FCLM10
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
polecam :-)
0
pioter
Nie ma za co.
0
pioter
0
TheNekro
Ronaldo zaliczyli brami z przedsezonowych.
0
Łbienio
No tak w końcu to polska wiki... jeszcze na oficjalnej stronie messiego sprawdzałem ale nie mogłem znaleźć.
0
Vamos
No oto mi chodziło, z tego co wiem to powiedział kiedyś że przedłuża tylko o sezon rzeby nie stracić motywacji.
0
ŁBieni Właśnie troche dziwnie bo sprawdzałem przed chwilą i do tabelki były już wpisane z tego sezonu ale brakuje 1 bramki.
0
Vamos
Chyba raczej nie bo gdzieś tak koło finału z man utd przedłużył kontrakt o kolejny sezon i dopiero pod koniec sezonu podpisze nowy.
0
ŁBienio
Na wiki sprawdzałem no ale widocznie gdzieś błąd jest.
0
Vamos
Jak zwykle co sezon przedłuża.
0
TheNekro 183
0
Ten gol z getafe to coś niesamowitego było ..., a tak wogóle to polecam obejrzeć na yt leo messi top 70 goals.
0
Bardzo dobry mecz Barcy z silnym rywalem bardzo cieszą gole alexisa i thiago.
0
Dla VV o 1 mniej, a dla Keity o 1 więcej.
0
Cóż ciężki rywal ale raczej sobie poradzą
Piotr TGB
Im więcej takich komentarzy tym większy będzie konflikt kibiców realu i barcy z polski.
0
ŁukaszNidzica
Całkiem nieżle im idzie, kto wie mogą coś zwojować w lm.
0
Iker jako jeden z nielicznych w Realu potrawi się zachować.
0
Uważam że to nie taki zły pomysł. Messi może zdobędzie charyzmę i coś wreszcie zdobędą.
0
Mecz ciężki ale raczej sobie poradzą.
0
Ostatnio problemy mamy z obrońcami.
0
Cieszę się że wraca do zdrowia, a tak wogle to jestem tu nowy.