FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety nie wiem
0
Sanches prawie w ogóle nie gra, Costa aktualnie kontuzja a Dembele wymiata.
1
Jaki comeback Wolfsburga :)
0
Pojutrze mamy dzień integracji i jako, że należę do koła teatralnego mam się przebrać za postać np.literacką ale nie mam pomysłu i tutaj prośba: moglibyście podpowiedzieć jakąś postać ( może z lektury)?
1
Marquinhos za Mirandę wg mnie.
0
Aż taka surowa kara? Nie no przesadzili...
4
Lepiej? Ja bym wolała żeby Messi grał w reprze, chcę ich widzieć na mundialu.
0
Dokładnie :)
0
Kurcze a już się cieszyłam, że zamówię koszulkę a tu dupa przelew. :(
0
Mógłby ktoś pomóc i podpowiedzieć stronę na której obejrze mecz po jego zakończeniu bez wyniku? I jak długo później jeszcze będzie ten mecz. Z góry dzięki ;)
0
Kiedyś korzystałam jak była darmowa, teraz niestety już nie jest.
106
Barcelona nie przegrała meczu w którym gola strzelił Andre Gomes. ;)
0
Nie chodziło mi o Munira, też uważam, że błędem było wyrzucenie go, ale o to co napisałeś na temat Suareza.
0
Aleś wyczuł :)
0
Haha rozbawiłeś mnie :D.
0
Zazdro! :) Pozdrowienia z wsi z woj. lubelskiego ;)
9
No i pięknie, Legia wygrała, teraz czekać na Barcę. ;) Vamos!
4
Skoczkowie zawiedli? Rozegrali fantastyczny konkurs, powiększyli przewagę nad Austrią i to w lotach w których nie byliśmy aż tak dobrzy, pobijali rekordy życiowe, pokonała nas tylko fenomenalna Norwegia i zawiedli... Nie no śmieszny jesteś...
0
Dzięki ;)
0
Skąd masz powołania?
0
Powodzenia kolego :) ale to chyba będą wyjątkowo przyjemne pompki.
0
Ktoś miał przebiec 10 km po meczu.
0
Był już skrót Barcy?
2
Chyba tak ;) Ale wyczekał.
0
Kurde, prawie dostałam ADHD. Baaarca!!! Kocham ich! :)
0
"Jak zwykle stoi jak słup" - zwykle to on nam ostatnio dupę ratuje.
0
Nic.
3
Wyjdź lepiej...
0
Że co? Nie piernicz głupot.
2
Boję się o Pique, żeby 2 żółtej nie było O.o