

0

@Luciano99, gdyby ktoś tak żartował na Twojej wulkanizacji to by dostał w łeb

1

@SirBobby, ohydna patola

1

@Encore, siedzi w wiezieniu

3

@jaras121, od dzisiaj również ja

0

@Trojanek23, tak jak mówię, nie oceniam sytuacji i nie obstaje za żadną ze stron, bo nie mam pojęcia co tam się wydarzyło. Polaków, których poznałem Holendrzy traktowali z należytym szacunkiem, tak samo jak Polacy Holendrów.

1

@LjakRoberciik, tak było, nie ściemniam

0

@Saviola88, no mam to w dupie i mnie to nie interesuje. Nie znam szczegółów sprawy, wiec nie zamierzam kogokolwiek oceniać :)

1

@Trojanek23, gówno mnie to interesuje, bo jak byłem dwa miesiące w Holandii to nikt mnie nie bił i każdy traktował z szacunkiem. Co mnie interesuje co z nimi zrobili? Skąd mam wiedzieć czy nie mieli powodu?

2

@Patrykl145, krążą pogłoski, że on tez brał w tym udział, dlatego siedzi cicho

0

@Rust_Cohle, hahahhha „komentarz usunięty”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?