0

Doczepiłbym się jeszcze do okresu po strzeleniu drugiej bramki. Choć faktycznie Albicelestes złapali wówczas sporo wiatru w żagle, to przyszła wraz z tym typowa nonszalancja, pozwolili sobie strzelić bramkę, a wynik znowu stał się niepewny.

0

Legendą futbolu jest już na pewno, do tego tytułu puchar mu niepotrzebny. Do historycznego numeru jeden to raczej i on mu jednak nie pomoże :/

0

Spokojnie, okres bezgranicznego szukania podstaw do hejtowania pewnych drużyn z czasem mija, ale czasem ma się ochotę zareagować :).

2

Cóż, rozumiem że to dość znaczący przykład hipokryzji, ale jakie jest sens zaśmiecania tym innych stron?

0

Coś czarno to widzę dla Holandii. Są bardzo przewidywalni, nieskuteczni (tutaj króluje Van Persie) i jakby czasami bardziej stawiają na umiejętności indywidualne niż zespołowe. Portugalia natomiast zagrała całkiem dobry mecz, a Ronaldo wcale nie grał tak źle jak niektórzy mówią.

0

MontelQ
Awansowałyby Polska oraz Grecja, bo gdyby pokonała *Rosję miałaby lepszy bilans bezpośredni.

0

MontelQ
Awansowałyby Polska oraz Grecja, bo gdyby pokonała Grecję miałaby lepszy bilans bezpośredni.

0

Wzruszyłem się, a potem canal+ przerwali transmisję ;-(

0

Genialny pomysł.

0

Hasz29
Ale Adrian też byłby spoko, nie raz udowodznił, że ma talent, Llorente to też bardzo dobre rozwiązanie.

0

Hasz 29
Akurat myślę, że miałby sporo okazji, ostatnio coraz częściej próbowaliśmy wrzutek po rzutach rożnych, do tego dalekie rzuty wolne, a jak nie z głowy to pozostają mu jeszcze nogi.

0

Hasz29
Niby tak ale uważam, że Falcao zrobiłby w Barcelonie ogromną różnicę jeżeli chodzi o grę w powietrzu, do tego dobry strzał z dystansu no i świetnie wykorzystuje sytuacje.

0

CheGuevara
Też bym chciał, a zwłaszcza Falcao, chyba nikt dzisiaj tak głową nie gra.

0

Powiedział, że chce odpocząć ale fajnie byłoby go zobaczyć w Liverpoolu lub Argentynie.

0

To był piękny okres, być może najlepszy w historii Barcelony. Ta drużyna była niesamowita, widowiskowa, prawdopodobnie jedna z najlepszych w historii piłki.POWODZENIA PEP, POWODZENIA TITO!

0

Zachowanie kibiców na stadionie było po prostu przepiękne, wyglądali tak jakby piłkarze mieli zabrać puchar z Monachium do domu, myślę, że nie jeden fan mógł uronić łezkę na ten widok.

0

No cóż... nie zawsze można wygrywać. Guardiola wystawił słabszy skład, bo chciał zmaksymalizować szanse na LM, kosztem La Ligi. Trzeba myśleć o przyszłym sezonie, potrzebny nam jest dobry środkowy napastnik - dla mnie idealnym byłby Falcao.

0

Moim zdaniem Messi również zasłużył na 8, ponieważ to on napędzał prawie wszystkie akcje Barcelony.

0

rozwad
Dzięki za wyjaśnienie.

0

banankuba
Maradona grał w Barcelonie bardzo krótko i dlatego nie może być piłkarzem wszechczasów Barcy.

0

Wydaję mi się, że Di Stefano też grał w 3 reprezentacjach- Kolumbii, Hiszpanii i Argentynie.

0

Gaucho101
Dzisiaj o 22.00

0

Dla mnie Messi 10, był dyrygentem całego zespołu, strzelił 2 piękne bramki oraz 1 z głowy co dla niego jest rzadkością ze względu na wzrost. Do tego fenomenalny rzut wolny i wiele kreatywnych podań w pole karne.

0

*No i Nani za Robbena

0

Zdecydowany brak Silvy, moja jedenasta znacznie się różniła, za Cassilasa Hart, za Thiago Silvę Kompany, za Bale'a Hazard, a za marcelo Abidal.

0

¡Feliz cumpleaños!Te deseo toda la felicidad en este día especial.

0

Było by świetnie gdyby do nas przyszedł, jego warunki fizyczne przydałyby się m.in. w meczach z Realem

0

*tak powinno być
---------------------Robin Van Persie ----Cristiano Ronaldo----------------------
--------------------------------------Lionel Messi-------------------------------------
----------------David Silva-------- Yaya Toure ----------Xavi Hernandez--------
--------Eric Abidal ---------Gerard Pique---- Vincent Kompany----- Dani Alves
----------------------------------------Joe Hart-----------------------------------------

0

Robin Van Persie Cristiano Ronaldo
Lionel Messi
David Silva Yaya Toure Xavi Hernandez
Eric Abidal Gerard Pique Vincent Kompany Dani Alves
Joe Hart

0

Dziękuję i nawzajem :- )
A ja życzę wszystkim kibicom Barcy i innych klubów Wesołych Świąt i Nowego Roku i wszystkiego co najlepsze.
FaziO
Dzięki :- )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?