FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze ja :)
7
Kurcze akurat jak moge mecz w telewizji na Tvp 1 obejrzeć to Messiego nie ma :p
0
Gdzie kupię baterie do telefonu Kiano? Nie chodzi mi o kupno przez internet. Moja spuchła i muszę szybko kupić nową.
5
Kubot i Melo w finale ATP Finals!
0
Dzięki :)
0
Mógłby ktoś opisać jak zagrali nasi, czy mieliśmy jakieś klarowne sytuacje, kto na + i na - ? Właśnie wracam z wycieczki i nie mogłam zobaczyć.
Ps. Polecam komedie Żona potrzebna od zaraz Teatr Komedia ;)
Ps 2. Ale że bez Włochów na Mundialu?
2
Miał testować podczas eliminacji gdzie każdy punkt się liczy? Gdyby Nawałka myślał jak ty to pewnie byśmy nie awansowali.
1
Polecam miejscowość Paralia Panteleiomons. Blisko od morza, spokojne miejsce, ja byłam w hotelu San Panteleimon aczkolwiek tam jest raczej drogo ja nie płaciłam bo byłam z projektu
4
Jak dla mnie super ;)
0
Mam problem. Chcę pobrać apkę i wyskakuje mi komunikat, że nie ma pamięci chociaż mam pamięć jeszcze. Ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?
0
Posiada ktoś harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Urugwajem? Na łaczynaspilka jest tylko w pdf i na telefonie mi nie działa
0
Chodziło mi o baraż, dzięki :)
0
Czy mógłby ktoś powiedzieć dlaczego Icardi i Dybala dzisiaj nie grali? I jak grała Argentyna? (zapewne słabo)
Jeśli dobrze rozumiem to Argentynie wystarczy wygrana z Ekwadorem do awansu.
0
La Ramblowicze, pomóżcie! Chciałam kupić pakiet na 1000 minut do Orange, ale w Orange Free on nie działa. Znacie jakieś podobne, które są też dla Orange Free?
0
Coś u mnie słabo dzisiaj Liga Typerów, u was też?
0
Deulofeu nie ma nawet na ławce. O.o
0
Od 2 do 5, Jedynki na razie jeszcze nie mam :p
1
Nie.
0
Mam pytanko: jak to jest z roamingiem? Muszę coś włączać czy on automatycznie działa? Ciemna jestem w tych sprawach ;)
1
Nie żebym się czepiała, ale mecz Sevilli z Las Palmas jest niepodliczony w Lidze Typerów
0
Ja tam wierzę w moją Borussie, dadzą radę
0
Ależ znakomicie się ogląda Borussię Dortmund :) 3:0 do przerwy
2
Polki z 12:22 do 19:22. Walczą :)
Edit: niestety set przegrany
0
Dzięki wielkie ;)
0
Mam pytanko, na jakiej zasadzie działają rezerwowi w FPL? Nie dostaję za nich żadnych punktów?
2
Brawo brawo dziewczyny! Niewielu w was wierzyło, miało być łatwe 3:0 dla Niemek. :)
0
Ja oglądałam, ciekawy teleturniej, babka śmieszna ;) nie powiedziałabym, że irytująca. Takie moje zdanie
1
Ehh czyli nawet 2 nie będzie miał. Brak słów
1
To Marcelo już może grać?? Ile on miał tego zawieszenia?
12
W sumie jest + tego, że mecz jest dopiero o 22:00, zdążę obejrzeć rozwód Magdy i Olka ;)