0

Nie potrafią przegrywać... ehh
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

1

Co się stało że Leo się tak zdenerwował? Ścięło mi na koniec meczu.

0

Był ktoś na filmie "Wołyń"? Za tydzień jadę z klasą i chciałabym poznać wasze opinie. Jedna z nauczycielek była na nim i mówi że nie mogła spać w nocy. Jakie są wasze odczucia?

9

http://www.sport.pl/mundial/0,154881,20781593.html
Śmieszna strona to i śmieszne oceny... Krycha tak samo jak Zieliński? Jędza 3..
a Milikowi 2 to chyba jeszcze za te pudła z Kazachstanem.

0

Woo.. .Islandia :)

1

3... 2... 1... Koniec ! Brawo Eibar !!! ;)

4

Dużo tracą... teraz kiedy Arda jest w takiej formie powinien być priorytetem, na pewno dla niego to nie jest przyjemna sytuacja

0

Milik w podstawie, Zieliński na ławie

0

Celtic 1:4 City
Gladbach 1:3 Barca
Atletico 2:1 Bayern

0

Krychowiak na ławce :(

6

Mam nadzieję, że dzisiaj będę się cieszyła podwójnie : ze zwycięstwa Borussi i z porażki Realu ;)
Heja BvB!

4

Kolejny medal na Igrzyskach Paraolimpijskich ;) Krystyna Siemieniecka zdobyła srebro w tenisie stołowym.

1

*Miała
Fakt, nie jestem zadowolona z losowania, mam nadzieję, że Borussia potraktuje Legię ulgowo.. jeszcze bez Pazdana

0

A niech to ... Idę spać bo chcę żeby ten dzień się już skończył. Dla mnie jako kibica Legii, Borussi i Barcelony było hmm... Tragicznie :( Pozdrawiam i życzę nam wszystkim poprawy humorów we wtorek

1

Aaa szkoda gadać ... W 2 połowie zawalili i to konkretnie, Rybus i Krycha bez formy, miałam nadzieję że Milik się odblokuje ale niestety, można by tak wymieniać dalej :(

1

Kurcze trzeba powiedzieć że Milik ma pecha, oby w drugiej połowie strzelił bramkę, do trzech razy sztuka : poprzeczka, słupek... :)
W drugiej sytuacji miał niełatwą pozycję a i przy pierwszej nie było tak dobrze, ciężko było opanować piłke no i prawa noga :p

2

Dobra decyzja, Leo się wyleczy, a Paco zadebiutuje, jestem za :)

1

*podałaś ;)

2

Jak myślicie jaki skład Nawałka wybierze na mecz z Kazachstanem? Ja wybrałabym tak :
Szczęsny - Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus - Błaszczykowski, Zieliński, Krychowiak, Kapustka - Lewandowski, Milik

0

Mam takie pytanko. Co kupić na pierwsze urodziny dla dziewczynki? Dzięki za każdą propozycję :)

3

Powodzenia :) mam nadzieję że będzie w miarę regularnie grał

0

No i po herbacie :(
Edit : jednak nie ;)

4

Brawo Milik !!! :)

1

Bardzo dobre powołania ;)

1

Widzę, że się niejasno wyraziłam xD po polsku by się przydało

1

Haha :D Chodziło mi bardziej o coś mniej znanego, ale dzięki.

4

Mam pytanie : zna ktoś jakąś ładną pieśń religijną? Śpiewam w scholi i poszukuję czegoś. Żeby nie było za wysoko śpiewane bo my jesteśmy amatorkami że tak powiem ;)
Z góry dzięki :)

10

Witam wszystkich użytkowników La Rambla ;)
To mój pierwszy komentarz tutaj. Życzę przy okazji miłego wieczoru (wygranej Realu Sociedad) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?