1

Pierwsze historyczne zwycięstwo biało-czerwonych !!! ;)

2

Ależ skaczą dzisiaj Polacy ;) A Barca wygrywa, żyć nie umierać :D

1

O nie, Legia :(

1

3-1

0

i Panie :D

0

Monaco wygra

0

La Ramblowicze!
Muszę znaleźć jakieś ciekawe pomysły na gazetkę świąteczną do klasy, jakby ktoś akurat znalazł coś fajnego i wrzucił link to byłabym wdzięczna :)
Dodam, że jestem w szkole średniej a gazetka ma być w klasie języka angielskiego, głównie kolory zielono- czerwone.
Dzięki z góry ;)

0

Na jakiej stronie najlepiej obejrzeć Ranczo, od 1 odcinka?

1

Justyna Kowalczyk nie awansowała do półfinału sprintu stylem klasycznym :(

0

Tak, kibicuję Barcelonie ale też Legii, a w tej sytuacji tylko zwycięstwo Realu dawało szansę na LE. A Real i tak z grupy wyjdzie.

0

Pierwszy raz cieszę się ze zwycięstwa Realu :p
Dziwne uczucie. To teraz Legia niech da z siebie wszystko ze Sportingiem! :)

0

40 km od Siedlec. Ale niestety się nie wybiorę

0

Buffon - Pique, Godin, Bonucci - Kante, Iniesta, De Bruyne, Payet - Messi, Suarez, Griezmann

0

0

A Iniesta?

0

Na Euro wymiatał, to racja ;)

0

Mam pytanie, wybieram właśnie drużynę roku UEFA i zastanawiam się nad pomocnikiem: Carrasco czy Payet? Kogo byście dali?

0

Brawo brawo Borussia ;)
3 punkty straty do Bayernu mniej, pięknie. Wczoraj Legia, dzisiaj Borussia ale Barcy brakuje, byłoby epicko no ale jak Atleti da radę to też nie będzie źle :)

0

Ktoś wie czemu Boruca nie ma dzisiaj w składzie?

0

Barca dzisiaj zgarnie 3 punkty a Paco strzeli gola, róbcie screeny :D

0

Oliver Giroud ! :)

0

To źle wyczuwasz ;)

1

Haha 3:2

1

Brawo Sevilla!

1

Fajna sprawa, prowadź systematycznie blog, będę odwiedzała ;)

0

Otóż to :) Heja BVB

15

Brawo Legia! Mamy zwycięstwo ;) Na ten moment 3 miejsce w tabeli.

0

jak się w to gra? :p

0

Z tego co wiem to niestety ława :(

0

Oby tak było!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?