1

O której dokładnie zaczyna się mecz Polska- Brazylia w piłce plażowej?

2

Nie, nie Legia po mistrza ! :)

25

Jeszcze co do LM to mile wspominam czasy kiedy na TVP 1 były niektóre mecze a nie tak jak teraz tylko finał. Wielka szkoda, że już tego nie ma :(

1

Ja wszystko rozumiem, że woleliście NC+ ale jeśli ktoś tak jak ja nie ma możliwości to każdy mecz na kanale ogólnodostępnym cieszy i ja przyjmę go z otwartymi ramionami :)

0

Nie mam, mam tylko te podstawowe programy, czyli ogólnodostępne.

0

Ponieważ w telewizji nie mam nc+ a na mój komputer to mało co wchodzę z jego "szybkością"

1

Rozumiem ale zawsze coś w telewizji, a teraz to mi tylko telefon zostaje na którym też różnie bywa.

23

Wszyscy narzekają, że na Polsacie będzie LM, a ja myślę, że jeśli główny Polsat coś pokaże to będę zadowolona, ponieważ nie mam nc+

2

Szczerze mówiąc to trochę nie rozumiem aż tak rezerwowego składu Monaco dzisiaj. Wiem, wiem LM, ale tam nikogo z podstawy nie było. Po prostu oddali ten mecz.

0

Flashscore może się mylić, poczekajmy na mecz

2

Niekoniecznie, ja tu widzę 3-4-3 z Messim, Paco i Ardą na ataku

1

Zgadzam się ale jeszcze + awans Borussi do finału :)

0

Kurcze szkoda, że Monaco - Psg o 21:05, chętnie bym obejrzała, ale Borussia dzisiaj z Bayernem.

1

Oglądam załamana i mówię dawajcie jeszcze jedna akcja, patrzę: a kto to tam zapiernicza przez całe boisko :) i szał oczywiście na końcu :) Generalnie szacun dla Rakiety za bramę, no i dla Sergiego przede wszystkim. A Messi wiadomo piłkarz z innej planety :)

0

Tenis jest naprawdę ciekawy, oglądałam może parę razy na Igrzyskach czy voś w tym stylu ale tak jaj mówisz niektóre wymiany genialne. A co do szacunku to najwięcej jest go moim zdaniem u skoczków, oglądam skoki regularnie i tam każdy sobie gratuluje, podziwiają jak ktoś daleko skoczy ;)

0

Wszystko się zgadza ale zazdroszczę ci że stać cię na wycieczki na Camp Nou :)

5

Komentator stwierdził, że Borussia nie ma szans w środę mimo słabszej formy Bayernu. Heja BVB, pokażcie, że się myli! :)

1

Strzela

0

On bardzo dobrze współpracuje z Aubą, więc može dlatego w tym meczu mu nie szło
Ps. asysta nie bramka

1

"Do ostatniego końca" komentator meczu Borussi o tym co działo się w meczach ekstraklasy ;)

0

Nie przesadzaj, a co powiesz po tej bramce?

1

Auba! 2 minuty po wejściu brama ;)

1

Reus!!! Brawo Dortmund :)

2

Dominik Nagy! Legia 1: 0 Cracovia

0

Powinno wejść, ale zobaczymy czy masz szczęście :)

2

O kurcze wspaniały aktor, :( będzie go brakowało :( ale chyba dobrze się trzymał co się stało?

0

Ja nie gram, ale dałabym 2:1 dla Valencii

0

O co chodzi?

0

Niech wejdzie Alena, przynajmniej debiut w LM będzie miał :)

0

I ja jeszcze, a niech tam. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?