1

Jakby ktoś nie wiedział gdzie obejrzeć mecz to proszę link: http://aliez.me/live/cxznbv9223dc/
Po zwycięstwo! Vamos :)

1

Kurczę myślałam, że Milik wejdzie chociaż na trochę, ale może w meczu z Realem. Brawa dla Zielu za bramę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wg mnie Suareza nie.

0

*koleżanko :).

2

3

Legia :)

0

Remis Barcy :(
Stoch 5
Remis Borussii
Wygrana Realu
Jeszcze wierzę w Monaco i Napoli

1

Kurs na Monaco aż 7? Trochę dziwne biorąc pod uwagę ich formę w tym sezonie.

0

Co do skoków to trzeba było oddać 8 dobrych, my "tylko" 6, mam niedosyt ale cóż, nie zawsze się wygrywa.

0

Dzięki :)

0

Niestety nie mogłam oglądać pierwszej połowy jakby ktoś mógł napisać jak gramy, kto się wyróżnia :)
Ps. link do aliez? ;)

0

Nie przypuszczałam że dzisiaj będę się cieszyć z gola Ramosa w końcówce ;) Warto było oglądać do końca!

0

Życzę powodzenia. :(

0

Kurcze, naprawdę dobrze nasi grali, ale ta końcówka, szkoda... :(

0

Działa! Dzięki ;)

0

Spory czas nie drukowałam, ze 3 tygognie

0

Atramentowa, tusz jest

0

La Ramblowicze! Mam problem z drukarką. Mianowicie gdy chcę coś wydrukować to wychodzą białe kartki. Co może być tego przyczyną? Proszę o pomoc.

2

Ja oglądałam, Anita wygrała i chyba nie muszę przypominać za co :)

0

Galę Mistrzów Sportu musi wygrać Anita, po prostu musi, ale się o to obawiam bo niektórzy naprawdę nie myślą i głosują na Lewego.

6

Dostał żółtą kartkę.

0

Powiem tak : można mieć swoje zdanie na ten temat ale KAŻDY zdrowo myślący człowiek wie, że musi się znaleźć miejsce dla Kante i Suareza. Skąd się tu wzięli Silva i Neymar? Moim zdaniem powinien być jeszcze Antek ale brakuje miejsc w ataku.

10

Ale jaka drużyna roku? Coś mnie ominęło...

0

Kolejne osłabienie, będzie ciężko, ale może młodzi się pokażą.

1

Kamil !!! ;) tylko 0,5 m od rekordu!

0

To kto będzie w bramce? :(

0

Wiem, że mogę poszukać, ale jakie wy polecacie.

0

Znacie jakieś dobre piosenki na sylwestra?

2

Odniosę się do najgorszych transferów w Bundeslidze: naprawdę wybrali Marca Bartrę? Moim zdaniem niesłusznie, może nie grał jakoś szałowo ale dawał radę, co o tym myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?