FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O której dokładnie zaczyna się mecz Polska- Brazylia w piłce plażowej?
2
Nie, nie Legia po mistrza ! :)
25
Jeszcze co do LM to mile wspominam czasy kiedy na TVP 1 były niektóre mecze a nie tak jak teraz tylko finał. Wielka szkoda, że już tego nie ma :(
1
Ja wszystko rozumiem, że woleliście NC+ ale jeśli ktoś tak jak ja nie ma możliwości to każdy mecz na kanale ogólnodostępnym cieszy i ja przyjmę go z otwartymi ramionami :)
0
Nie mam, mam tylko te podstawowe programy, czyli ogólnodostępne.
0
Ponieważ w telewizji nie mam nc+ a na mój komputer to mało co wchodzę z jego "szybkością"
1
Rozumiem ale zawsze coś w telewizji, a teraz to mi tylko telefon zostaje na którym też różnie bywa.
23
Wszyscy narzekają, że na Polsacie będzie LM, a ja myślę, że jeśli główny Polsat coś pokaże to będę zadowolona, ponieważ nie mam nc+
2
Szczerze mówiąc to trochę nie rozumiem aż tak rezerwowego składu Monaco dzisiaj. Wiem, wiem LM, ale tam nikogo z podstawy nie było. Po prostu oddali ten mecz.
0
Flashscore może się mylić, poczekajmy na mecz
2
Niekoniecznie, ja tu widzę 3-4-3 z Messim, Paco i Ardą na ataku
1
Zgadzam się ale jeszcze + awans Borussi do finału :)
0
Kurcze szkoda, że Monaco - Psg o 21:05, chętnie bym obejrzała, ale Borussia dzisiaj z Bayernem.
1
Oglądam załamana i mówię dawajcie jeszcze jedna akcja, patrzę: a kto to tam zapiernicza przez całe boisko :) i szał oczywiście na końcu :) Generalnie szacun dla Rakiety za bramę, no i dla Sergiego przede wszystkim. A Messi wiadomo piłkarz z innej planety :)
0
Tenis jest naprawdę ciekawy, oglądałam może parę razy na Igrzyskach czy voś w tym stylu ale tak jaj mówisz niektóre wymiany genialne. A co do szacunku to najwięcej jest go moim zdaniem u skoczków, oglądam skoki regularnie i tam każdy sobie gratuluje, podziwiają jak ktoś daleko skoczy ;)
0
Wszystko się zgadza ale zazdroszczę ci że stać cię na wycieczki na Camp Nou :)
5
Komentator stwierdził, że Borussia nie ma szans w środę mimo słabszej formy Bayernu. Heja BVB, pokażcie, że się myli! :)
1
Strzela
0
On bardzo dobrze współpracuje z Aubą, więc može dlatego w tym meczu mu nie szło
Ps. asysta nie bramka
1
"Do ostatniego końca" komentator meczu Borussi o tym co działo się w meczach ekstraklasy ;)
0
Nie przesadzaj, a co powiesz po tej bramce?
1
Auba! 2 minuty po wejściu brama ;)
1
Reus!!! Brawo Dortmund :)
2
Dominik Nagy! Legia 1: 0 Cracovia
0
Powinno wejść, ale zobaczymy czy masz szczęście :)
2
O kurcze wspaniały aktor, :( będzie go brakowało :( ale chyba dobrze się trzymał co się stało?
0
Ja nie gram, ale dałabym 2:1 dla Valencii
0
O co chodzi?
0
Niech wejdzie Alena, przynajmniej debiut w LM będzie miał :)
0
I ja jeszcze, a niech tam. Vamos!