0

Miałem nosa :-) Stawiałem na 1-3. Iniesta piłkarz meczu, Messi za nim, a trzeci Puyol. Cieszy ważne zwycięstwo na wyjeździe.

No i ogólnie... VISCA EL BARÇA !!!

0

Cesc za Inieste, a Cuenca za Ville.

0

Ja kibicuję Barcelonie od meczu z Bayernem w ćwiećfinale ligi mistrzów w 2009 roku. Mam 14 lat. Może i nie kibicuję zbyt długo ale nie uważam tego za wadę, bo trzeba kiedyś .

0

Będzie mały Messi !

0

A tak poza tematem Messi został nową twarzą FIFY.

0

A moim zdaniem Messi- myślę, że jako jeden z 2,3 piłkarzy był w stanie strzelić taką bramkę.
2. Neymar
3. Dos Santos

0

Jeżeli już wymienia Maradonę to wypadałoby siebie wcześniej wymienić ale przecież PELE jest nietykalny.

0

masa 7
Nie ma za co

0

masa 7
a tu film ze zdjęciami butów

0

0

0

-WiernyCules-
Maradona nr. 1

0

Koniec

0

Antimadritista
Ja też byłem za tym żeby odszedł, nic nie wnosił.

0

IceMan
Nie wiem co ta m klitschko o mnie pisał ale 3 browary za wyrzucenie go :-)

0

dawid22d
Co 4 lata.

0

. na koniec zamiast ?

0

IceMan
Mógłbyś mi powiedzieć co klitschko o mnie powiedział? Bo długo na kompie mnie nie było, a tu już ban?

0

A wg. mnie powinno być tak :
1. MESSI
2. Ronaldo
3. rooney

0

klitschko
Dobra Maradona zdobył swoje mistrzostwo w wieku który messi osiagnie na mistrzostwach w 2014, poza tym futbol się znacznie zmienił, nawet gdyby maradona przeteleportował się w czasie ze swoja argentyna to hiszpanii, niemiec, holandii, a nawet anglii wg. mnie by nie pokonał. A skoro argentyna była 5 kadrowo to nic dziwnego, że odpadła z lepszymi pod tym względem niemcami.

0

Ja bym wolał Nasriego.

0

Realista ;D,
Udowodniłeś nam wszystkim jacy jesteśmy niedojrzali, a dla normalnych

0

Rozumiem wasze zdanie o Gaucho ale jak dla mnie większym piłkarzem jest Messi. Technika wizualna świadczy o pomysłowości i talencie piłkarza ale ważniejsza jest technika użytkowa która u Messiego jest na niesamowicie wysokim poziomie, moim zdaniem to Messi jest lepszym technikiem i piłkarzem ogólnie.

0

Trochę za dużo tych kontuzji.

0

Mi się te buty bardo podobają. A oto nowe buty messieg w których będzie biegał od 15 listopada.

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/rewolucja-buty-z-mozgiem_sto2970872/story.shtml

0

KazikFCB

Prowadzi Messi

0

xaviemu

0

Wszystko git tylko xavi 10, a messii dostaje dychy bo po prostu jest lepszy niż kiedyś, a odjęcie mu goli przez niektórych to jak odjęcie wszystkich kluczowych podan.

0

VEB

0

Szkoda... zremisowaliśmy wygrany mecz i stracilismy Sancheza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?