FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arsenal i Borussia wygrają. (mam nadzieję) ;)
3
W takim składzie Legia dzisiaj rozpocznie spotkanie z Jagiellonią:
Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Odjidja, Kopczyński, Guilherme - Vako, Nikolić, Radović
Za kogo trzymacie kciuki?
Ja (L) !
0
Liczyłam na Lewczuka :(
0
Nie mam
0
Mam problem ze stroną alltube.tv, jak tam trzeba oglądać? Wybrałam odcinek, oglądaj i mam czarny ekran
0
Mi jakoś na alltube nie chce wejść, czarny ekran, nie wiem o co chodzi
0
Wie ktoś gdzie mogłabym pobrać gry za darmo na telefon niedotykowy? (oprócz wapster) Poratujcie bo leżę w łóżku z gorączką i nudno trochę :(
Z góry dziękuję za pomoc :)
0
Dzięki za radę, zastanawiałam się czy na niego nie pójść :)
0
Brawo Legia ! Są 3 punkty ;)
0
Mam nadzieję, że dzisiaj Busi się zmobilizuje. Vamos, po 3 punkty!
17
Bojan Krkic strzela dla Stoke
12
Remis Bayernu, prawidłowo :)
0
Dzięki :)
0
Orientuje się ktoś co z Glikiem? nie ma go w składzie na dzisiejszy mecz.
0
Co ten Auba dzisiaj gra ;)
0
http://www.magiafutbolu.pl/img.php?id=50670
ups... coś poszło nie tak
0
Kurs na remis był 9 ;) tylko ciekawe kto tak postawił
3
Dokładnie, to był kapitalny mecz, jako, że kibicuję Legii to mam nadzieję, że doda im to pewności siebie. Czapki z głów za dzisiaj :)
1
Nie tylko Warszawa :)
ps. dzięki za gratulacje :D
0
Brawo Legia ! Genialny mecz ;)Ogłaszam, że można otwierać szampany ! :D
4
Serio
0
Kurcze niech im Lucho cos krzyknie w szatni bo jak na razie to słabo trochę wygląda. Vamos!
3
http://memy-pilkarskie.pl/img/14276/jak-ich-uszczesliwic-xd/
dobre :D
0
Dogrywka w meczu Borussi
0
Rui Patricio? ... Gdzie jest Pique ehh :(
0
Jest ok, wezmę go pod uwagę :)
1
Wolę z napisem FC Barcelona
0
No racja :D
0
Będzie z niego bramkarz :)
0
Polecilibyście jakiś szalik Barcy? Zamierzam kupić i chcę wybrać jak najlepszy ;) Najlepiej jak by był typowo bordowo-granatowy, ale może być też inny.