FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaz, kto będzie strzelał te gole i notował asysty jeśli nie Lewy i Raphinha?
0
@MesQueUnClub96, śledź dokładnie dyskusję to wtedy zaoszczędzisz sobie czasu, bo od początku pisałem sobie tak żeby fan Leo Messiego, który oddałby za niego życie wyszedł z siebie ;p
Mam zupełnie inne zdanie na temat Messiego i Barcelony. Pozdrawiam
0
@Saviola88, wcale się nie dziwię, jeszcze się zachłyśniemy tą ekologią :)
3
Max Verstappen chyba będzie mistrzem świata w tym roku
1
@sevs, to ile spłonęło również jest ważne, ciekawi mnie jak dużo takich sytuacji już miało miejsce. Samo wyprodukowanie baterii, późniejsza utylizacja (zwłaszcza, że podobno już nie wiedzą co z nimi robić xd), oraz to jak takie auta się gasi to kolejny temat. Jednak dzięki wprowadzeniu aut elektrycznych oraz naciskach na zlikwidowanie aut spalinowych nasza sytuacja się poprawiła, tak?
0
@Rust_Cohle, widać, że ekspert
0
Jak duża ilość aut elektrycznych spłonęła od momentu kiedy zaczęli je produkować? Siedzi ktoś w temacie i posiada więcej sprawdzonych informacji?
5
@betonito, koniecznie. Złota piłka dla Leo Messiego, drugi Cristiano Ronaldo za spektakularne wyniki, a trzeci Luis Suarez za grę bez kolan w farmerskiej lidze
0
@Bagsik88, jeśli liczba w nicku to Twój rocznik urodzenia to naprawdę powinieneś się zastanowić nad tym czy nie powinieneś podjąć jakichś kroków w swoim życiu, które pomogą Ci jeszcze uratować sytuację. Idealnie się nadajesz do tego żeby lizać sobie co nieco z innymi użytkownikami, bo ktoś napisze coś złego o Leo Messim xD pomijam fakt, że totalnie dla żartu, bo ja osobiście mam w dupie co poniektórych ludzi tu, a i to samo co myślą o Leo :D
jeśli chodzi zaś o pytanie to **** *** to obchodzi :)
0
@Kozinho., w końcu wyślemy zawodników, klub oraz wszystkich kibiców w kosmos?
2
@maroon, XD ciężko jest opisać słowami to jak ten człowiek pisze komentarze, jeszcze na komputerze gdzie sam sprzęt wszystko podpowiada
1
@Lucyfffer, nie mają go na pewno gdzieś i pewnie będą chcieli wygrać
4
@ricardo0705, żadne zaskoczenie, że sobie radzi w tak słabej lidze. Wracając do Europy wciąż byłby najlepszy na świecie lub jednym z najlepszych
5
@Borneo, ja p******e naucz się pisać chłopie
0
@prokofiew, może po tylu miesiącach, a już latach mają dosyć? Może sobie policzyli, że te inwestycje przestały się opłacać?
2
@VegetaPolska, nieczyste, ale czyste i perfekcyjne
0
@kigani, no zawiódł strasznie z PSG, często tak atakował przeciwników i mu się udawało, ale tym razem trafił na kogoś zbyt szybkiego. Oby jutro nie było kolejnej kompromitacji
1
@P33ck, dobrze, że Ciebie mamy. Teraz wszystko jest jasne jak słońce.
Dziękuję Peck
2
@MesQueUnClub96, nawet nie wiesz jak Ci współczuję @Rust_Cohle
4
@MesQueUnClub96, powiedz mi gdzie Ty te mądrości znajdujesz, którymi się z nami dzielisz? Czy sam je wymyślasz?
0
@Emhyr, ten Moretto to się nie myli?
2
@Lucyfffer, jeszcze wierzę, jutro już mogę przestać całkowicie albo zacząć jeszcze bardziej
1
@sergio5, też Cię kocham Roni
4
Komentarz usunięty
0
@Guess, Christensen, Gundo, Pedri
0
@MesQueUnClub96, Ty cały czas o tym Kane XD Kiedy w końcu zrozumiesz, że on nie jest obciążany jak zawodnicy na innych pozycjach? Może grać cały czas, a i tak będzie się czuł dobrze
0
@mekston, @Bagsik88 wasze zachowanie można porównać do dwóch zwierzątek, które mają cztery łapki. Nie wiem czy ogarniecie co mam na myśli, ale publicznie nie przystoi takich rzeczy robić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michalekek, nie miałem pojęcia kim jesteś, chciałem przeczytać Twoje komentarze żeby zobaczyć z kim mam możliwość dyskutować i o ile ja żartowałem ze swoimi wpisami wyżej to czytając Twoje komentarze widzę, że nigdzie nie napisałeś, że żartujesz z tym co wypisujesz, a to oznacza, że jesteś kimś kogo ocena gówno mnie interesuje ;)
Może to i dobrze, że nie odzywasz się tu zbyt często, bo głosząc takie teorie jak we wcześniejszych komentarzach zbierałoby mi się często na wymioty widząc takie wpisy
0
@Bagsik88, zależy kiedy, czasem nawet tak