0



polecam :-)

0

pioter

Nie ma za co.

0

pioter

0

TheNekro

Ronaldo zaliczyli brami z przedsezonowych.

0

Łbienio

No tak w końcu to polska wiki... jeszcze na oficjalnej stronie messiego sprawdzałem ale nie mogłem znaleźć.

0

Vamos

No oto mi chodziło, z tego co wiem to powiedział kiedyś że przedłuża tylko o sezon rzeby nie stracić motywacji.

0

ŁBieni Właśnie troche dziwnie bo sprawdzałem przed chwilą i do tabelki były już wpisane z tego sezonu ale brakuje 1 bramki.

0

Vamos

Chyba raczej nie bo gdzieś tak koło finału z man utd przedłużył kontrakt o kolejny sezon i dopiero pod koniec sezonu podpisze nowy.

0

ŁBienio

Na wiki sprawdzałem no ale widocznie gdzieś błąd jest.

0

Vamos

Jak zwykle co sezon przedłuża.

0

TheNekro 183

0



Ten gol z getafe to coś niesamowitego było ..., a tak wogóle to polecam obejrzeć na yt leo messi top 70 goals.

0

Bardzo dobry mecz Barcy z silnym rywalem bardzo cieszą gole alexisa i thiago.

0

Dla VV o 1 mniej, a dla Keity o 1 więcej.

0

Cóż ciężki rywal ale raczej sobie poradzą

Piotr TGB

Im więcej takich komentarzy tym większy będzie konflikt kibiców realu i barcy z polski.

0

ŁukaszNidzica

Całkiem nieżle im idzie, kto wie mogą coś zwojować w lm.

0

Iker jako jeden z nielicznych w Realu potrawi się zachować.

0

Uważam że to nie taki zły pomysł. Messi może zdobędzie charyzmę i coś wreszcie zdobędą.

0

Mecz ciężki ale raczej sobie poradzą.

0

Ostatnio problemy mamy z obrońcami.

0

Cieszę się że wraca do zdrowia, a tak wogle to jestem tu nowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?