1

@Gaz, kto będzie strzelał te gole i notował asysty jeśli nie Lewy i Raphinha?

0

@MesQueUnClub96, śledź dokładnie dyskusję to wtedy zaoszczędzisz sobie czasu, bo od początku pisałem sobie tak żeby fan Leo Messiego, który oddałby za niego życie wyszedł z siebie ;p

Mam zupełnie inne zdanie na temat Messiego i Barcelony. Pozdrawiam

0

@Saviola88, wcale się nie dziwię, jeszcze się zachłyśniemy tą ekologią :)

3

Max Verstappen chyba będzie mistrzem świata w tym roku

1

@sevs, to ile spłonęło również jest ważne, ciekawi mnie jak dużo takich sytuacji już miało miejsce. Samo wyprodukowanie baterii, późniejsza utylizacja (zwłaszcza, że podobno już nie wiedzą co z nimi robić xd), oraz to jak takie auta się gasi to kolejny temat. Jednak dzięki wprowadzeniu aut elektrycznych oraz naciskach na zlikwidowanie aut spalinowych nasza sytuacja się poprawiła, tak?

0

@Rust_Cohle, widać, że ekspert

0

Jak duża ilość aut elektrycznych spłonęła od momentu kiedy zaczęli je produkować? Siedzi ktoś w temacie i posiada więcej sprawdzonych informacji?

5

@betonito, koniecznie. Złota piłka dla Leo Messiego, drugi Cristiano Ronaldo za spektakularne wyniki, a trzeci Luis Suarez za grę bez kolan w farmerskiej lidze

0

@Bagsik88, jeśli liczba w nicku to Twój rocznik urodzenia to naprawdę powinieneś się zastanowić nad tym czy nie powinieneś podjąć jakichś kroków w swoim życiu, które pomogą Ci jeszcze uratować sytuację. Idealnie się nadajesz do tego żeby lizać sobie co nieco z innymi użytkownikami, bo ktoś napisze coś złego o Leo Messim xD pomijam fakt, że totalnie dla żartu, bo ja osobiście mam w dupie co poniektórych ludzi tu, a i to samo co myślą o Leo :D

jeśli chodzi zaś o pytanie to **** *** to obchodzi :)

0

@Kozinho., w końcu wyślemy zawodników, klub oraz wszystkich kibiców w kosmos?

2

@maroon, XD ciężko jest opisać słowami to jak ten człowiek pisze komentarze, jeszcze na komputerze gdzie sam sprzęt wszystko podpowiada

1

@Lucyfffer, nie mają go na pewno gdzieś i pewnie będą chcieli wygrać

4

@ricardo0705, żadne zaskoczenie, że sobie radzi w tak słabej lidze. Wracając do Europy wciąż byłby najlepszy na świecie lub jednym z najlepszych

5

@Borneo, ja p******e naucz się pisać chłopie

0

@prokofiew, może po tylu miesiącach, a już latach mają dosyć? Może sobie policzyli, że te inwestycje przestały się opłacać?

2

@VegetaPolska, nieczyste, ale czyste i perfekcyjne

0

@kigani, no zawiódł strasznie z PSG, często tak atakował przeciwników i mu się udawało, ale tym razem trafił na kogoś zbyt szybkiego. Oby jutro nie było kolejnej kompromitacji

1

@P33ck, dobrze, że Ciebie mamy. Teraz wszystko jest jasne jak słońce.

Dziękuję Peck

2

@MesQueUnClub96, nawet nie wiesz jak Ci współczuję @Rust_Cohle

4

@MesQueUnClub96, powiedz mi gdzie Ty te mądrości znajdujesz, którymi się z nami dzielisz? Czy sam je wymyślasz?

0

@Emhyr, ten Moretto to się nie myli?

2

@Lucyfffer, jeszcze wierzę, jutro już mogę przestać całkowicie albo zacząć jeszcze bardziej

1

@sergio5, też Cię kocham Roni

4

Komentarz usunięty

0

@Guess, Christensen, Gundo, Pedri

0

@MesQueUnClub96, Ty cały czas o tym Kane XD Kiedy w końcu zrozumiesz, że on nie jest obciążany jak zawodnicy na innych pozycjach? Może grać cały czas, a i tak będzie się czuł dobrze

0

@mekston, @Bagsik88 wasze zachowanie można porównać do dwóch zwierzątek, które mają cztery łapki. Nie wiem czy ogarniecie co mam na myśli, ale publicznie nie przystoi takich rzeczy robić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michalekek, nie miałem pojęcia kim jesteś, chciałem przeczytać Twoje komentarze żeby zobaczyć z kim mam możliwość dyskutować i o ile ja żartowałem ze swoimi wpisami wyżej to czytając Twoje komentarze widzę, że nigdzie nie napisałeś, że żartujesz z tym co wypisujesz, a to oznacza, że jesteś kimś kogo ocena gówno mnie interesuje ;)

Może to i dobrze, że nie odzywasz się tu zbyt często, bo głosząc takie teorie jak we wcześniejszych komentarzach zbierałoby mi się często na wymioty widząc takie wpisy

0

@Bagsik88, zależy kiedy, czasem nawet tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?