0

Jeszcze ja :)

7

Kurcze akurat jak moge mecz w telewizji na Tvp 1 obejrzeć to Messiego nie ma :p

0

Gdzie kupię baterie do telefonu Kiano? Nie chodzi mi o kupno przez internet. Moja spuchła i muszę szybko kupić nową.

5

Kubot i Melo w finale ATP Finals!

0

Dzięki :)

0

Mógłby ktoś opisać jak zagrali nasi, czy mieliśmy jakieś klarowne sytuacje, kto na + i na - ? Właśnie wracam z wycieczki i nie mogłam zobaczyć.
Ps. Polecam komedie Żona potrzebna od zaraz Teatr Komedia ;)
Ps 2. Ale że bez Włochów na Mundialu?

2

Miał testować podczas eliminacji gdzie każdy punkt się liczy? Gdyby Nawałka myślał jak ty to pewnie byśmy nie awansowali.

1

Polecam miejscowość Paralia Panteleiomons. Blisko od morza, spokojne miejsce, ja byłam w hotelu San Panteleimon aczkolwiek tam jest raczej drogo ja nie płaciłam bo byłam z projektu

4

Jak dla mnie super ;)

0

Mam problem. Chcę pobrać apkę i wyskakuje mi komunikat, że nie ma pamięci chociaż mam pamięć jeszcze. Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?

0

Posiada ktoś harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Urugwajem? Na łaczynaspilka jest tylko w pdf i na telefonie mi nie działa

0

Chodziło mi o baraż, dzięki :)

0

Czy mógłby ktoś powiedzieć dlaczego Icardi i Dybala dzisiaj nie grali? I jak grała Argentyna? (zapewne słabo)
Jeśli dobrze rozumiem to Argentynie wystarczy wygrana z Ekwadorem do awansu.

0

La Ramblowicze, pomóżcie! Chciałam kupić pakiet na 1000 minut do Orange, ale w Orange Free on nie działa. Znacie jakieś podobne, które są też dla Orange Free?

0

Coś u mnie słabo dzisiaj Liga Typerów, u was też?

0

Deulofeu nie ma nawet na ławce. O.o

0

Od 2 do 5, Jedynki na razie jeszcze nie mam :p

1

Nie.

0

Mam pytanko: jak to jest z roamingiem? Muszę coś włączać czy on automatycznie działa? Ciemna jestem w tych sprawach ;)

1

Nie żebym się czepiała, ale mecz Sevilli z Las Palmas jest niepodliczony w Lidze Typerów

0

Ja tam wierzę w moją Borussie, dadzą radę

0

Ależ znakomicie się ogląda Borussię Dortmund :) 3:0 do przerwy

2

Polki z 12:22 do 19:22. Walczą :)
Edit: niestety set przegrany

0

Dzięki wielkie ;)

0

Mam pytanko, na jakiej zasadzie działają rezerwowi w FPL? Nie dostaję za nich żadnych punktów?

2

Brawo brawo dziewczyny! Niewielu w was wierzyło, miało być łatwe 3:0 dla Niemek. :)

0

Ja oglądałam, ciekawy teleturniej, babka śmieszna ;) nie powiedziałabym, że irytująca. Takie moje zdanie

1

Ehh czyli nawet 2 nie będzie miał. Brak słów

1

To Marcelo już może grać?? Ile on miał tego zawieszenia?

12

W sumie jest + tego, że mecz jest dopiero o 22:00, zdążę obejrzeć rozwód Magdy i Olka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?