0

Masakra, tak mi go szkoda :(

0

Tak

2

Pique jest naszym pierwszym stoperem. Nie będzie siedział na ławce

10

Dlaczego teraz polecenia są bez koloru?

1

Łooo to co to był za zakład?

1

Brawo Polska! Wygrywamy z Iranem 3:0 :)

0

Ogląda ktoś siatkówke? Ten Lemański dobry jest

0

Nie, są jeszcze baraże

2

Brakuje Musacchio, Rojo, Gaitana, Correi czy Pastore. Sporo graczy spoza Europy

0

No i wygrałeś zakład, gratuluję ;)

0

Brawo Borussia jest Liga Mistrzów! Szkoda tylko, że Wolfsburg baraże o utrzymanie.
Edit: No i Auba królem strzelców :)

2

Auba gol! :) 4:3

2

No nie :(( Borussia :(

3

Czasami osoba poniżej 16 lat powie coś o wiele mądrzejszego niż niejeden dorosły...

1

Auba i Borussia na 2:1!!

0

Jedenastka rozczarowań Serie A wg. Goal.com :
Hart- De Sciglio, Murillo, Paletta, Vermaelen, Ansaldi - Gerson, Brozovic, Giaccherini- Gabriel, Lopez
Ps. A Gabriel to w ogóle dostał jakąś szanse?

0

Jednak cuda się zdarzają :) Wierzymy do końca, Vamos!!!

0

Tu się zgodzę, Belgia i Węgry też były dobre :)

0

Mi się podobała

0

Dla mnie Mołdawia wraz z Rumunią się najbardziej podobały

0

Mi jeszcze Chorwacja.

0

Glik?

0

Witam ;)

1

Dzisiaj nawet samolot leciał z napisem Wenger out, means out

0

Kagawa gra naprawde nieźle, Weigl mimo wieku bardzo dobrze, Sahin często jest kontuzjowany

0

Hull zawaliło poprzedni mecz. Z Sunderlandem trzeba było wygrać.

4

Co jest całkiem możliwe

0

Dzięki :)

6

Na pewno nie przegra bo ma bramkę przewagi? Nie przesadzaj.

0

Mecz Wolfsburga przerwany. Wie ktoś dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?