0

Niestety nie wiem

0

Sanches prawie w ogóle nie gra, Costa aktualnie kontuzja a Dembele wymiata.

1

Jaki comeback Wolfsburga :)

0

Pojutrze mamy dzień integracji i jako, że należę do koła teatralnego mam się przebrać za postać np.literacką ale nie mam pomysłu i tutaj prośba: moglibyście podpowiedzieć jakąś postać ( może z lektury)?

1

Marquinhos za Mirandę wg mnie.

0

Aż taka surowa kara? Nie no przesadzili...

4

Lepiej? Ja bym wolała żeby Messi grał w reprze, chcę ich widzieć na mundialu.

0

Dokładnie :)

0

Kurcze a już się cieszyłam, że zamówię koszulkę a tu dupa przelew. :(

0

Mógłby ktoś pomóc i podpowiedzieć stronę na której obejrze mecz po jego zakończeniu bez wyniku? I jak długo później jeszcze będzie ten mecz. Z góry dzięki ;)

0

Kiedyś korzystałam jak była darmowa, teraz niestety już nie jest.

106

Barcelona nie przegrała meczu w którym gola strzelił Andre Gomes. ;)

0

Nie chodziło mi o Munira, też uważam, że błędem było wyrzucenie go, ale o to co napisałeś na temat Suareza.

0

Aleś wyczuł :)

0

Haha rozbawiłeś mnie :D.

0

Zazdro! :) Pozdrowienia z wsi z woj. lubelskiego ;)

9

No i pięknie, Legia wygrała, teraz czekać na Barcę. ;) Vamos!

4

Skoczkowie zawiedli? Rozegrali fantastyczny konkurs, powiększyli przewagę nad Austrią i to w lotach w których nie byliśmy aż tak dobrzy, pobijali rekordy życiowe, pokonała nas tylko fenomenalna Norwegia i zawiedli... Nie no śmieszny jesteś...

0

Dzięki ;)

0

Skąd masz powołania?

0

Powodzenia kolego :) ale to chyba będą wyjątkowo przyjemne pompki.

0

Ktoś miał przebiec 10 km po meczu.

0

Był już skrót Barcy?

2

Chyba tak ;) Ale wyczekał.

0

Kurde, prawie dostałam ADHD. Baaarca!!! Kocham ich! :)

0

"Jak zwykle stoi jak słup" - zwykle to on nam ostatnio dupę ratuje.

0

Nic.

3

Wyjdź lepiej...

0

Że co? Nie piernicz głupot.

2

Boję się o Pique, żeby 2 żółtej nie było O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?