1

Dlaczego nie gra Lo Celso? :(

1

@rademenes Tylko półfinaliści. Są tylko 4 miejsca dla Europy.

0

@michal26 Moim zdaniem jeszcze Szalpuk powinien być

0

@Hrzan Pierwsza część meczu słaba w jego wykonaniu, ale końcówka.. Marzenie

0

@NeroTFP Tak :)

0

Brawo! Jesteśmy w półfinale mistrzostw świata w koszykówce 3x3!

0

@MarcinVeB4 Tak jak my :) Jeśli przynajmniej zremisujemy z Hiszpanią to nie będzie mi to przeszkadzać

1

@Commando Dlaczego oni wyszli bez Sessegnona, Phodena, Wan-Bissaki?

0

@MrShakira Brawo ty haha, ja wgl nie oglądałam, a szkoda, trzeba było końcówkę odpalić

1

Właśnie zobaczyłam wynik meczu Anglia - Rumunia. 2:4. Co ta Rumunia O.o Anglia odpada.. Dla nas to chyba zła wiadomość

0

Brawo!!! Ależ niespodzianka, mamy 6 punktów!

0

@krzychu1526 Ale mimo, że grali w 10 to nie powinni aż tak się cofać, przecież oni wybijali na oślep piłkę, nawet podań nie było.

1

Ale porobił Foden O.o

2

Brawo koszykarze! Druga wygrana na MŚ, tym razem z Łotwą 15:13 :)

0

I jest gol dla Rumunii z karnego
Edit : już 2:0 O.o

0

@Danny Gaucho Cracovia mogła trafić lepiej, Legia bardzo dobre losowanie :)

0

Legia Warszawa - UE Sant Julia /Europa FC
Cracovia - DAC 1904 Dunajska Streda

1

Iga pierwszy set 0:6 :( Oby w drugim przynajmniej powalczyła.

0

@DonMatteo901 Przecież jest Mayoral

0

Spojrzałam na składy Włoch i Hiszpanii. Ależ kozacko to wygląda, ale wierzę w naszych, w końcu piłka nożna jest nieprzewidywalna :)

1

@Grichon Dokładnie, skończył się mecz ręcznych a za chwilę brameczka Bielika :)

15

Brawo szczypiorniści! Jedziemy na Mistrzostwa Europy 2020! :)

0

Naprawdę dobry mecz Ekwador Włochy, jeszcze 15 minut dogrywki

0

@NeroTFP Nie mam, niestety nie mam możliwości oglądać przez neta, a orientujesz się czy półfinały albo chociaż finał będzie gdzieś na otwartej antenie?

0

Kurcze byłam prawie pewna, że TVP transmituje Copa America, a tu taki zawód. Już się nastawiłam na oglądanie :(

0

@Kubox Dokładnie, musimy teraz wygrać z Izraelem, ale nie damy rady z taką grą... Jak to ujął komentator graliśmy beznadziejnie, to chyba najlepsze określenie.

0

Ktoś wie dlaczego Cengiz Under nie gra z Islandią? Dałam go w Menadżerze :(

0

@Leooo Wziąć ;)

0

@damianex10 dzięki za info, mimo wszystko moim zdaniem Bereś powinien grać na prawej a Rybus na lewej

1

@damianex10 O co chodzi? Coś mnie ominęło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?