0

Otóż to. Ja też o tym marzę.

0

Dziękuję :) To będzie najlepszy Dzień Kobiet w moim życiu jeśli Barca awansuje, ale oczekuję dobrego meczu i zaangażowania przede wszystkim. Wierzymy!

0

Poleci ktoś stronę typu "Besty"?

0

Zna ktoś jakiś pakiet na internet na telefon (orange) coś powyżej 2 gb?

6

Wygrana Barcy 5:0
Skoczkowie mistrzami świata
Wygrana Borussi 6:2
Medale na HMŚ
Wygrana Legii 3:1
Czyli weekend na duży +

2

Akurat przyjrzałam sie lądowaniu Krafta, przesadzasz, było bardzo dobre.

1

Denis i Rafinha ;)

0

Mógłby ktoś powiedzieć coś na temat komedii Porady na zdrady ? Może ktoś oglądał?

0

A nie da się odpowiedzieć normalnie?

0

Na stronie meczosy.pl godzinę przed meczem pojawi się link do Aliez. Dobra strona za darmo :)

1

Dopiero jak wstawiłam to zobaczyłam, sory za spam.

0

Pytanie do oglądających Napoli. Jak gra Milik?

4

Awansowała do Ligi Mistrzów, następnie zajęła 3 miejsce awansując do 1/16 ligi europy, zremisowała z Realem. :)

1

Super ;)

1

Robił już ktoś kalendarz na marzec? KamQiX na przykład :)

0

Mi szkoda tego pierwszego Klaebo czy jakoś tak, wyrobił przewagę a teraz bez medalu.

0

Panowie również w finale. Brawo :)

2

Jest awans do finału Polek. ;) cieszy niezła forma Justyny

0

Podałby ktoś link do eliminacji sprintu drużynowego kobiet?

10

Zupełnie zapomniałam o wczorajszym meczu Realu, wczorajszy wieczór przespałam, teraz weszłam poczytać La Ramblę a tu taka niespodzianka, dzień stał się lepszy :)

0

Nie, kibicuję Legii po prostu.

1

Dawać Legia bo jest co odrabiać!

0

Dlaczego?

0

Ma ktoś link do meczu Borussi?

1

Mam to samo :(

0

Borussie Dortmund.

0

Jak padł gol dla Napoli bo stronka padła?

1

0

Ja ostatnio na telefonie tylko tam oglądam, czasami się coś przytnie, ale jest ok.

0

Powodzenia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?