FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie w mieście są 3 biedronki, odwiedziłam każdą i też niestety się nie udało, spróbuję jutro, może coś dowiozą.
0
Gratuluję, mi niestety się nie udało :(
32
Słabe.
1
Za 10 zeta, toż to bezcen, a akurat wczoraj oglądałam na empik. com, dzięki za link! ;)
0
http://www.moda-mix.abc24.pl/default.asp?kat=89358&pro=735389
Mógłby mi ktoś powiedzieć coś o tej stronie? Czy jest bezpieczna, szalik nie będzie wadliwy lub coś w tym rodzaju. Nie znam się za bardzo na tym. Bardzo proszę :)
16
No to już raczej po Lipsku
0
Ostatnio bardzo często gubią punkty :( Miki by się przydał, marnuje się w tym United.
0
co zrobił? przycina mi transmisja i nie wiem dokładnie
0
Suarez !!!!
0
http://aliez.me/live/urok/
5
Szkoda, że Niko odchodzi, ale ładne pożegnanie :)
0
Jak zagrał Krychowiak dzisiaj?
28
W czym Ibra był lepszy od Lewego w tym roku to ja nie wiem...
0
https://x.com/francefootball
0
To skąd wiesz kto odpadnie?
0
Dwumecz już się odbył?
0
Dzięki wszystkim za podpowiedzi :)
0
O 20:00
0
Którą książkę o Barcelonie, Messim warto kupić waszym zdaniem?
0
Jaki lek polecilibyście na kaszel, drapanie w gardle? A może jakiś domowy sposób na tę dolegliwość. Doradźcie proszę, męczy mnie strasznie :(
0
Na razie wchodzi ;)
0
Joselu kocham cię gościu :)
0
To życzę szczęścia, ja jeszcze nie mogę obstawiać ale może to i dobrze :D
0
Kurs na Leicester był 5, można było nieźle wygrać :)
0
Wczoraj zadałam to pytanie, ale nie było odzewu, a więc co powiecie na ten szalik?
http://www.moda-mix.abc24.pl/default.asp?kat=89358&pro=735389 Warty kupna? A może coś polecicie? ;)
6
Kamil 4, Maciek 5. W 2 serii prosimy o podium :)
0
Co powiecie na taki szalik?
http://www.moda-mix.abc24.pl/default.asp?kat=89358&pro=735389
Warto kupić? A może ktoś ma jakąś swoją propozycję?
0
Brawo Legia ! :) Mamy Ligę Europy ;)
1
No to już po meczu, 10 bramek straty, Francuzki się rozkręciły :(
6
Kamil Stoch 137,5 metra, kto tam ogląda skoki? :)