FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Otóż to. Ja też o tym marzę.
0
Dziękuję :) To będzie najlepszy Dzień Kobiet w moim życiu jeśli Barca awansuje, ale oczekuję dobrego meczu i zaangażowania przede wszystkim. Wierzymy!
0
Poleci ktoś stronę typu "Besty"?
0
Zna ktoś jakiś pakiet na internet na telefon (orange) coś powyżej 2 gb?
6
Wygrana Barcy 5:0
Skoczkowie mistrzami świata
Wygrana Borussi 6:2
Medale na HMŚ
Wygrana Legii 3:1
Czyli weekend na duży +
2
Akurat przyjrzałam sie lądowaniu Krafta, przesadzasz, było bardzo dobre.
1
Denis i Rafinha ;)
0
Mógłby ktoś powiedzieć coś na temat komedii Porady na zdrady ? Może ktoś oglądał?
0
A nie da się odpowiedzieć normalnie?
0
Na stronie meczosy.pl godzinę przed meczem pojawi się link do Aliez. Dobra strona za darmo :)
1
Dopiero jak wstawiłam to zobaczyłam, sory za spam.
0
Pytanie do oglądających Napoli. Jak gra Milik?
4
Awansowała do Ligi Mistrzów, następnie zajęła 3 miejsce awansując do 1/16 ligi europy, zremisowała z Realem. :)
1
Super ;)
1
Robił już ktoś kalendarz na marzec? KamQiX na przykład :)
0
Mi szkoda tego pierwszego Klaebo czy jakoś tak, wyrobił przewagę a teraz bez medalu.
0
Panowie również w finale. Brawo :)
2
Jest awans do finału Polek. ;) cieszy niezła forma Justyny
0
Podałby ktoś link do eliminacji sprintu drużynowego kobiet?
10
Zupełnie zapomniałam o wczorajszym meczu Realu, wczorajszy wieczór przespałam, teraz weszłam poczytać La Ramblę a tu taka niespodzianka, dzień stał się lepszy :)
0
Nie, kibicuję Legii po prostu.
1
Dawać Legia bo jest co odrabiać!
0
Dlaczego?
0
Ma ktoś link do meczu Borussi?
1
Mam to samo :(
0
Borussie Dortmund.
0
Jak padł gol dla Napoli bo stronka padła?
1
http://aliez.me/live/gp8fvzax/
0
Ja ostatnio na telefonie tylko tam oglądam, czasami się coś przytnie, ale jest ok.
0
Powodzenia!