0

Arsenal i Borussia wygrają. (mam nadzieję) ;)

3

W takim składzie Legia dzisiaj rozpocznie spotkanie z Jagiellonią:

Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Odjidja, Kopczyński, Guilherme - Vako, Nikolić, Radović

Za kogo trzymacie kciuki?

Ja (L) !

0

Liczyłam na Lewczuka :(

0

Nie mam

0

Mam problem ze stroną alltube.tv, jak tam trzeba oglądać? Wybrałam odcinek, oglądaj i mam czarny ekran

0

Mi jakoś na alltube nie chce wejść, czarny ekran, nie wiem o co chodzi

0

Wie ktoś gdzie mogłabym pobrać gry za darmo na telefon niedotykowy? (oprócz wapster) Poratujcie bo leżę w łóżku z gorączką i nudno trochę :(
Z góry dziękuję za pomoc :)

0

Dzięki za radę, zastanawiałam się czy na niego nie pójść :)

0

Brawo Legia ! Są 3 punkty ;)

0

Mam nadzieję, że dzisiaj Busi się zmobilizuje. Vamos, po 3 punkty!

17

Bojan Krkic strzela dla Stoke

12

Remis Bayernu, prawidłowo :)

0

Dzięki :)

0

Orientuje się ktoś co z Glikiem? nie ma go w składzie na dzisiejszy mecz.

0

Co ten Auba dzisiaj gra ;)

0

http://www.magiafutbolu.pl/img.php?id=50670
ups... coś poszło nie tak

0

Kurs na remis był 9 ;) tylko ciekawe kto tak postawił

3

Dokładnie, to był kapitalny mecz, jako, że kibicuję Legii to mam nadzieję, że doda im to pewności siebie. Czapki z głów za dzisiaj :)

1

Nie tylko Warszawa :)
ps. dzięki za gratulacje :D

0

Brawo Legia ! Genialny mecz ;)Ogłaszam, że można otwierać szampany ! :D

4

Serio

0

Kurcze niech im Lucho cos krzyknie w szatni bo jak na razie to słabo trochę wygląda. Vamos!

0

Dogrywka w meczu Borussi

0

Rui Patricio? ... Gdzie jest Pique ehh :(

0

Jest ok, wezmę go pod uwagę :)

1

Wolę z napisem FC Barcelona

0

No racja :D

0

Będzie z niego bramkarz :)

0

Polecilibyście jakiś szalik Barcy? Zamierzam kupić i chcę wybrać jak najlepszy ;) Najlepiej jak by był typowo bordowo-granatowy, ale może być też inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?