0

Nic nie jest niemożliwe, stać ich na kolejną remontade, muszą uwierzyć w siebie i w swoje umiejętności. Tylko trzeba walczyć, gryźć trawę do ostatniego gwizdka. Wierzymy! Vamooos!

1

Ja jednak jako kibic Borussi wierzę, że awansuje ;)

1

My mieliśmy 0% szansy, Borussia przegrała jedną bramką

2

Borussia już odpadła?

0

Nadal Real bardziej pokrzywdzony?

0

Arturo Vidal?

1

No żesz trzeba było iść spać a nie czekać na dogrywkę. Masakra, niech ktoś jeszcze powie, że Real poszkodowany przez sędziego...

0

Dla Casemiro też powinno być czerwo, zapomniałeś o tym?

1

Miałeś rację ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lewangoalski!

18

Obawiam się, że ci się nie uda, kupić mecz może tylko Florek ;)

7

Neya brakuje

3

Cukrowy baranek ma złociste różki pilnuje pisanek na łączce z rzeżuszki. A gdy nikt nie patrzy, chorągiewką buja i cichutko beczy Święte Alleluja.
Błogosławionych świąt wszystkim!

0

Kurcze chyba za dobra jakość, na mój telefon nie pójdzie :D

1

Podzieli się ktoś linkiem bo Aliez mi nie działa :(

1

No i żeś trafił :(

0

2 minuty + doliczony czas, wytrzymajcie! :)

5

Bvb akurat daje pograć młodym zawodnikom. Myślę, że dostanie szansę niedługo.

0

O kurcze to już? A miałam nadzieję, że Messi będzie pierwszy :(

0

Z Hummelsem coś poważnego?

0

Dopiero zobaczyłam, że Szymon Marciniak sędziuje nasz mecz z Juve :)

11

Legiaaa! Tak się walczy do końca :) Brawo Kasper!

0

Tak jest! Maciej Dąbrowski! ;) Brawo Legia :)

0

Ja ci mówię. Może jestem głupia ale wierzę i póki będą matematyczne szanse będę wierzyć.

1

Poratujcie :( jak wchodzę na aliez albo sportslive miga mi komunikat, końcówka jest, że : format is not supported

0

No kurde jeszcze Lewy, rozbijają Borussie :( :(

0

Kurna Robben ehhh... :(

2

ostatnio to wgl nie gra

0

Z jakiej strony najlepiej pobrać powerpointa? Pomóżcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?