FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego nie gra Lo Celso? :(
1
@rademenes Tylko półfinaliści. Są tylko 4 miejsca dla Europy.
0
@michal26 Moim zdaniem jeszcze Szalpuk powinien być
0
@Hrzan Pierwsza część meczu słaba w jego wykonaniu, ale końcówka.. Marzenie
0
@NeroTFP Tak :)
0
Brawo! Jesteśmy w półfinale mistrzostw świata w koszykówce 3x3!
0
@MarcinVeB4 Tak jak my :) Jeśli przynajmniej zremisujemy z Hiszpanią to nie będzie mi to przeszkadzać
1
@Commando Dlaczego oni wyszli bez Sessegnona, Phodena, Wan-Bissaki?
0
@MrShakira Brawo ty haha, ja wgl nie oglądałam, a szkoda, trzeba było końcówkę odpalić
1
Właśnie zobaczyłam wynik meczu Anglia - Rumunia. 2:4. Co ta Rumunia O.o Anglia odpada.. Dla nas to chyba zła wiadomość
0
Brawo!!! Ależ niespodzianka, mamy 6 punktów!
0
@krzychu1526 Ale mimo, że grali w 10 to nie powinni aż tak się cofać, przecież oni wybijali na oślep piłkę, nawet podań nie było.
1
Ale porobił Foden O.o
2
Brawo koszykarze! Druga wygrana na MŚ, tym razem z Łotwą 15:13 :)
0
I jest gol dla Rumunii z karnego
Edit : już 2:0 O.o
0
@Danny Gaucho Cracovia mogła trafić lepiej, Legia bardzo dobre losowanie :)
0
Legia Warszawa - UE Sant Julia /Europa FC
Cracovia - DAC 1904 Dunajska Streda
1
Iga pierwszy set 0:6 :( Oby w drugim przynajmniej powalczyła.
0
@DonMatteo901 Przecież jest Mayoral
0
Spojrzałam na składy Włoch i Hiszpanii. Ależ kozacko to wygląda, ale wierzę w naszych, w końcu piłka nożna jest nieprzewidywalna :)
1
@Grichon Dokładnie, skończył się mecz ręcznych a za chwilę brameczka Bielika :)
15
Brawo szczypiorniści! Jedziemy na Mistrzostwa Europy 2020! :)
0
Naprawdę dobry mecz Ekwador Włochy, jeszcze 15 minut dogrywki
0
@NeroTFP Nie mam, niestety nie mam możliwości oglądać przez neta, a orientujesz się czy półfinały albo chociaż finał będzie gdzieś na otwartej antenie?
0
Kurcze byłam prawie pewna, że TVP transmituje Copa America, a tu taki zawód. Już się nastawiłam na oglądanie :(
0
@Kubox Dokładnie, musimy teraz wygrać z Izraelem, ale nie damy rady z taką grą... Jak to ujął komentator graliśmy beznadziejnie, to chyba najlepsze określenie.
0
Ktoś wie dlaczego Cengiz Under nie gra z Islandią? Dałam go w Menadżerze :(
0
@Leooo Wziąć ;)
0
@damianex10 dzięki za info, mimo wszystko moim zdaniem Bereś powinien grać na prawej a Rybus na lewej
1
@damianex10 O co chodzi? Coś mnie ominęło