FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby ktoś nie wiedział gdzie obejrzeć mecz to proszę link: http://aliez.me/live/cxznbv9223dc/
Po zwycięstwo! Vamos :)
1
Kurczę myślałam, że Milik wejdzie chociaż na trochę, ale może w meczu z Realem. Brawa dla Zielu za bramę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wg mnie Suareza nie.
0
*koleżanko :).
2
http://aliez.me/live/se34p9bv4/ Polecam ;)
3
Legia :)
0
Remis Barcy :(
Stoch 5
Remis Borussii
Wygrana Realu
Jeszcze wierzę w Monaco i Napoli
1
Kurs na Monaco aż 7? Trochę dziwne biorąc pod uwagę ich formę w tym sezonie.
0
Co do skoków to trzeba było oddać 8 dobrych, my "tylko" 6, mam niedosyt ale cóż, nie zawsze się wygrywa.
0
Dzięki :)
0
Niestety nie mogłam oglądać pierwszej połowy jakby ktoś mógł napisać jak gramy, kto się wyróżnia :)
Ps. link do aliez? ;)
0
Nie przypuszczałam że dzisiaj będę się cieszyć z gola Ramosa w końcówce ;) Warto było oglądać do końca!
0
Życzę powodzenia. :(
0
Kurcze, naprawdę dobrze nasi grali, ale ta końcówka, szkoda... :(
0
Działa! Dzięki ;)
0
Spory czas nie drukowałam, ze 3 tygognie
0
Atramentowa, tusz jest
0
La Ramblowicze! Mam problem z drukarką. Mianowicie gdy chcę coś wydrukować to wychodzą białe kartki. Co może być tego przyczyną? Proszę o pomoc.
2
Ja oglądałam, Anita wygrała i chyba nie muszę przypominać za co :)
0
Galę Mistrzów Sportu musi wygrać Anita, po prostu musi, ale się o to obawiam bo niektórzy naprawdę nie myślą i głosują na Lewego.
6
Dostał żółtą kartkę.
0
Powiem tak : można mieć swoje zdanie na ten temat ale KAŻDY zdrowo myślący człowiek wie, że musi się znaleźć miejsce dla Kante i Suareza. Skąd się tu wzięli Silva i Neymar? Moim zdaniem powinien być jeszcze Antek ale brakuje miejsc w ataku.
10
Ale jaka drużyna roku? Coś mnie ominęło...
0
Kolejne osłabienie, będzie ciężko, ale może młodzi się pokażą.
1
Kamil !!! ;) tylko 0,5 m od rekordu!
0
To kto będzie w bramce? :(
0
Wiem, że mogę poszukać, ale jakie wy polecacie.
0
Znacie jakieś dobre piosenki na sylwestra?
2
Odniosę się do najgorszych transferów w Bundeslidze: naprawdę wybrali Marca Bartrę? Moim zdaniem niesłusznie, może nie grał jakoś szałowo ale dawał radę, co o tym myślicie?