FCBchampions
Dołączył/a: sierpień 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pierwsze historyczne zwycięstwo biało-czerwonych !!! ;)
2
Ależ skaczą dzisiaj Polacy ;) A Barca wygrywa, żyć nie umierać :D
1
O nie, Legia :(
1
3-1
0
i Panie :D
0
Monaco wygra
0
La Ramblowicze!
Muszę znaleźć jakieś ciekawe pomysły na gazetkę świąteczną do klasy, jakby ktoś akurat znalazł coś fajnego i wrzucił link to byłabym wdzięczna :)
Dodam, że jestem w szkole średniej a gazetka ma być w klasie języka angielskiego, głównie kolory zielono- czerwone.
Dzięki z góry ;)
0
Na jakiej stronie najlepiej obejrzeć Ranczo, od 1 odcinka?
1
Justyna Kowalczyk nie awansowała do półfinału sprintu stylem klasycznym :(
0
Tak, kibicuję Barcelonie ale też Legii, a w tej sytuacji tylko zwycięstwo Realu dawało szansę na LE. A Real i tak z grupy wyjdzie.
0
Pierwszy raz cieszę się ze zwycięstwa Realu :p
Dziwne uczucie. To teraz Legia niech da z siebie wszystko ze Sportingiem! :)
0
40 km od Siedlec. Ale niestety się nie wybiorę
0
Buffon - Pique, Godin, Bonucci - Kante, Iniesta, De Bruyne, Payet - Messi, Suarez, Griezmann
0
Tutaj moja drużyna:
http://en.toty.uefa.com/my-team.html
0
A Iniesta?
0
Na Euro wymiatał, to racja ;)
0
Mam pytanie, wybieram właśnie drużynę roku UEFA i zastanawiam się nad pomocnikiem: Carrasco czy Payet? Kogo byście dali?
0
Brawo brawo Borussia ;)
3 punkty straty do Bayernu mniej, pięknie. Wczoraj Legia, dzisiaj Borussia ale Barcy brakuje, byłoby epicko no ale jak Atleti da radę to też nie będzie źle :)
0
Ktoś wie czemu Boruca nie ma dzisiaj w składzie?
0
Barca dzisiaj zgarnie 3 punkty a Paco strzeli gola, róbcie screeny :D
0
Oliver Giroud ! :)
0
To źle wyczuwasz ;)
1
Haha 3:2
1
Brawo Sevilla!
1
Fajna sprawa, prowadź systematycznie blog, będę odwiedzała ;)
0
Otóż to :) Heja BVB
15
Brawo Legia! Mamy zwycięstwo ;) Na ten moment 3 miejsce w tabeli.
0
jak się w to gra? :p
0
Z tego co wiem to niestety ława :(
0
Oby tak było!