1

Posiada ktoś terminarz na Euro U 21? Najlepiej z transmisjami ;) Będę wdzięczna

0

A nie może oprócz Barcy kibicować komuś?

0

Jak dla mnie na + Szczęsny
Na - Cionek, brak Milika

1

Niestety kolejna porażka w LŚ

0

Pięknie, wracamy na swój poziom ;) 1:2 w setach

0

Dokładnie, 2 pierwsze mecze zagrali bardzo dobrze a teraz szykuje się 3 porażka

0

Niesamowicie szkoda tej końcówki seta :( przy 19:21 mieliśmy szansę na punkt i mogłoby się inaczej potoczyć

0

Szczęsny-Piszczek, Pazdan, Lewczuk, Jędrzejczyk-Błaszczykowski, Linetty, Zieliński, Grosicki - Lewandowski, Milik

7

Emil Forsberg miał bardzo dobry sezon. Moim zdaniem niezły wybór Milanu

0

Coś ze stawem skokowym.

0

Niby De Giorgi wypowiadał się, że LŚ to poligon doświadczalny i nie należy spodziewać się niewiadomo czego, ale ja tak nie potrafię, zawsze nastawiam się na zwycięstwo. Dzisiaj niestety trochę zawalili, ale jutro jest kolejny mecz a więc jazda z Brazylią i po medal ;)
Ciekawe co z Kubiakiem, oby nic poważnego :(

0

Dzięki kolego :)

0

Jako że jestem na wycieczce to nie śledzę dokładnie wiadomości, newsów sportowych itp. Dlatego mam prośbę: moglibyście wypisać z wczoraj i dzisiaj ciekawe informacje? (może akurat komuś się nudzi) :) Z góry dzięki ;)

0

Polacy przegrali z Iranem 1:3 :(

0

Faktycznie opóźnienie :)

0

Ale miał być mecz Polaków wg programu

0

Za 3 minuty mecz LŚ a na Super Polsacie Cezary Pazura. Ktoś wie o co chodzi? O.o

1

Niestety Magda przegrała ze Switoliną 4:6 5:7 ale to był bardzo dobry mecz Polki z jedną z faworytek Rolanda Garrosa.

1

Magda Linette walczy ze Switoliną. Pierwszego seta przegrała 4:6. W drugim jest 3:2 dla Polki. Dawaj Magda!

0

Ja również Legii!

0

Dostawić nogę też trzeba umieć, napastnik rozliczany jest głównie za bramki a Ronaldo niestety ma ich dużo

0

Moim zdaniem za bardzo w 1 połowie rzucili się z pressingiem. Real zasłużył na wygranie tego meczu, ale na pewmo nie obrony LM. Czuję straszne rozgoryczenie..

0

Tu nie chodzi o dojrzałość. To normalne że się tym przejmujemy skoro wygrał Real i w dodatku obronił LM to raz a dwa, że przegrał Juventus z Buffonem w składzie.

0

Chyba tak. Ja nie za bardzo rozumiem jak można się tym nie przejmować. Dla mnie to koszmar

0

I ta jego lewa ręka ;) mamy kadrę

3

Taaaaak jest! Polska wygrywa pierwszy mecz LŚ z Brazylią 3:2 ! Świetny tie-break, bardzo dobre zmiany i genialny debiut Śliwki ;) Brawo Polska !

6

I mamy tie-break! Brawo chłopcy :)

0

Polki przegrały z Serbkami 0:3 i nie pojadą na MŚ :(

0

Nie mam zainstalowanej wtyczki flash

1

Gdzie obejrzę Piraci z Karaibów wszystkie części na telefonie? System Android
Z góry dzięki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?