FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masakra, tak mi go szkoda :(
0
Tak
2
Pique jest naszym pierwszym stoperem. Nie będzie siedział na ławce
10
Dlaczego teraz polecenia są bez koloru?
1
Łooo to co to był za zakład?
1
Brawo Polska! Wygrywamy z Iranem 3:0 :)
0
Ogląda ktoś siatkówke? Ten Lemański dobry jest
0
Nie, są jeszcze baraże
2
Brakuje Musacchio, Rojo, Gaitana, Correi czy Pastore. Sporo graczy spoza Europy
0
No i wygrałeś zakład, gratuluję ;)
0
Brawo Borussia jest Liga Mistrzów! Szkoda tylko, że Wolfsburg baraże o utrzymanie.
Edit: No i Auba królem strzelców :)
2
Auba gol! :) 4:3
2
No nie :(( Borussia :(
3
Czasami osoba poniżej 16 lat powie coś o wiele mądrzejszego niż niejeden dorosły...
1
Auba i Borussia na 2:1!!
0
Jedenastka rozczarowań Serie A wg. Goal.com :
Hart- De Sciglio, Murillo, Paletta, Vermaelen, Ansaldi - Gerson, Brozovic, Giaccherini- Gabriel, Lopez
Ps. A Gabriel to w ogóle dostał jakąś szanse?
0
Jednak cuda się zdarzają :) Wierzymy do końca, Vamos!!!
0
Tu się zgodzę, Belgia i Węgry też były dobre :)
0
Mi się podobała
0
Dla mnie Mołdawia wraz z Rumunią się najbardziej podobały
0
Mi jeszcze Chorwacja.
0
Glik?
0
Witam ;)
1
Dzisiaj nawet samolot leciał z napisem Wenger out, means out
0
Kagawa gra naprawde nieźle, Weigl mimo wieku bardzo dobrze, Sahin często jest kontuzjowany
0
Hull zawaliło poprzedni mecz. Z Sunderlandem trzeba było wygrać.
4
Co jest całkiem możliwe
0
Dzięki :)
6
Na pewno nie przegra bo ma bramkę przewagi? Nie przesadzaj.
0
Mecz Wolfsburga przerwany. Wie ktoś dlaczego?