0

O co chodzi?

0

Kurcze spore osłabienie :(

0

Medalu Polaków jeszcze, najlepiej niejednego ;)

2

Rafał 2 sekundy... :( jakby był 2 na etapie to by wygrał, szkoda

2

Kelechi Iheanacho w Leicester City. Kwota transferu wyniosła 25 milionów funtów.

0

Czy ktoś z was jest w orange free na kartę? Chciałabym się dowiedzieć czy jest to korzystna oferta, ile internetu, jak ogólnie z kosztami. Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

0

No chyba nie.

2

Jeszcze jest 2 połowa i rewanż

8

Mieli 2 sytuacje i je wykorzystali, Legia 3 ale zabrakło skuteczności :( Masakra, oby w 2 połowie chociaż jedną, dawać Legia!!!

1

Mam nadzieję, ma chłopak talent

3

Szkoda że nie ma Szymańskiego, ostatnio dobrze się pokazał

0

4 min 20 sek.

0

Mógłby ktoś powiedzieć czy ten młody bramkarz Bayernu miał jakieś szanse przy bramkach?

0

Akurat FK Qabala to nie jest taki słaby rywal

0

Może masz rację ale jednak szkoda chociaż po te pare minut mogliby zagrać

2

Bayern i Arsenal wpuszczają tylu młodych piłkarzy a Barca nawet nie wzięła Palencii czy Vitinho.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ależ ta jedynka szaleje z meczami turnieju International Champions Cup ;) Będzie co oglądać

2

A tymczasem Jagiellonia wygrywa z Dinamo Batumi 1:0 :) Brawo!

1

Nie no Auba pójdzie do Chin... Masakra, w tym wieku i z takimi umiejętnościami.

0

Może ktoś wie co z tym wakacyjnym pakietem Orange? Jest on każdego roku a teraz nic nie słychać o nim, na facebooku ostatni post Orange jest z 12 czerwca, dzisiaj jest 24 więc powinien już być

3

Nie, został oddany za darmoche

0

Nigdy nie mów nigdy. W sporcie nie takie rzeczy się działy więc trzeba wierzyć.

1

Anglia wygrała ze Słowacją a więc jeśli my wygramy ze Szwecją to przed ostatnią kolejką będzie wyglądało to tak:
Anglia 4 pkt
Słowacja, Polska 3 pkt
Szwecja 1 pkt
Jeśli wygramy z Anglią to wystarczy remis lub wygrana Szwecji i wychodzimy z grupy :)
Ps. Tak wiem, że bujam w obłokach ale trzeba myśleć pozytywnie ;)
Biało czerwoni, tzymamy kciuki!

0

Masz rację, brakowało jeszcze błysku Muzaja, Śliwka czy Szalpuk potrafili dać dobrą zmianę, Maciek niestety nie pokazał jeszcze swoich umiejętności.

0

Kurcze tak mi szkoda siatkarzy, liczyłam na to, że obejrzę sb Final Six ale niestety :( mam nadzieję że odbiją się na ME. Kogo wyróżnilibyście na + a kogo na - za LŚ? Ja na pewno Kurka na - totalnie zawiódł a wyróżniłabym Konarskiego( oprócz dzisiaj ) i Śliwkę.

2

Myślę, że pojedzie Lemański, Bieniek i Kłos

0

Tragedia, nie tak to miało wyglądać :( Po awans do półfinału cud może nam pomóc

0

Bieniek

0

Niezupełnie o to mi chodziło ale dzięki za chęci ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?