FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O co chodzi?
0
Kurcze spore osłabienie :(
0
Medalu Polaków jeszcze, najlepiej niejednego ;)
2
Rafał 2 sekundy... :( jakby był 2 na etapie to by wygrał, szkoda
2
Kelechi Iheanacho w Leicester City. Kwota transferu wyniosła 25 milionów funtów.
0
Czy ktoś z was jest w orange free na kartę? Chciałabym się dowiedzieć czy jest to korzystna oferta, ile internetu, jak ogólnie z kosztami. Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
0
No chyba nie.
2
Jeszcze jest 2 połowa i rewanż
8
Mieli 2 sytuacje i je wykorzystali, Legia 3 ale zabrakło skuteczności :( Masakra, oby w 2 połowie chociaż jedną, dawać Legia!!!
1
Mam nadzieję, ma chłopak talent
3
Szkoda że nie ma Szymańskiego, ostatnio dobrze się pokazał
0
4 min 20 sek.
0
Mógłby ktoś powiedzieć czy ten młody bramkarz Bayernu miał jakieś szanse przy bramkach?
0
Akurat FK Qabala to nie jest taki słaby rywal
0
Może masz rację ale jednak szkoda chociaż po te pare minut mogliby zagrać
2
Bayern i Arsenal wpuszczają tylu młodych piłkarzy a Barca nawet nie wzięła Palencii czy Vitinho.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ależ ta jedynka szaleje z meczami turnieju International Champions Cup ;) Będzie co oglądać
2
A tymczasem Jagiellonia wygrywa z Dinamo Batumi 1:0 :) Brawo!
1
Nie no Auba pójdzie do Chin... Masakra, w tym wieku i z takimi umiejętnościami.
0
Może ktoś wie co z tym wakacyjnym pakietem Orange? Jest on każdego roku a teraz nic nie słychać o nim, na facebooku ostatni post Orange jest z 12 czerwca, dzisiaj jest 24 więc powinien już być
3
Nie, został oddany za darmoche
0
Nigdy nie mów nigdy. W sporcie nie takie rzeczy się działy więc trzeba wierzyć.
1
Anglia wygrała ze Słowacją a więc jeśli my wygramy ze Szwecją to przed ostatnią kolejką będzie wyglądało to tak:
Anglia 4 pkt
Słowacja, Polska 3 pkt
Szwecja 1 pkt
Jeśli wygramy z Anglią to wystarczy remis lub wygrana Szwecji i wychodzimy z grupy :)
Ps. Tak wiem, że bujam w obłokach ale trzeba myśleć pozytywnie ;)
Biało czerwoni, tzymamy kciuki!
0
Masz rację, brakowało jeszcze błysku Muzaja, Śliwka czy Szalpuk potrafili dać dobrą zmianę, Maciek niestety nie pokazał jeszcze swoich umiejętności.
0
Kurcze tak mi szkoda siatkarzy, liczyłam na to, że obejrzę sb Final Six ale niestety :( mam nadzieję że odbiją się na ME. Kogo wyróżnilibyście na + a kogo na - za LŚ? Ja na pewno Kurka na - totalnie zawiódł a wyróżniłabym Konarskiego( oprócz dzisiaj ) i Śliwkę.
2
Myślę, że pojedzie Lemański, Bieniek i Kłos
0
Tragedia, nie tak to miało wyglądać :( Po awans do półfinału cud może nam pomóc
0
Bieniek
0
Niezupełnie o to mi chodziło ale dzięki za chęci ;)