FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On już miał debiut
0
Racja ale moim zdaniem było 3 murowanych, MU wygrało tylko 1:0 w pierwszym meczu.
0
A to sory, tylko końcówke oglądałam.
0
Nie oglądałam całego meczu ale jakiegoś poważnego błędu nie zauważyłam.
3
Ten co podawał powinien już strzelać, ale Guidetti też spierniczył, fakt.
0
Pewnie tak, chociaż ci młodsi może zostaną, w wieku 18,19 lat Ajax to dobry klub do rozwoju
2
Średnia wieku 11 Ajaxu to 22,8 no nieźle :D A swoją drogą z tego De Ligta będą ludzie, oprócz sprokurowanego karnego gra bardzo dobrze.
1
Pierwsza to karny a druga po błędzie obrońcy dogranie i z bliska Lacazette wbił do bramki.
0
Jestem za Ajaxem ale podoba mi się ten wynik. Będzie co oglądać ;)
7
Wygranie 2 razy trypletu z rzędu ;)
0
Ale weź też pod uwage, że on ma żółtko na koncie.
1
"Piłka ręczna to sport, w którym zawodnicy nie udają, że ich boli. Oni udają, że ich nie boli. To sport dla twardzieli!" - #TurboKozak
0
Narzekacie na Masipa a chyba ten Ruben Yanez z Realu też pełni taką funkcję jak Masip, tylko nwm jak się ma sprawa z zarobkami.
1
Przekażę :) z tym że ona ma problem, że trzeba dużo mówić tak jak kolega wyżej napisał. Nie chodzi tylko o wiedzę.
0
Moja siostra ma za rok mature i ustnej z polskiego się najbardziej obawia, że nie zda.
0
Co zrobił Glik?
3
Jeny dopiero się zorientowałam, finał pucharu Niemiec w ten sam dzień co finał pucharu Króla serio?
0
Serio? Atletico nie jest słabe...
0
Niee, tylko Legia na mistrza ;)
1
Już wiem, to znaczy oglądałam tylko z tekstem bo official wideo ma ograniczenia wiekowe. Może i dobrze xd Ale, że ona coś tak idiotycznego wrzuciła. Widziałam jej parę przeróbek i np. Polityczny los albo Witajcie perełki mi się podobało :)
2
Dzięki za rady, jednak z ciekawości zobaczę ;)
0
Kto jest autorem Poka sowe? Chciałabym to zobaczyć co to właściwie jest :)
2
Skoki narciarskie to prawie zawsze w zimę oglądam, biegi narciarskie, biathlon, siatkówka, ręczna, tenis, lekkoatletyka, siatkówka plażowa, kolarstwo czasem. Jak są igrzyska to wszystko jak leci oglądam ;)
0
Różnicą 9 bramek, no to pograne
0
Wiesz może jakiej wygranej potrzebujemy z Tahiti aby przejść dalej?
0
Chyba pozostaje iść spać
0
Malaga Sevilla ;)
0
4:7 przegrywamy z Brazylią, ale jest postęp :)
Ps. Ile ten Saganowski ma lat?
0
Dzięki :) Nie trzeba iść do szkoły to może obejrzę ;)
0
Sevilla wygra