FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie jest niemożliwe, stać ich na kolejną remontade, muszą uwierzyć w siebie i w swoje umiejętności. Tylko trzeba walczyć, gryźć trawę do ostatniego gwizdka. Wierzymy! Vamooos!
1
Ja jednak jako kibic Borussi wierzę, że awansuje ;)
1
My mieliśmy 0% szansy, Borussia przegrała jedną bramką
2
Borussia już odpadła?
0
Nadal Real bardziej pokrzywdzony?
0
Arturo Vidal?
1
No żesz trzeba było iść spać a nie czekać na dogrywkę. Masakra, niech ktoś jeszcze powie, że Real poszkodowany przez sędziego...
0
Dla Casemiro też powinno być czerwo, zapomniałeś o tym?
1
Miałeś rację ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewangoalski!
18
Obawiam się, że ci się nie uda, kupić mecz może tylko Florek ;)
7
Neya brakuje
3
Cukrowy baranek ma złociste różki pilnuje pisanek na łączce z rzeżuszki. A gdy nikt nie patrzy, chorągiewką buja i cichutko beczy Święte Alleluja.
Błogosławionych świąt wszystkim!
0
Kurcze chyba za dobra jakość, na mój telefon nie pójdzie :D
1
Podzieli się ktoś linkiem bo Aliez mi nie działa :(
1
No i żeś trafił :(
0
2 minuty + doliczony czas, wytrzymajcie! :)
5
Bvb akurat daje pograć młodym zawodnikom. Myślę, że dostanie szansę niedługo.
0
O kurcze to już? A miałam nadzieję, że Messi będzie pierwszy :(
0
Z Hummelsem coś poważnego?
0
Dopiero zobaczyłam, że Szymon Marciniak sędziuje nasz mecz z Juve :)
11
Legiaaa! Tak się walczy do końca :) Brawo Kasper!
0
Tak jest! Maciej Dąbrowski! ;) Brawo Legia :)
0
Ja ci mówię. Może jestem głupia ale wierzę i póki będą matematyczne szanse będę wierzyć.
1
Poratujcie :( jak wchodzę na aliez albo sportslive miga mi komunikat, końcówka jest, że : format is not supported
0
No kurde jeszcze Lewy, rozbijają Borussie :( :(
0
Kurna Robben ehhh... :(
2
ostatnio to wgl nie gra
0
Z jakiej strony najlepiej pobrać powerpointa? Pomóżcie