FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Posiada ktoś terminarz na Euro U 21? Najlepiej z transmisjami ;) Będę wdzięczna
0
A nie może oprócz Barcy kibicować komuś?
0
Jak dla mnie na + Szczęsny
Na - Cionek, brak Milika
1
Niestety kolejna porażka w LŚ
0
Pięknie, wracamy na swój poziom ;) 1:2 w setach
0
Dokładnie, 2 pierwsze mecze zagrali bardzo dobrze a teraz szykuje się 3 porażka
0
Niesamowicie szkoda tej końcówki seta :( przy 19:21 mieliśmy szansę na punkt i mogłoby się inaczej potoczyć
0
Szczęsny-Piszczek, Pazdan, Lewczuk, Jędrzejczyk-Błaszczykowski, Linetty, Zieliński, Grosicki - Lewandowski, Milik
7
Emil Forsberg miał bardzo dobry sezon. Moim zdaniem niezły wybór Milanu
0
Coś ze stawem skokowym.
0
Niby De Giorgi wypowiadał się, że LŚ to poligon doświadczalny i nie należy spodziewać się niewiadomo czego, ale ja tak nie potrafię, zawsze nastawiam się na zwycięstwo. Dzisiaj niestety trochę zawalili, ale jutro jest kolejny mecz a więc jazda z Brazylią i po medal ;)
Ciekawe co z Kubiakiem, oby nic poważnego :(
0
Dzięki kolego :)
0
Jako że jestem na wycieczce to nie śledzę dokładnie wiadomości, newsów sportowych itp. Dlatego mam prośbę: moglibyście wypisać z wczoraj i dzisiaj ciekawe informacje? (może akurat komuś się nudzi) :) Z góry dzięki ;)
0
Polacy przegrali z Iranem 1:3 :(
0
Faktycznie opóźnienie :)
0
Ale miał być mecz Polaków wg programu
0
Za 3 minuty mecz LŚ a na Super Polsacie Cezary Pazura. Ktoś wie o co chodzi? O.o
1
Niestety Magda przegrała ze Switoliną 4:6 5:7 ale to był bardzo dobry mecz Polki z jedną z faworytek Rolanda Garrosa.
1
Magda Linette walczy ze Switoliną. Pierwszego seta przegrała 4:6. W drugim jest 3:2 dla Polki. Dawaj Magda!
0
Ja również Legii!
0
Dostawić nogę też trzeba umieć, napastnik rozliczany jest głównie za bramki a Ronaldo niestety ma ich dużo
0
Moim zdaniem za bardzo w 1 połowie rzucili się z pressingiem. Real zasłużył na wygranie tego meczu, ale na pewmo nie obrony LM. Czuję straszne rozgoryczenie..
0
Tu nie chodzi o dojrzałość. To normalne że się tym przejmujemy skoro wygrał Real i w dodatku obronił LM to raz a dwa, że przegrał Juventus z Buffonem w składzie.
0
Chyba tak. Ja nie za bardzo rozumiem jak można się tym nie przejmować. Dla mnie to koszmar
0
I ta jego lewa ręka ;) mamy kadrę
3
Taaaaak jest! Polska wygrywa pierwszy mecz LŚ z Brazylią 3:2 ! Świetny tie-break, bardzo dobre zmiany i genialny debiut Śliwki ;) Brawo Polska !
6
I mamy tie-break! Brawo chłopcy :)
0
Polki przegrały z Serbkami 0:3 i nie pojadą na MŚ :(
0
Nie mam zainstalowanej wtyczki flash
1
Gdzie obejrzę Piraci z Karaibów wszystkie części na telefonie? System Android
Z góry dzięki :)