0

U mnie w mieście są 3 biedronki, odwiedziłam każdą i też niestety się nie udało, spróbuję jutro, może coś dowiozą.

0

Gratuluję, mi niestety się nie udało :(

32

Słabe.

1

Za 10 zeta, toż to bezcen, a akurat wczoraj oglądałam na empik. com, dzięki za link! ;)

0

http://www.moda-mix.abc24.pl/default.asp?kat=89358&pro=735389
Mógłby mi ktoś powiedzieć coś o tej stronie? Czy jest bezpieczna, szalik nie będzie wadliwy lub coś w tym rodzaju. Nie znam się za bardzo na tym. Bardzo proszę :)

16

No to już raczej po Lipsku

0

Ostatnio bardzo często gubią punkty :( Miki by się przydał, marnuje się w tym United.

0

co zrobił? przycina mi transmisja i nie wiem dokładnie

0

Suarez !!!!

0

5

Szkoda, że Niko odchodzi, ale ładne pożegnanie :)

0

Jak zagrał Krychowiak dzisiaj?

28

W czym Ibra był lepszy od Lewego w tym roku to ja nie wiem...

0

https://x.com/francefootball

0

To skąd wiesz kto odpadnie?

0

Dwumecz już się odbył?

0

Dzięki wszystkim za podpowiedzi :)

0

O 20:00

0

Którą książkę o Barcelonie, Messim warto kupić waszym zdaniem?

0

Jaki lek polecilibyście na kaszel, drapanie w gardle? A może jakiś domowy sposób na tę dolegliwość. Doradźcie proszę, męczy mnie strasznie :(

0

Na razie wchodzi ;)

0

Joselu kocham cię gościu :)

0

To życzę szczęścia, ja jeszcze nie mogę obstawiać ale może to i dobrze :D

0

Kurs na Leicester był 5, można było nieźle wygrać :)

0

Wczoraj zadałam to pytanie, ale nie było odzewu, a więc co powiecie na ten szalik?
http://www.moda-mix.abc24.pl/default.asp?kat=89358&pro=735389 Warty kupna? A może coś polecicie? ;)

6

Kamil 4, Maciek 5. W 2 serii prosimy o podium :)

0

Co powiecie na taki szalik?
http://www.moda-mix.abc24.pl/default.asp?kat=89358&pro=735389
Warto kupić? A może ktoś ma jakąś swoją propozycję?

0

Brawo Legia ! :) Mamy Ligę Europy ;)

1

No to już po meczu, 10 bramek straty, Francuzki się rozkręciły :(

6

Kamil Stoch 137,5 metra, kto tam ogląda skoki? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?