FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca , obudź się zanim będzie za późno :D Oszukiwali nas w jednym i drugim przypadku :D
1
Obrońca wybija piłkę pod nogi napastnika, top
1
@Bocheno1, powinienem mieć na drugie imię „komentarz usunięty”
1
Komentarz usunięty
1
@Kessie, ale jaja w tym naszym pięknym kraju
0
@Krzysztof1987, wiem, ze to brak paliwa, ale nie napiszą przecież, ze to brak paliwa ;) Międzynarodowa akcja awarii dystrybutorów
0
Czy u was tez jest awaria?
https://zapodaj.net/plik-OYmejYisn7
1
Komentarz usunięty
2
@Bocheno1, nie ma tu nawet co dyskutować. Nie wygra się tu z niektórymi, a wyjaśnień żadnych również nie będzie. Strata czasu
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
@ZwyklyKibicBarcy04, to włączam, jakby co to ja
0
Dobry wieczór, jak Real wygrywa to można włączyć czy nie bardzo?
1
@TheNekro94, kocham PiS
2
@IronSanHybrid, piękne, aż się popłakałem
1
@Waniliowy, teraz co poniektóre dzieci boja się iść do sklepu zrobić zakupy, odebrać paczkę od kuriera, a co dopiero radzić sobie z problemami :D
1
@RMS, to nie może być prawda XD
0
Iga, Iga co się z Tobą dzieje. Skąd to zwątpienie
0
@Medium, dołączył do sekcji kobiet?
0
@SteuerFreiMoney, w Niemczech taki jest mandat za tego typu wykroczenie?
4
@draxidox, przerażajace jak bardzo niektórzy nie myślą
12
@Rewolucja123, ale on jest kibicem Realu, to madrytciok
2
@tbas, a ja jeszcze przypomnę, że Real Madryt
1
@Blantozaur, przyjdź z walizkami do urn
0
@prokofiew, tak, bardzo ciekawa. Muszę przyznać, ze jestem zaskoczony tymi statystykami :/
0
@BorzyKrzys, no, a kto?
Kury już dawno poszły spać
1
@Compadre, włączyłem sobie na chwile tego Pasuta. Przerażajace, że ktokolwiek może mieć takich idoli
0
@BorzyKrzys, kim oni dla Ciebie są?
2
@Rust_Cohle, z Ciebie to widzę niezły popychacz